עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ומומחה לגמילה מעישון יחזור אליכם:

הכירי את השיטה שתציל אותך מנזקי העישון (ותעשה רק טוב לעור הפנים שלך)

זה תפס אותי בבוקר, במקלחת מול המראה. הקמטוטים שהופיעו מתחת לעיניים, השיניים שנהיו צהובות יותר וכמות המייקאפ שאני שמה כדי להסתיר את הקמטים. "מאמי, איך הזדקנתי כל כך"? שאלתי את בעלי. "זה לא את", הוא ענה. "אלה שתי קופסאות הסיגריות ביום שגומרות אותך…"

(שנה גודל)

"אם לא הבוקר הזה, כנראה שלא הייתי מפסיקה לעשן בחיים" מספרת לנו לילך דגן, סוכנת ביטוח בת 33 מרחובות ואם לתאומים בני שש. "היום אני כבר שנה וחודשיים בלי סיגריות. אבל אז, עם אופי העבודה והחיים שלי, היה לי קשה אפילו לדמיין את עצמי בלי סיגריה. חשבתי שאם לא אעשן אני אשמין בטירוף, לא אהיה מרוכזת, לא אוכל ליהנות יותר מאלכוהול. רק המחשבה על יציאה מהבית בלי קופסה בכיס הפחידה אותי".

"אצל אישה, כמו אצל אישה" ממשיכה לילך, " למרות שידעתי עד כמה העישון מזיק בריאותית לי ולילדים – ההכרעה על הפסקה מוחלטת הגיעה רק כשהבנתי שהסיגריות הורסות לי את עור הפנים ושאני נראית מבוגרת לגילי".

לילך ניסתה להיגמל כבר שש פעמים. "בעזרת מסטיקים, בעזרת מדבקות ניקוטין, משקאות עשבים מנקים, ואפילו בעזרת 'קואצ'ר אנרגטי' שנתן לי שרשרת אבנים אנרגטיות לענוד על הצוואר. בסוף הפסקתי לעשן לתמיד – ולהפתעתי עשיתי את זה בלי שום תחליף ובלי שום ייסורי גמילה".

לפני שנה, כשלילך היתה בחופשה במיאמי היא צפתה בתוכנית האירוח של אופרה ווינפרי שבדיוק ראיינה מפורסמים אמריקאים שנגמלו בעזרת ה"שיטה הקוגניטיבית" להפסקת עישון. היא גילתה שמדובר בשיטה פשוטה ואפקטיבית שגמלה למעלה מ-30 מיליון איש ברחבי העולם; כולם כאחד מעידים שהם פשוט לא רוצים לעשן עוד.

"הסיגריות הרסו לי את עור הפנים וגרמו לי להראות מבוגרת לגילי"

"בהתחלה לא האמנתי!", מספרת לילך. "אבל חקרתי קצת יותר לעומק וקראתי עוד ועוד מאמרים של רופאים ומטפלים שמתמחים בגמילות שונות והמסקנה של כולם הייתה חד משמעית – "השיטה הקוגניטיבית" היא השיטה המומלצת והאפקטיבית ביותר לגמילה מעישון. יתרה מכך: היא היחידה שאין בה סיכונים".

לילך  יצרה קשר עם רמי רומנובסקי, בעל הזיכיון הרשמי בישראל לגמילה בשיטה הקוגניטיבית –  וגם היא, כמו יותר מ- 30 מיליון איש, הפסיקה לעשן בתוך שש שעות, בלי תחליפי ניקוטין ובלי ייסורי גמילה.

"הסיפור של לילך הוא סיפור שכיח", אומר לנו רומנובסקי. " למרות שנשים מודעות לכך שהעישון מזיק לבריאותן, פוגם בפוריות ומעלה את הסיכוי ללקות בהתקף לב – הן מתעוררות רק ברגע שהן מבינות שזה גורם להן להיראות זקנות יותר והורס להן את עור הפנים וגורם לכתמים בשיניים. אני שומע עשרות סיפורים כאלה ביום. מגיעות אלי נשים שמעשנות שתיים ואפילו שלוש קופסאות ביום, נשים שעברו צנתורים ואפילו חלו בסרטן – וזה לא גרם להן לעזוב הסיגריה".

"כשאני מסביר לאנשים שכל התהליך אורך רק שש שעות ושלא מקבלים אצלנו שום תחליף או תרופה, כמעט אף אחד לא מאמין לי", מספר רומנובסקי. "אבל כשאנשים יוצאים מהמפגש, לא רק שהם מפסיקים לעשן – כולם כאחד הופכים גם להיות שגרירים שלנו ומביאים את בני המשפחה, החברים והחברות.
יש לנו למעלה מ90% אחוזי הצלחה וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו מתחייבים על החזר כספי למי שלא מצליח להפסיק לעשן (למעט דמי טיפול סמליים).
אגב, כל המדריכים והמדריכות שלנו הם מעשנים לשעבר שהבינו את האפקטיביות של השיטה ורצו לעזור לעוד מעשנים כמותם להפסיק."
אחרי מיליוני נגמלים בכל העולם, גם החבר'ה בישראל משוכנעים שעם ההכוונה הנכונה, כל אחד יכול להפסיק לעשן בקלות ובנינוחות. הם משוכנעים עד כדי כך שהם מתחייבים על החזר כספי (למעט דמי טיפול סמליים) במידה ולא תרצו להפסיק לעשן.

רמי רומנובסקי: "מתחייב להחזיר את הכסף למי שלא מצליח להפסיק לעשן בעזרת השיטה הקוגנטיבית"

השיטה מיושמת בסדנה בת מפגש אחד, ללא תרופות, ללא תחליפים וללא גימיקים. במפגש לא תשמעו הפחדות או הרצאות על נזקי עישון ואפילו תצאו להפסקות סיגריה. כי ב"שיטה הקוגניטיבית" לא מכריחים אף אחד להפסיק לעשן, אלא מאמינים שהפסקה אמיתית נובעת אך ורק מתוך רצון אמיתי להפסיק. איך הם עושים את זה בדיוק? איך הם גרמו ללילך ולעוד מאות מעשנות כבדות בישראל להיגמל ולא לסבול אפילו לרגע אחד? תשאלי אותם בעצמך. הם ישמחו לענות.

רוצה לשמוע עוד על השיטה שתציל אותך מהעישון ומהנזקים המכוערים שלו?

השאירי מספר פרטים:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
גולש יקר, בהתאם לתנאי השימוש פרטיך נשמרים במאגר המידע, מועברים לספק השירות/המוצר ומשמשים לשליחת חומר פרסומי