עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ונציג של 'אלן קאר' יחזור אליכם:

שוב חזרת לעשן? אתה ממש לא חלש!

"ברור שאתה יכול להפסיק, אתה פשוט לא רוצה", "כשתרצה באמת-תצליח", "אין לך עמוד שדרה". כמעט כל מעשן ומעשנת מספרים לנו שאלו התגובות שהם שומעים מהסביבה ברגע שהם חוזרים לעשן אחרי ניסיון גמילה לא מוצלח, בו ניסו להפסיק לעשן לבדם. אבל הם גם מודים בכנות: האכזבה העצמית חזקה יותר מכל דבר אחר. מצלצל לכם מוכר? הכתבה הבאה בשבילכם

(שנה גודל)

"בכל תחום בחיים אני מצליח, תודה לאל.
זה תמיד היה ככה – בלימודים, בצבא וגם היום בעבודה ובחיים הפרטיים. נכון שלא תמיד הגעתי ליעד שהצבתי כבר בניסיון הראשון, אבל בסופו אני משיג את מה שחשוב לי. כל זה נכון עד שזה מגיע לסיגריות". כך מספר לי שלומי, עצמאי בן 42, נשוי ואב ל-2 בנות, שמעשן כבר מגיל 18.5.
"שבוע לפני יומולדת 30 ניסיתי בפעם הראשונה בחיים להפסיק לעשן ומאז ועד היום היו עוד כמה ניסיונות כושלים. שמתי לב שבכל פעם כזו החברים מהעבודה, המשפחה ואשתי מעודדים ותומכים בי ב-100% אבל ברגע שאני נשבר ומדליק סיגריה – הם לא חוסכים ממני ביקורות ו'עקיצות'.

אבל את יודעת מה החלק הכי גרוע?" שואל אותי שלומי. "שאת התגובות של הסביבה אני יודע להשתיק ולחמוק מהן. אבל ביני לבין עצמי – אני משתמש בדיוק באותן מילים. אחד לאחד. שאני חלש, שאין לי עמוד שדרה, שאין לי מילה. ואז גם התסכול והאכזבה מגיעים – למה אני נכשל בזה? איך זה שאני לא חזק? למה אני יודע שזה גרוע בשבילי ובכל זאת חוזר כל פעם מחדש?!"

רק 3% מהמעשנים מצליחים להפסיק לבד!

הסטטיסטיקה מוכיחה פעם אחר פעם שמעשנים שמנסים להיגמל לבד וללא מסגרת פשוט מאוד: נכשלים. ליתר דיוק: 97% מהאנשים נכשלים!
את הנתון המדהים הזה סיפר לי רמי רומנובסקי, האיש ששמעתי עליו עד היום ממספר חברים טובים שלי שלא מפסיקים לשבח אותו בכל הזדמנות. חברים שלא האמנתי שיגיע הרגע שהם יישבו איתי לבירה ולא ידליקו סיגריה, ואפילו לא ירצו שאכטה.

רומנובסקי הוא מעשן לשעבר שעישן 19 שנים כחפיסה וחצי ביום, עד שנחשף באנגליה לשיטה המוכחת להפסקת עישון של אלן קאר והביא אותה לישראל. "רוב המעשנים חושבים שהפסקת עישון זה רק עניין של כוח רצון" מסביר לי רומנובסקי: "אבל הסטטיסטיקה מראה שבסה"כ 3% מהאנשים שמפסיקים לעשן בכוחות עצמם מחזיקים מעמד יותר משנה.
למה זה קורה? כי ההתמכרות לסיגריות היא מאוד מאוד מתוחכמת ומנטרלת את כוח הרצון שלהם, לא משנה כמה האופי שלהם חזק. בשורה התחתונה – מי שמנסה להיגמל לבד רק נגמל פיזית אבל הרצון להמשיך לעשן נמשך והוא חזק מהכול.
אגב, זה בדיוק כמו במקרה של שלומי – הוא ניסה להפסיק כמה וכמה פעמים לבד, אבל הוא מעולם לא הפסיק לרצות לעשן. למה? כי החשק והגעגוע לסיגריה לא עזבו אותו. זו גם הסיבה שהוא כועס על עצמו בכל פעם שהוא חוזר לעשן. זה קרב שאבוד מראש".

 אחוזי ההצלחה בהפסקת עישון עם אלן קאר  – 90%!

"כשאנשים מגיעים אלינו אנחנו מחזירים להם את השליטה לידיים – הם מקבלים את הכלים להצליח בתחום שהם נכשלו בו כ"כ הרבה פעמים בעבר, וסוף סוף הם מצליחים וזו תחושת סיפוק אדירה."
רומנובסקי ממשיך ומפרט כיצד זה קורה: "השיטה הבלעדית שלנו מבטלת את הרצון לעשן – כך שלא רק שתפסיקו לעשן באופן טכני אלא גם שלא תרצו בכך ובנוסף, הסיגריה לא תחסר לכם בשום סיטואציה. בסוף אני רואה את זה כמו נהג שמגיע לקנות מערכת למניעת תאונות דרכים לרכב – מצד אחד יש מערכת שסיכויי ההצלה שלה הם 3%, ומהצד השני יש מערכת עם סיכויי הצלת חיים של 90% – במה תבחר?"

רוצים להפסיק לעשן בקלות ובמהירות ובלי טיפת סבל? לחצו כאן >

 תכירו את רשת הביטחון של אלן קאר:

  • מסגרת מקצועית – כל המדריכים הם מעשנים לשעבר ומומחים בתחום שהוסמכו ע"י אלן קאר העולמית.
  • גמילה במפגש אחד בלבד – אורך המפגש 6 וחצי שעות, כולל הפסקות קפה, ארוחה קלה והפסקות עישון קבועות מדי שעה (נכון זה נשמע מוזר אבל בתור מעשנים, באלן קאר מבינים שאי אפשר להחזיק מעשן כמה שעות בחדר אחד בלי לתת לו לצאת לעשן, לכן תוכלו להמשיך לעשן לאורך כל המפגש).
  • בלי תופעות לוואי – עוברים את הגמילה מניקוטין ללא תופעות לוואי כמו עצבים והשמנה.
  • מערך תמיכה שלא עוזב אותך וללא תוספת תשלום – רוב האנשים מפסיקים לעשן בקלות ולתמיד אחרי מפגש אחד. אבל למקרה שתזדקק אלן קאר מציעים צוות תומכי גמילה מקצועיים שזמינים טלפונית 7 ימים בשבוע מ-9:00 עד 21:00. בנוסף תוכלו להגיע למפגשי חיזוק אם תרצו בכך.
  • החזר כספי מלא – התחייבות על החזר כספי במידה ומישהו מהלקוחות חוזר לעשן.

אם גם אתם רוצים להצטרף לעוד 30 מיליוני מעשנים לשעבר בארץ ובעולם ולהפסיק לעשן בלי קסמים/כשפים/מדבקות/כדורים/מסטיקים ובמפגש אחד משנה חיים, השאירו פרטים בתיבה הכחולה:

מעוניינים להיגמל בצורה שונה מכל מה שהכרתם עד היום וגם להצליח?

השאירו מספר פרטים ויועץ גמילה של 'אלן קאר' יחזור אליכם: