עשוי לעניין אותך גם

מה שלא עושה הטבע עושה הצבע (הנכון)

(שנה גודל)

אחד האלמנטים העיצוביים שהכי משפיעים עלינו בחלל הבית הוא צבע הקירות. הוא משפיע על מראה החדר וגודלו, הוא מייצר אווירה, הוא צריך להתאים לריצוף, לחלונות ולריהוט, והוא צריך גם לקלוע לטעמנו האישי ולאופי שלנו. בקיצור – בחירת הצבעים לקירות הבית היא משימה לא פשוטה, וחשוב מאוד שנעשה אותה נכון.

כדי לדעת איך להפוך את הקירות שלנו למה שאנחנו חולמים עליו, אך גם להתחשב בחלל ובאווירה, נפגשנו עם מורן מישון, יועצת צבע עם תואר ראשון בעיצוב פנים ו-11 שנים של התמקצעות בתורת הצבעים והטקסטורות, שהפכה לאוטוריטה בתחום, ומנהלת את שירות ייעוץ צבע עד הבית של טמבור.

מורן מישון. מגיעה אליכם עד הבית ובוחרת איתכם את הצבעים המושלמים לקירות

מורן, איך אנשים בוחרים בדרך כלל צבע לקירות ולמה זה כל כך קשה?
"הם מסתכלים במגזינים ובאתרי אינטרנט שעוסקים בעיצוב ומנסים לשאוב מהם רעיונות, אך יש עם זה כמה בעיות. קודם כל, יש הבדל גדול בין איך שהצבעים נראים בתמונות לבין איך שהם ייראו על הקירות בבית שלהם. ושנית – הבתים שאנחנו רואים בתמונות לא דומים לבית שלנו, ומה שמתאים לבית אחד לא מתאים לשני. כי כל צבע וטקסטורה נראים אחרת בכל חלל והמראה שלהם משתנה לחלוטין בהתאם לריצוף, לחלונות, למטבח ולתאורה".

אז איך פותרים את הדילמות האלה בלי ללכת ללמוד עיצוב?
"קוראים לנו 😊. כשאני מגיעה ללקוח זה הופך את העניינים להרבה יותר פשוטים. אני רואה את החלל בעיניים ושואלת את הלקוח על מה הוא חשב ומהן הפנטזיות שלו. וכיוון שאנחנו מאוד בקיאים בתורת הצבעים ומתמקצעים כל הזמן בטרנדים החדשים, אני מראה לו גם דברים שהוא בכלל לא חשב עליהם. בנוסף, אני מלווה אותו באופן צמוד עד גמר העבודה. במידת הצורך אנחנו נותנים לו גם תמיכה טלפונית נוספת או מכוונים אותו למומחים נוספים אם צריך, ומלווים אותו צמוד גם לאחר הפגישה. זה עושה סדר לאנשים ומרגיע אותם, ואני לא אגזים אם אומר שהם יוצאים מאוד מאושרים מהתוצאה".

מחפשים מומחית עד הבית שתבחר איתכם את הצבעים הנכונים לקירות? לחצו כאן >>


אז אם אני משפץ את הבית או רוצה לצבוע את הקירות הקיימים איך אוכל להזמין יועץ אלי הביתה?
"זה ממש פשוט. תמלא את הפרטים שלך אונליין ונציג של טמבור יחזור אליך וייתן לך את המידע המלא על השירות, ועל פי גודל העבודה יגיד לך גם מה יהיה התשלום עבור ייעוץ צבע עד הבית. הפרטים שלך יועברו אלינו, נתאם איתך פגישה בזמן שנוח לך ונגיע עד אליך לייעוץ. מומלץ מאוד שהפגישה תהיה באור יום, כדי שנוכל להראות לך איך בדיוק ייראו הצבעים והטקסטורות על הקירות שלך, כי האפקט משתנה בין תאורה טבעית לתאורה מלאכותית.

יועצי הצבע עד הבית של טמבור יגשימו לכם את החלום

וכשאת נפגשת עם הלקוחות מה קורה?
"אני מגיעה לבית הלקוחות עם מגוון דוגמאות גדולות של צבעים וטקסטורות, ומראה להם בדיוק איך הצבעים ייראו על הקירות, והבחירה נעשית ביחד איתם. לחלק מהלקוחות יש מקורות השראה מראש, וחלקם באים עם ראש פתוח. וכדי לדייק את הבחירה אני צריכה להבין מהשורש את הצרכים והרצונות שלהם, ולשלב בין הגוונים האהובים עליהם לבין איך הם ייראו בחלל עצמו. למשל, בחדרי תינוקות ההורים הרבה פעמים רוצים קירות מאוד צבעוניים, אך הם לא מבינים שיהיו שם הרבה צעצועים ומשחקים שמכניסים המון צבעוניות לחלל, ודווקא צבעים רגועים על הקירות יכולים להתאים. אז אני מסבירה להם את זה ומכוונת אותם".

ואחרי זה הם ניגשים מיד לקניית הצבעים עצמם?
"עדיין לא. אחרי הייעוץ הם מקבלים מאיתנו דוגמאות פיזיות של הצבעים והטקסטורות שבחרנו ביחד איתם, יבשים וצבועים על קרטון גדול. כדי שהם יוכלו להתרשם בעצמם איך בדיוק הם ייראו אצלם בבית. הם מקבלים מאיתנו גם הערכת כמויות, והדרכה מדויקת על אופן הצביעה. ואם בכל זאת הם לא מרוצים מהדוגמאות ששלחנו להם, הם מתייעצים איתי שוב טלפונית, ללא עלות נוספות, עד לדיוק הסופי. אם יש צורך, אני אפילו מלווה את הצבעי בזמן הצביעה ומסבירה לו בדיוק איך לצבוע את הכל כמו שצריך. כך שהטיפול בלקוח הוא מאלף ועד תו.

טיפלת כבר במאות לקוחות. עם יד על הלב, מהם אחוזי ההצלחה שלך?
"מאה אחוזי הצלחה, ואני ממש לא מגזימה. כי עם השירות הכל כך מקיף של המומחים שלנו, והליווי הצמוד שלנו לאורך כל הדרך עד לתוצאה הסופית – מספר הטעויות שעלולות לקרות בגלל בחירה עצמאית של צבעים לא מתאימים או בגלל יישום לא נכון של הצבעים על הקירות מצטמצם לאפס.

לסיכום – אם אתם נכנסים לבית חדש, משפצים את הבית או רוצים לצבוע את החדרים הקיימים – בחירת הצבעים הנכונים לקירות היא קריטית ומשפיעה על האווירה, החלל וההרגשה הכללית. אז אל תעשו את זה לבד!

 

מלאו את הפרטים ואחד מיועצי הצבע המומחים של טמבור יגיע אליכם עד הבית, יבחר ביחד איתכם את הצבעים המנצחים ויגשים לכם את החלום.

להתאמה אישית של צבעי הקירות שלכם על ידי יועץ צבע עד הבית

מלאו את הפרטים ונציג של טמבור יחזור אליכם:

* השירות כרוך בתשלום | ייעוץ טלפוני נוסף ללא עלות