עשוי לעניין אותך גם

הגאדג'ט שמשגע את כל העולם – הגיע לישראל! עוקב אחרי הרכב ומזכיר לכם איפה שכחתם את הארנק

תמורת 147 ₪ בלבד ובלי דמי מנוי חודשיים גם אתם יכולים להזמין עכשיו את הגאדג'ט שמשגע את העולם: צ'יפ קטנטן עם טכנולוגיית BT שניתן לאתר בעזרתו פשוט כל דבר – את הרכב, את הארנק, את הכלב או המפתחות של הבית

(שנה גודל)

בכל תקופה יש את הגאדג'ט המטורף שפשוט כולם חייבים שיהיה להם:
מהטאמגוצ'י, דרך MP3 ועד המטען הנייד. הגאדג'טים האלו מצליחים כל כך כי הם עונים על צורך יומיומי שיש לכולנו עד שאנחנו לא מבינים איך חיינו לפני שהמציאו אותם.

אז עכשיו, הגאדג'ט שמשגע את כל העולם הוא ה- XY Find It –  צ'יפ קטן שמאתר בעזרת טכנולוגיית ה – BT החדשנית כמעט כל דבר: את הרכב שלכם, את האופניים, הארנק, המפתחות, התיק, ואפילו את חיית המחמד.

מהרגע ששמתם את XY Find It על חפץ או בעל חיים אתם יכולים להיות בטוחים שלא תאבדו אותו יותר! בכל זמן נתון אתם תראו על מסך הטלפון שלכם את המיקום המדויק של החפץ.  

הגאדג'ט של 2018- חובה בכל בית!
הגאדג'ט של 2018- חובה בכל בית!

עד עכשיו כל המוצרים שהציעו שירות דומה גבו דמי מינוי חודשיים, אך ה –XY Find It  נמכר בתשלום חד פעמי של עשרות שקלים וללא כל דמי מינוי חודשיים.

לבדיקה אם המכשיר במלאי – לחץ כאן >>

בנוסף ה- XY Find It  יעזור לכם גם למצוא את הטלפון הנייד שלכם תוך שניות! לחיצה על הצ'יפ תגרום לטלפון שלכם לצלצל אפילו אם השארתם אותו במצב שקט.

אבל החלק המשמח ביותר הוא שהחברה החליטה לאחרונה לאפשר שילוח של כמות מוגבלת מהמוצר לישראל. אם מתחשבים בעובדה שברוב מדינות העולם המוצר פשוט אזל מהמלאי, אז זו בהחלט החלטה משמחת.
לבדיקת זמינות המוצר במלאי  לחצו כאן >>

כך נראית הצלחה! ברוב העולם אזל המלאי
כך נראית הצלחה! ברוב העולם אזל המלאי

אנשים שרכשו את XY FIND IT, משתפים בהתנסות שלהם:

“מאוד מומלץ! אחד המוצרים הפרקטים והשימושיים שהיו לי מזה זמן רב. עזר לי לאתר את המפתחות כמה פעמים. מומלץ! שימושי מאוד ביחס למחיר"

סימון צ. 

 “XY FIND IT כבר מצא את הפלאפון שלי פעמיים. מאוד קל לשימוש. אהבתי את הצבע, והגודל לא מכביד על הצרור מפתחות. כבר מצא את הפלאפון שלי פעמיים אחרי ששכחתי איפה השארתי אותו! מאוד ממליצה על המוצר!"

קרין ב. 
שינוי גודל גופנים