עשוי לעניין אותך גם

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:

משככים כאבים, מסכנים חיים.

רק מי שסובל מכאבים כרוניים בגב, בצוואר, בברכיים, במפרקים, בשורש כף היד או בכל מיקום אחר בגוף – מכיר את הכניעה המוחלטת לאותו כאב חד וברור שמגיע בגל כאב שלא עוזב במשך ימים, שבועות או חודשים. וגם כשהוא נסוג – הוא תמיד חוזר. אז איך נמנעים מטיפול מסוכן במשככי כאבים? מסתבר שגם כשזה מגיע לטיפול בכאבים, המוח הישראלי המציא לנו טכנולוגיה מהפכנית

(שנה גודל)

כאב כרוני הוא סוג של דיקטטור שיכול להשתלט ולשבש לנו את החיים. לא פעם, הכאבים כל כך דומיננטיים עד שהם הופכים אותנו לאנשים עצבניים יותר, מתוסכלים יותר ופחות חברותיים. אז מה הפלא שהסובלים מכאבים בכל העולם נכנעים בקלות למשככי הכאבים ומוכנים לסכן את בריאותם ואף את חייהם בכדי להקל על עצמם ואפילו רק למספר שעות. 

השימוש במשככי כאבים בארה"ב הוגדר כמגפה. המחקרים מראים שאחד מכל שלושה אמריקאים נוטל משככי כאבים באופן קבוע, אחד מכל חמישה סובל מהתמכרות קשה וכ-20,000 אמריקאים מתים כל שנה מהשימוש בהם.

בישראל המצב מדאיג לא פחות. נתונים שנאספו השנה מקופות החולים בארץ מדברים על מאות אלפי מטופלים שנוטלים משככי כאבים, ושיד הרופאים על הדק המרשמים קלה.

משככי כאבים ניתנים לטיפול קצר מועד. נטילת משככי כאבים לתקופה ארוכה יוצרת תלות קשה וככל שמגדילים את המינון הגוף מתרגל למשככים וההשפעה שלהם פוחתת.

משככי כאבים גורמים להתמכרות קשה ולתופעות לוואי חמורות

מעבר להתמכרות ולתלות הגופנית, יש למשככי כאבים תופעות לוואי מסוכנות נוספות – פגיעה במערכת החיסונית, פגיעה בתפקוד המוח, בעיות לב, כשל נשימתי, פגיעה במערכת העיכול, בעיות בכבד ובכליות, ובמקרים קיצוניים – קריסת מערכות כללית.

נקודה חשובה נוספת היא, שמשככי הכאבים לא פותרים את מקור הכאבים. הם רק מטפלים נקודתית בכאב – אך לא בסיבה האמיתית לכאב. טיפול כזה יוצר מעגל שאינו נגמר ומחזק את התלות המסוכנת.

אז איך נמנעים מטיפול מסוכן במשככי כאבים? מסתבר שדווקא ישראל הינה אחראית לפיתוח טכנולוגי מהפכני שמטפל בכאבים ללא כל חומרים כימיים או התערבות כירורגית, ומרפא כאבים כרוניים למאות אלפי אנשים בכל העולם.

הפתרון שעוקף את שאר הטיפולים בסיבוב

הכירו את שיטת הלייזר הקר – טיפול בלייזר קר (המכונה גם לייזר רך) קיים בעולם הרפואה כבר 50 שנה, והוכח מחקרית כיעיל בטיפול להקלת כאבים ודלקות בצורה מקיפה. טכנולוגיית הלייזר הקר מיועדת לטיפול באזורים שונים בגוף, כולל ברכיים ורגליים. שיטה זו הוכחה כאפקטיבית במטרה של החזרת המטופל לתפקוד מלא, לאחר מקרים חמורים כגון קרעים ברצועות, דלקות פרקים ושיקום לאחר ניתוחים כמו החלפת מפרק.

בין מגוון מכשירי הטיפול בלייזר הקר בולט מכשיר הבי-קיור לייזר – פיתוח ישראלי טכנולוגי שנחשב על ידי מומחים ואנשי רפואה כמכשיר פורץ דרך בתחום הטיפול בכאבים. המכשיר עובד בטכנולוגיית הלייזר הקר ופועל בשני מישורים: הקלת הכאב וריפוי שורש הבעיה. ייחודו של הבי-קיור לייזר הוא שהשימוש בו ביתי ונוח, הטיפול בו אינו פולשני ואין לו תופעות לוואי, והכי חשוב – הוא מעודד את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. השימוש בשיטת הלייזר הקר לטיפול בכאבים היה נהוג עד כה רק על ידי טכנאים מוסמכים במכונים המיועדים לכך. היכולת להשתמש בטכנולוגיית הלייזר הקר מהספה בבית, ולא בבית חולים או במרפאה, היא הישג ענק בתחום.

איך עובד מכשיר הבי-קיור לייזר?
המכשיר פועל על אנרגיית אור בעצימות נמוכה, ולכן לא נוצר כאן אפקט חימום שעלול לגרום לפגיעה בגוף. קרן האור שנפלטת מהמכשיר מעודדת זרימת דם לאזור הפגוע ומשחררת אנדורפינים – הורמונים שאחראים להפחתת כאבים. ברגע שהלחץ העצבי על האזור הפגוע יורד, הגוף מתפנה לטיפול בדלקת עצמה, ע"י שחרור אנדורפינים נוגדי דלקות והפחתה בגודש הזיהום.

הבי-קיור לייזר מטפל במקור הכאב ולא רק בסימפטומים

מה מייחד את B-Cure Laser  ממכשירים אחרים שמטפלים בכאבים?

בשימוש במכשיר הבי-קיור לייזר אין תופעות לוואי ואין חשש משימוש יתר – כיוון שהטיפול בלייזר רך לא כרוך בחום או קור, האזור הנגוע לא ניזוק, שלא כמו בטיפולים חלופיים כמו תרופות וללא ההשפעות המדרדרות שלהן – התמכרות, עמידות, דיכאון, בחילות וסכנה להתקף לב.

יעילות המכשיר – יעילות הבי-קיור לייזר הוכחה מחקרית במוסדות אקדמיים ורפואיים בכל העולם, כגון אוניברסיטת Sapienza באיטליה, אוניברסיטת Perm ברוסיה, בית החולים רמב"ם בחיפה, בית חולים הדסה בירושלים, מכון גיאו-קרטוגרפיה ועוד. במוסדות אלה הוכח שיעילותו של המכשיר שוות ערך לזו של טיפול תרופתי.

נוחות השימוש – המטופלים שמשתמשים בבי-קיור לייזר עושים זאת בכל זמן ומקום שיבחרו, כי המכשיר קל וקומפקטי וניתן לשים אותו בתיק ואפילו לקחת אותו לעבודה. הטיפול מצריך רק מספר דקות ביום. בנוסף, עם הבי-קיור לייזר אין יותר צורך להיות תלויים בתורים מייגעים לבתי חולים ומרפאות.

לסיכום, אף אחד לא צריך לסבול.
אז אם גם אתם סובלים מכאבים או רוצים להימנע מהם בעתיד – אתם חייבים מכשיר כזה בארון.
לקבלת פרטים ולשיחת ייעוץ ללא עלות, השאירו פרטים ונציג חברת B-Cure Laser  יחזור אליכם בהקדם.

חברת בי-קיור לייזר מזמינה אתכם להתנסות במכשיר ולראות שזה באמת עובד!

מלאו את הפרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות: