עשוי לעניין אותך גם

רוצים לשמוע עוד על מפגש הגמילה של אלן קאר?

השאירו שם וטלפון כאן ויועץ לגמילה יחזור אליכם

השיטה שמוציאה את הסיגריה גם מהפה וגם מהראש

היא שם בשבילנו. אנחנו פונים אליה כשטוב לנו, כשרע לנו, כשעסוק לנו, כשנבוך לנו או כשמשעמם לנו. למרות שאנחנו יודעים שהיא מסריחה, יקרה ו… הורגת. אז למה אנחנו לא יכולים לדמיין את החיים שלנו בלעדיה. או שאולי כן?

(שנה גודל)

תכירו: שלומי וייץ, מהנדס תוכנה, נשוי ואב לשתי בנות מקריית אונו. "התחלתי לעשן בתיכון. השאכטות שהייתי גונב בפינת העישון של בית הספר הפכו מהר מאוד לקופסה וחצי ביום.
אני יכול להסתכל אחורה ולספר בדיוק איזה שירות הסיגריה עשתה עבורי בכל שלב בחיים: ההשתייכות לחבר'ה בגיל 16, החספוס של החייל הקרבי בגיל 19, המינגלינג עם המעשנים האחרים בין שיעור לשיעור במכללה ועוד ועוד. אבל עכשיו בגיל ארבעים, כבר לא כל כך ברור לי איזה תפקיד היא משחקת בחיים שלי.
העניין הוא שבכל הפעמים שניסיתי לחתוך מהסיגריות, זה הסתיים בכישלון מפואר".

הבעיה: עשרות שיטות שעוזרות להפסיק לעשן אבל לא עוזרות להפסיק לרצות לעשן
ושלומי ממש לא לבד, אלפי מעשנים מחליטים בכל יום שהם משליכים את הסיגריות ומתחילים בגמילה.
חלקם מנסים לשבור את שגרת היום כדי להימנע מהמפגשים הקבועים עם הסיגריה, חלקם רוכשים תחליפי ניקוטין, ויש מי שבבוחר בטיפולי "כשפים" למיניהם של אבנים והיפנוזה. הבעיה היא שמהר מאוד מתחילים לצוץ ייסורי הגמילה: תסכול, עצבים, אכילה רגשית ומוגזמת והגרוע מכל – הגעגוע הבלתי פוסק לסיגריות והקנאה במעשנים אחרים.
במילים אחרות: גם אם מעשנים מצליחים להוציא את הסיגריה מהפה לתקופה מסוימת – הם לא מוציאים אותה מהראש, ובסופו של דבר – חוזרים לעשן.

 האתגר: להוציא את הסיגריה גם מהפה וגם מהראש
אבל מה אם הייתה שיטה מוכחת שמבטיחה את הדבר האמיתי? להפסיק לרצות לעשן, בלי תהליך ארוך ומפרך, בלי מניפולציות זולות, אבנים, קסמים, תכשירים וכימיקלים?
שיטה שפשוט הורגת את הרצון לעשן ובמקביל מאפשרת להמשיך בחיים כרגיל מבלי לשנות הרגלים? שיטה שתיתן לנו להמשיך לשתות קפה, אלכוהול, לצאת לבלות וליהנות, בלי לרצות לעשן?

 נשמע חלום? תכירו את אלן קאר
"השיטה הבינלאומית שזוכה ל-90% הצלחה לא רק מסייעת לאנשים להפסיק לעשן – היא גם עוזרת להם להפסיק לרצות לעשן". מסביר רמי רומנובסקי, האיש שהביא את השיטה לישראל ומעשן כבד לשעבר בעצמו: "וזה ההבדל בין גמילה טכנית לבין גמילה מנצחת שגם מחזיקה מעמד".
השיטה מיושמת בסדנה בת מפגש אחד, ללא תרופות, ללא תחליפים וללא גימיקים. במפגש לא תשמעו הפחדות או הרצאות על נזקי עישון. אתם הרי יודעים לדקלם אותם בעל פה.
אה, ויש עוד עניין: באלן קאר כל כך בטוחים בשיטה כך שהם מתחייבים על החזר כספי במידה והגמילה נכשלת.
אגב, המפגש כולל הפסקות עישון, כי באלן קאר מבינים שתפסיקו לעשן רק כשתהיו מוכנים לכך – לא רגע לפני.

חושבים שהפסקת עישון=השמנה? לא בשיטה של אלן קאר
הרבה מאוד נגמלים טריים, מוצאים את עצמם "מפצים" על החסך מסיגריות באמצעות אוכל, והרבה. בדרך כלל מדובר במאכלים עתירי סוכר, מלח ושומנים והעלייה במשקל הופכת לבלתי נמנעת.
אבל אנשים שמפסיקים לעשן בשיטת 'הדרך הקלה' – לא נתקלים בבעיה הנפוצה הזאת. איך זה קורה? פשוט מאוד: אנשים שמפסיקים לעשן עם אלן קאר משתחררים מהתלות שבסיגריות ומהרצון לעשן. במילים אחרות: הם אינם מרגישים תחושה של ויתור ולכן אין להם צורך לפצות על כך עם אוכל, ולכן אין עליה במשקל כתוצאה מהפסקת עישון.

רוצים לשמוע עוד על מפגש הגמילה של אלן קאר?

השאירו שם וטלפון כאן ויועץ לגמילה יחזור אליכם

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון