עשוי לעניין אותך גם

למידע נוסף על לימודי רפואה משלימה ולקבלת פרטים על המסלולים השונים

האם אלו הרופאים החדשים?

(שנה גודל)
shutterstock_640973584

הם רוצים לנקות את העולם מהתרופות המיותרות, מרפאים אנשים בכל הארץ, מגשימים את עצמם, וגם מרוויחים מזה לא מעט כסף. הם שייכים לדור המילניום – ובעולם מאמינים שהם הבשורה הבאה של עתיד הרפואה. הכירו את הזן החדש של הרופאים 

יותר ויותר חולים שסובלים מכאבים כרוניים, פציעות ספורט, בעיות נוירולוגיות, סיבוכי הריון, זיהומים אלרגיות ואפילו מחלות חשוכות מרפא – משפרים חייהם ולעיתים נרפאים לחלוטין, הודות לרפואה המשלימה ולרופאים מזן חדש. מסתבר, שלפעמים דווקא כשאנחנו "זורקים" את התרופות ופונים לרפואה המשלימה, הבעיה נעלמת כלא הייתה.

הופכים דרך חיים למקצוע מבוקש ומתגמל

למעלה מיותר מ-3 מיליון ישראלים צורכים שירותי רפואה משלימה. לאור הנתונים האלו, אין פלא שלאחרונה יותר ויותר אנשים שבאים מתוך שליחות ומחפשים אלטרנטיבה אמיתית וטבעית לעזור לחולים, לבנות קריירה עם סיפוק עצמי, ועל הדרך גם להרוויח משכורות יפות מאד – נרשמים ללימודי רפואה משלימה. קוראים להם הרופאים החדשים ושירותי הבריאות שמשקיעים עשרות מיליוני שקלים במתן מענה למטופלים שלהם בעזרת רפואה משלימה, מגייסים ללא הרף את הרופאים החדשים האלו והצורך רק הולך וגדל מיום ליום. על מה מדובר והאם גם אתם יכולים להצטרף אליהם?

אלטרנטיבה בריאה להגשמה אישית 

רפואה משלימה, או כפי שהיא מכונה גם "רפואה אלטרנטיבית", מהווה מכלול של שיטות אבחון וטיפול אשר מהוות נדבך נוסף ומשלים לרפואה הקונבנציונלית. עם השנים, הרפואה המשלימה הולכת ותוספת מקום של כבוד בקרב המקצועות הטיפוליים ומהווה חלופה מעולה למטופלים אשר מחפשים להרחיב את אפשרויות הטיפול. בנוסף, גם רופאים מתחום הרפואה הקונבנציונלית מכירים ביעילותם של טיפולים בתחומי הרפואה המשלימה ונעזרים במטפלים אשר התמחו בתחום מרתק זה במטרה להעניק למטופלים טיפול מקיף ויעיל.

איך ומאיפה מתחילים?

יש לא מעט בתי בית ספר ומוסדות ללימודי רפואה משלימה בישראל אבל השם ה"חם" בקרב סטודנטים ומרפאים שכבר עוסקים במקצוע הוא: Medi Win – ביה״ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט שפותח בפני התלמידים שלו לא מעט דלתות לתעסוקה.
במכללה האקדמית בוינגייט מכשירים כבר קרוב ל-20 שנה מורים ומטפלים בתחומים מקצועיים ומגוונים. בית הספר שהוקם ע"י ד"ר גילית שטיינר .Ph.D, נטורופתית בכירה ומובילת דעה בתחום בארץ ובעולם, מציע תכניות לימודים ייחודיות שבראשן עומד פרופסור רפי קרסו – אחד מחלוציה ותומכיה הנלהבים של הרפואה המשלימה בישראל.

בין המקצועות ומסלולי הלימוד היחודיים של המכללה האקדמית בוינגייט ניתן  להתמחות ב:

  • נטורופתיה ותזונה הוליסטית במסלול הכולל : לימודי נטורופתיה, לימודי תזונה הוליסטית, לימודי אכילה רגשית, תזונה לפי סוג הדם ועוד לחצו לפרטים
  • רפואת המגע במסלול הכולל : לימודי אוסטאופתיה, רפלקסולוגיה, עיסוי רב תחומי, עיסוי ספורטאים, עיסוי רפואי בכיר ועוד לחצו לפרטים
  • רפואת צמחים במסלול הכולל: לימודי הרבולוגיה, פרחי באך, ארומתרפיה ועוד – לחצו לפרטים
  • רפואה משלימה לבעלי חיים לחצו לפרטים
  • טאותרפיה במסלול הכולל: לימודים לטיפול ממוקד התמכרויות  ועוד – לחצו לפרטים
  • ועוד

זן נדיר של לימודים וסטודנטים

כשניגשנו לראיין את ד"ר גילית שטיינר  – מנהלת בית הספר לרפואה משלימה, הופתענו גם אנחנו. מסתבר שבאמת מדובר בסוג אחר של לימודים וסוג אחר של סטודנטים שמחוללים שינוי בכל עולם הרפואה. "התלמידים שאנו נתקלים בהם הם מזן אחר" מסבירה ד"ר שטיינר. "מדובר באנשים איכותיים מאד וסופר אינטליגנטים שרוצים לעשות טוב בעולם אבל גם לא להתפשר על נוחות כלכלית והגשמה עצמית – וכאן גם Medi Win  נכנסים לתמונה. בנוסף להיותנו ביה"ס המוביל בתחום הרפואה המשלימה בישראל אנחנו מסייעים לבוגרים שלנו גם בקריירה. כחלק ממערך התמיכה בבוגרים, צוות המכללה מסייע לבוגרי המסלולים השונים להשתלב כסגל מטפלים ברפואה משלימה בכל הארץ – בתי חולים, מרכזי ספורט ונופש, מרכזי ספא ובתי מלון ומלווה אותם לאורך דרכם המקצועי מתוך שאיפה שימצו את כישוריהם ואת הידע העצום שרכשו במהלך הכשרתם."

המספרים מדברים בעד עצמם ( וגם המשכורות )

עד היום אלפי בוגרים סיימו בהצלחה את מסלולי הלימוד במכללה, רכשו לעצמם מקצוע מרתק לחיים והשתלבו במערכי הטיפול השונים כשכירים או כעצמאיים. ובמציאות של היום כשטיפול משלים אחד עולה מאות שקלים וסשן ארוך אף יכול להגיע לאלפי שקלים, לא פלא שיותר ויותר אנשים מבינים גם את פוטנציאל ההשתכרות הגבוה הגלום במקצוע.

לסיכום אם גם אתם רוצים להגשים את עצמכם, לעשות טוב לאנשים, לפתח קריירה מכובדת ומספקת ובהחלט גם להרוויח יפה, לימודים בביה״ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט - זה בדיוק המקום להתחיל ממנו.

למידע נוסף על לימודי רפואה משלימה

השאירו מספר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם: