רוצים להצטרף למהפכה? נציג ZAP clients ישמח להתאים לכם את הפתרון המיטבי לעסק שלכם >>

הדבר הכי טוב שיכול לקרות לעסק שלך

בישראל 2019, לא מספיק שלעסק יהיה מוצר טוב. המלחמה האמיתית של כל עסק היא על ליבו של כל לקוח. מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית כי נולד פה דור חדש של צרכנים והם תובעניים – אם לא תתייחסו אליהם – הם ילכו למתחרים שלכם. מה קורה למי שלא מסתגל למהפכה ואיך אפשר לבנות מערכות יחסים אמיתיות עם הרבה לקוחות בצורה שלא תשתלט לכם על כל היום? הכתבה שכל בעל עסק חייב לקרוא

(שנה גודל)

זוכרים את הסיסמה "באתי בגלל המחיר, נשארתי בגלל השירות" של ביטוח ישיר? עברו מאז הרבה שנים אבל התובנה שמאחורי הסיסמה הזאת רלוונטית מתמיד. "חווית לקוח" מזה זמן רב אינה מבוססת רק על איכות או מחיר המוצר שאתם מספקים. מוצר שלא מגיע עם שירות אמיתי  – ימיו ספורים. זה אומר שאתם צריכים להיות זריזים, אדיבים וסופר מפרגנים מעבר להיותכם מומחים בתחומכם.

התנהלות כזאת צריכה להתקיים לאורך כל השנה ובמיוחד במועדים בהם תנועת הלקוחות ערה במיוחד כגון חגים ובלאק פריידאים מכל הסוגים.

זה לא אתה, זה הם

מה הופך את המשימה של טיפול בלקוחות לכה קשה? הרי בסופו של דבר, מדובר באנשים. אז האמת היא שמעבר למהפכה הדיגיטלית המתחוללת בשנים האחרונות קרתה עוד מהפכה: מהפכת הצרכנים.

ריבוי הפלטפורמות הדיגיטליות יצר קהל הצרכנים מזן חדש שהולך ומשתכלל עם השנים: הם מתייעצים לפני רכישה, משווים מחירים, קוראים חוות דעת, מצפים שתרעיף עליהם שלל הטבות ולא מפחדים ללכלך עליך אם נתת להם מוצר או שירות גרוע.

בינינו, הרי גם אתם כאלה. כל בעל עסק הוא גם לקוח של עסקים אחרים וגם אתם נהנים יותר ממוצר כשהוא מגיע עם שירות מקצועי וזריז.

לייצר מערך שירות כזה הוא משימה לא פשוטה לבעל עסק שעובד באופן עצמאי לחלוטין (לפי הנתונים שבידנו מדובר על מחצית מבעלי העסקים בישראל). אתם נאלצים לתפקד גם כמנהלי השיווק וגם כנציגי קשרי לקוחות. אתם הם אלה שצריכים לשלוח ללקוחות הצעות מחיר, לתאם פגישות, לעודד לקוחות לחזור ולקנות, לתת להם את התחושה האמיתית שיש מי שמקשיב להם ונותן להם מענה מהיר ומקצועי, לצפות במידת הצורך ובגדול – לפרגן להם כל הזמן.

הטכנולוגיה בשירות בעלי העסקים

אם מצאתם את עצמכם מזדהים עם הסיטואציה המורכבת כדאי שתדעו שכיום ניתן למצוא מגוון מערכות אוטומטיות לניהול קשרי לקוחות (CRM) שעוזרות להתמודד עם ריבוי המשימות ומאפשרות הגדלת לידים ומכירות.

יש מערכות המאפשרות גישה חינמית למערכת, לתקופה שנעה בין 14-30 יום ולאחר מכן תצטרכו להתחייב לעלות חודשית שיכולה לנוע בין 10$ ל-120$ לחודש ומעלה. יש מערכות פשוטות ואינטואיטיביות וכאלה שדורשות גיוס של איש תפעול מקצועי. כל מערכת מכילה מפרט כלים שונה לניהול משימות ובקרה אחר ביצועים אך יש לקחת בחשבון שלא לכולן יש ממשק בעברית.

המומחים בעסקים קטנים עושים זאת שוב – תכירו את Zap Clients

כחברה ששולטת במדיה הדיגיטלית כבר קרוב לשני עשורים, המנהלת יותר מ-20 אתרי תוכן ופורטלים במגוון תחומים ומספקת שירות לעשרות אלפי עסקים, זאפ גרופ מכירה היטב את האתגרים שעימם נאלצים להתמודד בעלי עסקים קטנים ובינוניים בישראל. לאחר מספר שנים של מחקר ופיתוח, הם משיקים את הפתרון המושלם לחיסכון בזמן.

תכירו את Zap Clients – אפליקציה ומערכת לניהול לקוחות ותשלומים לבתי עסק קטנים ובינוניים שחוללה לא פחות ממהפכה בתחום.

מדובר בפלטפורמה חכמה ונוחה, המותאמת לסוג העסק שלכם ומאפשרת גישה אל נתוני כל לקוח מכל מקום ומכל מכשיר.

הרעיון שבבסיס המערכת הוא להפוך מגוון תהליכים שעד כה גזלו מבעלי העסקים חלק ניכר מזמנם לאוטומטיים:

  • שירות בקשה לשיחה חוזרת – מאפשר ללקוחות להשאיר פרטים באמצעותם תוכלו לחזור אליהם בזמן המתאים להם;
  • יומן פגישות דיגיטלי– מאפשר ללקוחותיכם לתאם תור או פגישה, בקלות ובנוחות כולל שליחת תזכורת ללקוח לפני מועד קבלת השירות ושליחת תזכורות לבית העסק עצמו לפני המועד המבוקש ולאחר קבלת הפנייה מהלקוח;
  • טפסים – תוכלו לייצר טופס יצירת קשר המפנה אליכם פניות שונות מלקוחות וטופס בקשה להצעת מחיר שיאפשר לכם לשלוח את ההצעות, במהירות וביעילות;
  • סנכרון הפעילות ברשתות החברתיות – תזמון העלאת פוסטים ומעקב אחריהם, ישירות מהאפליקציה, וחיבור בין הכלים המתקדמים לדף הפייסבוק העסקי;
  • מערכת הודעות ללקוחות – לקוחות אשר פנו אליכם לקבלת פרטים, הצעת מחיר או תאום פגישה נכנסים אוטומטית לבסיס הנתונים, וניתן לשלוח אליהם דברי פרסום באמצעות מיילים ומסרונים (במסגרת מגבלות החוק).
  • מערכת סליקה – מאפשרת סליקת עסקאות בצורה נוחה ומהירה ללא עלות הקמה וללא התחייבות. המערכת כוללת שלושה מסלולי סליקה שמותאמים לבית העסק, יצירות עסקאות וזיכויים, אפשרות לדרישות תשלום באמצעות מייל / SMS והפקת חשבוניות ללא הגבלה.
  • כלי ליצירת קופונים (בקרוב) – כולל אפשרות לפרסמם באתר, ברשתות החברתיות ובדואר האלקטרוני;

בשורה התחתונה, עם הפלטפורמה של Zap Clients קשרי הלקוחות שלכם יכולים להיות חזקים מתמיד וכל זה תוך חיסכון מרשים בזמן ובאנרגיה.

רוצים להצטרף למהפכה? נציג Zap Clients ישמח להתאים לכם את הפתרון המיטבי לעסק שלכם >>

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון

איך תוכל לנהל את העסק שלך עם Zap Clients ?