עשוי לעניין אותך גם

הסלבס הגדולים חושפים: כך הפסקנו לעשן

מה משותף לאשטון קוצ'ר, אנתוני הופקינס, ג'רארד באטלר ועוד מפורסמים רבים וטובים? כשהם החליטו להפסיק לעשן, הם בחרו לעשות את זה בדרך הקלה והמהירה ביותר, בלי כדורים, בלי תחליפי ניקוטין, בלי "כישופים". הכל על השיטה שבזכותה הסלבס מצליחים לזרוק את הסיגריות אחת ולתמיד:

(שנה גודל)

הם לא יכולים להתחייב לתהליך ארוך, אסור להם להסתובב עצבניים ברחובות והם בטח לא יכולים להרשות לעצמם להשמין בפתאומיות: לא קל להיות מפורסם, אבל הרבה יותר קשה להיות מפורסם שמפסיק לעשן.
ובכל זאת, יותר ויותר מפורסמים בארץ ובעולם זורקים את הסיגריות אחת ולתמיד.
איך לכל הרוחות הם עושים את זה?
בשתי מילים: אלן קאר.

"הסלבס הכי מפורסמים בעולם הפסיקו לעשן בזכות השיטה של אלן קאר" מספר רמי רומנובסקי, האיש שהביא את אותה השיטה גם לישראל: "אשטון קוצ'ר, ג'רארד באטלר ואנתוני הופקינס הם רק חלק מהרשימה הארוכה שכוללת אפילו את ראש ממשלת בריטניה לשעבר דיוויד קמרון ואת מעצב העל האיטלקי גבאנה מהצמד דולצ'ה וגבאנה.
אלו אנשים שיכולים להרשות לעצמם כלכלית להתנסות בכל שיטה או טיפול טרנדי שיוצא בהוליווד ויש הרבה כאלה, אין להם הגבלה של כסף. אבל מה שמדהים הוא שב'מאני טיים' יש רק שיטה אחת שעושה את העבודה.

עד היום, הגורם העיקרי שמנע מהם להפסיק לעשן הוא הפחד – הפחד ליהנות פחות, הפחד מעלייה במשקל, הפחד מהתמודדות עם מצבי לחץ בלי סיגריות, הפחד משינוי הרגלים, ועוד.
אבל כל זה היה נכון עד שהם פגשו את השיטה של אלן קאר. כל הכוכבים, בלי יוצא מן הכלל, העידו שהשיטה של אלן קאר הייתה היחידה שהצליחה לנטרל את הפחדים שלהם, והכי חשוב:  זה קרה בלי ייסורי גמילה".

מה שטוב בהוליווד – מצוין בישראל

בסופו של יום, השמות הגדולים של הוליווד יכולים לבחור בכל גורו/מכשף/מדקר או שיטה שקיימים בעולם שיגמלו אותם מההתמכרות לניקוטין, בעיקר בגלל שהכסף מבחינתם הוא לא פקטור.
לכן כששומעים על עוד שחקן ועל עוד כוכבת ש"יוצאים מהארון" של הניקוטין וחושפים את השיטה שבזכותה הפסיקו לעשן – זה שווה זהב. "מה שיפה" מסכם רומנובסקי "זה שהשיטה שהצליחה עם קוצ'ר והופקינס ועוד רבים אחרים, היא זהה במדויק לזו שנחשפים אליה הישראלים. לא מדובר בגרסה אחת להוליווד וגרסה אחרת ל'אנשים הרגילים', אלא בדיוק אותו הדבר, ועובדה שזה מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש".

אם גם אתם רוצים להפסיק לעשן, במפגש אחד(!) בלי כדורים, בלי קריסטלים על הראש ומבלי להחליף דבר משגרת היומיום שלכם – תקשיבו טוב טוב למה שיש לסטארים של הוליווד להגיד, הם יודעים מה הם אומרים!

רוצים להפסיק עם הסיגריות מהר משחשבתם?

השאירו מספר פרטים ונציג של 'אלן קאר' יחזור אליכם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי