עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ומומחה לבטיחות בכביש יחזור אליכם:

הטכנולוגיה הישראלית שמצילה חיים בכביש

(שנה גודל)

מזה שנים שבכל העולם מתמודדים ללא הצלחה עם בעיות שצצות בזמן הנהיגה במיוחד בקרב נהגים ותיקים, כאלו שחצו את גיל 50. מסתבר שנהגים בגילאים מתקדמים נמצאים באחוז סיכון גבוה במיוחד למעורבות בתאונות דרכים, ומצבים של איבוד שליטה בכביש, וכן, לא פעם זה מגיע לפגיעות בגוף בחפים מפשע.

בזמן שמיטב המוחות בכל העולם מנסים למצוא פתרון לבעיה זו ללא הצלחה, המוח הישראלי הצליח לפתח טכנולוגיה ישראלית שנותנת פיתרון כולל לנהגים שמציל חיים. הטכנולוגיה המבוססת מיקום, מתקשרת 24 שעות ביממה עם מוקד אנושי ששומר על הנהג במקרה של מצב חירום כגון תאונה, איבוד שליטה, תקלה טכנית ואפילו תקר בגלגל.

"העקרון הוא פשוט, מדובר בשילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם מוקד חי של מומחים לטיפול במצבי חירום", מסביר לנו יועץ בטיחות מטעם החברה. "הטכנולוגיה המתקדמת שלנו יודעת לזהות כל מצב חירום ולתת מענה בתוך 30 שניות. המוקד שלנו מורכב ממומחים לניהול מצבי חירום אשר יודעים לתת את המענה הנכון והמהיר לכל מצב – החל ביצירת קשר עם הנהג, עזרה בניווט, אספקת דלק או חלקי חילוף לכל נקודה במפה ועד לשליחת מסוק חילוץ במידת הצורך."

"הטכנולוגיה המבוססת מיקום, מתקשרת 24 שעות ביממה עם מוקד אנושי"

הצלחה מסחררת בכל העולם
הטכנולוגיה שענתה לבעיה כלל עולמית כבר נמכרת בקצב מסחרר לנהגים מבוגרים בכל העולם. באירופה, התקנת מערכת כזאת – שם היא נקראת eCall – הפכה לתוסף חובה עבור כל רכב שיעלה על הכביש.
דווקא פה, אצלנו, התקנת המערכת היא לא חובה – אבל המערכת שזכתה לאחרונה בפרס 'מוצר השנה 2018'נמכרת בקצב אדיר לנהגים מבוגרים ולמעשה גם לצעירים שמבינים כי בכביש הכל יכול לקרות.

רוצים להרגיש בטוחים על הכביש בעזרת המערכת המתקדמת? לחצו כאן> 

לחצן המצוקה שעובד בכל מקום, גם באזורים עם קשיי קליטה
במאי 2017 כל המדינה הזדעזעה לשמוע על המקרה הטראגי שבו זוג פנסיונרים מעין יהב התהפכו עם רכבם בכביש 227 בערבה. במשך כל הלילה האישה שנפצעה אך נשארה בהכרה, שכבה פצועה לצד בעלה שנהרג, ולא הצליחה להזעיק עזרה באמצעות הטלפון הסלולרי. האזור בו הרכב התהפך, סמוך למעלה עקרבים הוא אזור עם קשיי קליטה רבים ולכן ההצלה הגיעה רק אחרי שעות ארוכות על ידי רכב שחלף בכביש במקרה. בחברת "הכפתור" חזרו לזירת התאונה לבדוק האם מערכת המצוקה תצליח לעבוד ולשדר אותות חירום גם מאיזורים עם שיבושי קליטה קשים. צפו:

למידע נוסף על הכפתור שיכול להציל את חייכם ושיחת חינם עם יועץ בטיחות, מלאו מספר פרטים כאן:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
בעת מסירת פרטיך הנך מאשר קבלת מידע ע"י קבוצת החברות ל.ד ישראל אוטו אקוייפמנט בע"מ / הכפתור / קוברה / AWACS