להזמנת תמי4 עם מטהר המים MAZE במבצע מיוחד השאירו פרטים

כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים

רובנו, המבוגרים, מבינים את החשיבות של ״משמעת מים״ ומשתדלים להקפיד עליה. הילדים שלנו, לעומת זאת, צריכים לסגל זאת מקטנות. אמנם לא תמיד קל להרגיל אותם, אך זוהי האחריות שלנו כהורים. כך תוכלו לגרום לילדים שלכם להתרגל לשתות מים, והרבה מהם

(שנה גודל)

הורים רבים נתקלים בחוסר שיתוף פעולה מצד הילדים כשזה מגיע לשתיית מים, ומדובר בבעיה של ממש. שכן, למים יש השלכה בריאותית כבירה על תקינות ההתפתחות של ילדינו, על הקשב והריכוז שלהם ואפילו על מצב הרוח. אבל למה, בעצם, ילדים נוטים שלא לשתות מספיק מים בעצמם? 

למה הילדים לא שותים מספיק מים?

״המים לא טעימים״, ״זה קר מדי״, ״זה חם מדי״, ״אני לא ילד, אל תתנו לי לשתות״, ״הקנקן כבד לי״ – אלו הן רק חלק מהסיבות שמספקים הילדים כשדוחקים בהם לשתות מים. סיבות אלו, יכולות לעיתים להיות נדנוד של ממש עבור ההורים עד לכדי כך שרבים נכנעים מולן. ואולם, כאמור, מדובר באחריות הורית חשובה במעלתה. 

המפתח לשתיית מים אצל ילדים

ישנם 4 עקרונות המעודדים ילדים לשתות מים, אשר עונים למעשה על הקשיים וההסתייגות שהללו מגלים בדרך לשתייה:

  1. מזיגה קלה, נוחה ונגישה: ילדים שיצטרכו ״להתאמץ״ כדי למזוג לעצמם מים פשוט ייטו שלא לעשות זאת. קנקני מים במקרר, למשל, הם דוגמה לכך. אלו לרב כבדים ומסורבלים עבור ילדים, והופכים עבורם את השתייה למשימה של ממש. במקום זאת, כדאי ליצור בבית עמדת שתייה נוחה ונגישה לילדים שתגרום להם לדלג על שלב המאמץ.
  1. טמפרטורה נכונה: בניגוד למבוגרים שיכולים לסבול מים קרים מאוד או לחילופין יחסית חמים, ילדים מאוד רגישים לטמפרטורת המים וצריכים שהיא תהיה מדויקת עבורם. מים קרים מדי עשויים לגרום להם לאי נוחות בשיניים, ואילו מים חמים מדי, בדר״כ, נתפסים בעיניהם כלא טעימים. בשל כך, כדאי לברר עם הילדים כיצד הם אוהבים לשתות המים שלהם וליצור עמדת שתיה שבה הטמפרטורה קבועה ועונה על מבוקשם.
  1. טעם וצלילות: ילדים רוצים לשתות מים צלולים וטעימים, והאמת? כולנו. הקפידו שהמים שאתם מגישים לילדיכם ניחנים בטעם וריח טוב, ובמראה צלול ומרענן. תוכלו אף להוסיף, תוך התייעצות עם הילדים, תוספי טעם בריאים כמו נענע, תפוז, מלון או תפוח
  1. תחושת עצמאות: ילדים אוהבים לחוש עצמאיים ולהרגיש שהם אחראיים לבחירות ולמעשים שלהם. ולמעשה, מדובר בחינוך נכון ובצידה לחיים באופן כללי. בנוגע לשתיית המים עיקרון זה פוגש אתכם ההורים ב-2 מקומות: ראשית, יש לדבר עם הילדים בגובה העיניים ולהסביר להם את החשיבות של שתיית מים והאחריות שמוטלת עליהם בנושא. שנית, יש לתת להם את התנאים שיאפשרו להם להיות עצמאים ולמזוג לעצמם מים, לשלוט בטמפרטורה שלהם ועוד.

ברי המים תמי4: כל הציפורים במכה אחת!

עם ברי המים תמי4 תוכלו לממש את 4 העקרונות שגורמים לילדים לשתות יותר. המזיגה מהבר פשוטה ואורכת שניות – מה שחוסך לילדים זמן ומאמץ והופך את פעולת השתייה לבלתי מורגשת, ניתן לקבע את הבר לפי הטמפרטורה שהילדים אוהבים (ואף לשנותה כשצריך), המים בבר המים טעימים וצלולים ומעבר לכל זאת – ברי המים תמי4 מייצרים עמדת שתיה יפה ואסתטית שמושכת ילדים ולא מרחיקה אותם! והפלוס הנוסף? ברי המים תמי4 מבטיחים כי המים שישתו הילכים שלכם הינם איכותיים, צלולים וטעימים יותר.

על פי סקר שילוב I2R, ממאי 2017 – 80% מהמשפחות מעידות שמאז שיש להם בר מים תמי4 בבית כל המשפחה שותה יותר מים . רוצים גם? פשוט תשאירו פרטים 

להזמנת תמי4 עם מטהר המים MAZE במבצע מיוחד השאירו פרטים

טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם

שינוי גודל גופנים