יותר ויותר ישראלים מכניסים טוויסט עיצובי לקירות הבית

כל מי שמבין בעיצוב ולייף סטייל מסכים: צבע חדש על קירות הבית יכול לרענן ולשמח, אבל שימוש באפקט דקורטיבי כבר מחולל שינוי ענק ומקפיץ את הטוטאל לוק לרמה אחרת. ליקטנו את שלושת האפקטים שמצליחים להפוך את הקירות להצגה הכי טובה בחדר:

(שנה גודל)

בואו נודה על האמת – לוויזואליה של הבית יש תפקיד מרכזי בחיים שלנו – עד כדי כך שחלל ביתי שצבוע בסטייל יכול לשדרג את האווירה והאנרגיה של הבית כולו. אחת הדרכים ליצירת דינמיקה עיצובית בלתי נשכחת ומקסום תחושת המרחב – הרבה מעבר לפוטנציאל שלו היא צביעה באמצעות צבע שמגיע עם טוויסט, כלומר: עם אפקט. ואכן, לאחרונה, ניתן לראות יותר ויותר ישראלים שבוחרים לצבוע באמצעות אפקטים.
אז באמצעות אילו אפקטים תצליחו להגיע לתוצאה המיוחלת של קיר דקורטיבי עוצר נשימה? קבלו 3 אופציות:

אפקט החלודה
על רקע המגמה הברורה בעולם האופנה והעיצוב של חזרה לפשטות, לבסיס ולחומרי גלם טבעיים – נולד אפקט החלודה. מדובר בצבע דקורטיבי במראה חלודה שמגיע במארז המשלב שני צבעים הנצבעים זה על גבי זה – צבע חום בגימור מחוספס וצבע מטאלי בגוון ברונזה. החלודה אידיאלית לאוהבי המראה התעשייתי ומשתלבת מצוין עם מראה הבטון, עם עץ טבעי ועם אלמנטים מפלדה. ומה לגביי הלוקיישן? החלודה נפלאה להדגשת קירות מיוחדים בבית כמו 'קיר כוח' או מבואת כניסה דרמטית, וגם לחללים מסחריים, חללי פנאי ומשרדים.

אפקט החלודה

אפקט מטאלי זהוב, כסוף או מנחושת
כהמשך ישיר לחומרים טבעיים ששלטו פה בשנים האחרונות, כמו הבטון החשוף והקורטן (פלדה) – האפקט המטאלי מקבל מקום של כבוד. סדרת המטאל טאץ' מנגישה את הנצנוץ המטאלי העדין באמצעות שלושה גוונים – זהב, כסף ונחושת. הלוק המוזהב מכניס דרמה ובולטות לחלל ומיועד למי שלא מפחד מעוצמה. המראה הכסוף לוקח אותנו למחוזות אורבניים והייטקיסטיים יותר, והנחושת מתאימה למי שמחפש טאץ' יוקרתי.

אפקט מטאל טאץ' זהב

שליכט
בעבר, השימוש המקורי של השליכט היה לבודד מפני רטיבות או קור ולמנוע סדקים בקירות החיצוניים של הבית, אבל בזכות הטקסטורה המעניינת והמחוספסת שלו הוא הצליח לפרוץ כאפקט ויזואלי מבוקש ש"מולבש" גם בפנים הבית – על קיר דומיננטי בסלון, בפינת האוכל ואפילו בשירותי האורחים. לשליכט ישנם שלל "לוקים", כשהבולטים שבהם הם המראה התעשייתי (טיח ערבה) והמראה הכפרי האותנטי (שליכט אקרילי).

שליכט טרנו 50 פצוע | 1434D
טיח ערבה | BE610

כמתבקש מצבעים בעלי אופי (בניגוד לצבעים "רגילים")  – צביעה עם אפקטים היא טיפה יותר מתוחכמת מהרגיל ומלווה בטכניקות שונות: ישנם סוגי אפקטים שזקוקים למריחה בתנועות שתי וערב, ישנם אפקטים שנוצרים באמצעות 'סירוק' של מברשת גסה על הקיר, ישנם כאלו שניתן לצבוע בשיטת "עשה זאת בעצמך" ויש אפקטים כמו השליכט לדוגמה, שמצריכים בעל מקצוע. מה שבטוח הוא שהטקסטורה החד-פעמית של האפקטים יעניק לבית שלכם מראה ייחודי ועוצמתי!

רוצים להתרשם מהאפקטים לקירות הבית של טמבור? לחצו כאן>>