עשוי לעניין אותך גם

סגור

רוצים להיפטר מהכאבים בקלות ובמהירות?

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

נבדק, אושר, נחתם: מכשיר הבי-קיור לייזר להקלה בכאבים כרוניים עושה הדים במוסדות רפואיים בכל העולם ומוכח מחקרית – פעם אחר פעם

(שנה גודל)

פעם, כאב כרוני נחשב לסימפטום נילווה של תחלואים 'אמיתיים', אבל היום עולם הרפואה כבר מבין שהמקום שלו הוא במרכז הבמה. בישראל, כ-20% מהאוכלוסיה הבוגרת מוגדרים ככאלה שמתמודדים מדי יום עם כאב שמטרפד להם את שגרת היומיום. הצורך בפתרון ארוך טווח לא באמת מקבל מענה עם היצע הטיפולים הקיימים. אבל, כששחקן חדש נכנס לתמונה ומביא תוצאות אפקטיביות שמגובות במחקרים מוכחים – אפשר לנשום לרווחה. אז איזה טיפול סוחף אחריו אסכולה רפואית שלמה ומשנה חיי מטופלים מקצה לקצה? הכל בכתבה הבאה

"במשך 8 שנים סבלתי מכאבים ותחושת "נימלול" מציקה ברגל ימין, בעקבות מום מולד בירך." מספרת קרן, מורה בבי"ס יסודי. "בנוסף, לפני כשנתיים עברתי תאונת דרכים נפגעתי בחוליות הצוואר ובגב העליון והחמרה בכאבים בירך. כמורה בבי"ס אני נדרשת לעמוד רוב שעות היום וזה גם לא בדיוק עוזר למצב. ניסיתי הכל – אם זה קיים בשוק – התעניינתי, קניתי, טיפלתי והתאכזבתי. כירופרקטיקה, אוסטיאופטיה, דיקור, מסאז'ים רפואיים – אבל הכאב פשוט המשיך לחזור".

קרן, כמו רבים בישראל וברחבי העולם, התרגלה לחיות עם המצב. כשמדובר בכאבים כאלו, מסוג כאבי גב, כתפיים וצוואר, כאבי ברכיים ורגליים, בעיות פה ולסת, כאבי פרקים וגידים – רובנו עשינו מין ה'השלמה' כזו של חיים לצד כאבים, כיוון שרוב הפתרונות המוצעים היום בשוק לא עוקרים את הבעיה (לרוב דלקת) מהשורש.
ועם זה עולות בעיות נוספות שמציפות שלל קשיים נוספים מלבד הכאב: קשיון בתנועתיות בגוף, חוסר ניידות, שגרה יומית שסובבת כולה סביב הכאב וההשפעות המנוונות שלו, לקיחת משככי כאבים ותרופות שונות שגורמות לתופעות לוואי, תלותיות, ובמקרים חמורים גם להתמכרות, זריקות כואבות (ויקרות) של מיני סטרואידים ואפילו הדרדרות לצורך בניתוחים. והשיפור? בדרך כלל זמני, וכזה שדורש זמן שיקום ארוך.
עד עכשיו.

"המחקרים מוכיחים שוב ושוב: מדובר בטיפול האפקטיבי ביותר נגד כאבים"

  "יעילות הטיפול בהפחתת כאב היתה זהה לזו של טיפול תרופתי"

במהלך השנים האחרונות התפתחה שיטת טיפול חדשנית שמבוססת על טכנולוגיית הלייזר הרך, הידועה גם כלייזר הקר. השיטה עובדת על אנרגיית אור בעצימות נמוכה שבאה במגע עם העור, אבל לא מחממת או פוגעת בו. האנרגיה הזו גורמת לגוף לשחרר אנדורפינים שמביאים להקלה בכאב, מה שמאפשר לגוף "להתפנות" לטפל במקור הבעיה – הדלקת. במקביל גם זרימת הדם לאזור הנגוע גוברת ומנקזת את הגודש, וכך בעצם מואץ תהליך ההחלמה הטבעי של הגוף.

מה שהביא את השיטה הטיפולית הזו לכותרות היה הפריצה שלה מחוץ לגבולות בתי החולים – לשימוש ביתי. מכשיר הבי-קיור לייזר, הבולט בתוצאות שלו מבין המתחרים בשוק, מאפשר לכל אדם לטפל באופן עצמאי במגוון סוגי כאב, בטיפול של כמה דקות מידי יום . אותן מכונות ענקיות שדרשו בעבר תפעול של טכנאים בקליניקות מיועדות, עברו לצורה של מכשיר לייזר קומפקטי ונייד, נוח לשימוש, ללא תופעות לוואי או סכנה של שימוש יתר. מעבר לכך שמשתמשי בי-קיור לייזר חוסכים זמן יקר ואנרגיה על תורים והמתנה ארוכה לרופאים ופיזיותרפיסטים, הם גם מקבלים את הטיפול הביתי היחיד שגם מפחית את הכאב וגם מטפל במקור הבעיה בו זמנית.

"אחרי מספר ימים של שימוש במכשיר הביקיור לייזר כבר חשתי הקלה. אחרי חודשיים של שימוש במכשיר כבר היתה הפחתה משמעותית בכאב שהיה חוזר פעם אחר פעם. חוסר הנוחות שהיה חלק מהשגרה שלי פחת בהרבה, אני אדם שמח יותר בזכות הטיפול, פחות עצבנית, גם כאמא, ואני יכולה להנות היום מפעילויות עם הבן שלי, כאלו שהייתי מנועה מהן בעבר בגלל הכאבים. עניין ההתמדה בטיפול יומיומי לא העיק בכלל כיוון שיכולתי להשתמש במכשיר בכל זמן ובכל מקום שנוח לי", מעידה קרן.

אם גם אתם מאסתם בחיים לצד הכאב, ורוצים לחזור לשגרה יומית פעילה ולא מנוונת – מכשיר הבי-קיור לייזר יחזיר לכם את השליטה על גוף שלכם, תוך טיפול נקודתי של כמה דקות ביום.

מעוניינים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו פרטים ומומחה מטעמנו יתקשר אליכם לייעוץ חינם: