עשוי לעניין אותך גם

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

עם הצלחה לא מתווכחים: הכירו את הטכנולוגיה הישראלית שעזרה לירדן ג'רבי להילחם בכאב ולקחת אליפות

(שנה גודל)

זה קרה ממש כמה ימים לפני אליפות העולם, כשירדן ג'רבי, המתמודדת הישראלית בקטגוריית ג'ודו, הרגישה שפציעה חוזרת בעצם הבריח הגיעה למצב שגרם לה להיות מושבתת מכל פעילות. כשהבינה שהתואר "אלופת העולם" עומד לחמוק לה מבין האצבעות, היא התחילה לחשוב שכל מה שחלמה עליו במהלך שנים של אימונים – עומד להתפוגג, מבלי שתהיה לה שליטה על העניין. עד ששמעה על הפיתוח הטכנולוגי שבאמצעותו הצליחה לחזור לפעילות, לעשות את הבלתי ייאמן, ולקטוף את המדליה. סיפור של נצחון כפול בזכות פתרון אחד

הישורת האחרונה לאימונים שלפני אליפות העולם בריו, 2016, נקטעה בבת אחת עבור ירדן ג'רבי, נציגת ישראל בג'ודו, עם פציעה חמורה שהשביתה אותה מכלל פעילות. "עולמי ממש חרב עלי, ראיתי שנים של הכנות יורדות לטמיון", מספרת ג'רבי על החוויה שכמעט עלתה לה במדליה.

"ראיתי שנים של הכנות יורדות לטמיון" | ירדן ג'רבי

גם מבלי להיות ספורטאים מקצועיים, המון אנשים מתמודדים עם בעיות כאב בחיי היומיום שלהם, ללא קשר לגיל או לתחום העיסוק שלהם. כאבי גב, כאבי ברכיים, צוואר, כאבי שרירים ושאר מחושים אורטופדיים הם כבר מזמן לא רק "נחלתם של מבוגרים", ורבים מאיתנו סובלים ממגוון פציעות או כאבים שמקורם לא ידוע. הכאבים הכרוניים האלה גורמים למועקה יומיומית ומתסכלת שהופכת את השגרה שלנו למאמץ בלתי פוסק בניסיון למתן את הסבל, אל מול חוסר האונים שהטיפולים הכושלים הקיימים בשוק גורמים לנו להרגיש, מדליית זהב או לא. ירדן ג'רבי גילתה (ממש בזמן) פתרון אחר, פיתוח טכנולוגי ישראלי שמטרתו לנטרל את הכאב, אבל לא כמו משכך כאבים שמטפל רק בסימפטום של הבעיה, אלא כפתרון שמרפא אותה מהמקור.

מ-10 שבועות ל-5 ימים: כך הביסה ירדן את הכאב בזמן כדי להתחרות
"כשהרופאים אמרו לי באבחנה הראשונית שהטיפול יקח חמישה שבועות, והתחרות היא בעוד עשרה ימים….ראיתי את אליפות העולם בורחת לי מבין הידיים", מספרת ג'רבי. "ואז, הצוות הרפואי של וינגייט קרא לי לשיחה, וסיפר לי על מכשיר ה-"בי-קיור לייזר". הוסבר לי שזה פיתוח טכנולוגי חדשני שפועל בשיטת Soft Laser Cure, הפועל בצורה שמרגיעה את הכאבים ולזרז את פעולת ההחלמה הטבעית של הגוף", היא מספרת. ירדן לא הכירה את הטכנולוגיה הזו אבל ידעה שאין לה מה להפסיד, והתחילה להשתמש בו בהמלצת הצוות הרפואי.
היא היתה מופתעת מכמה שהיה לה נוח ופשוט להשתמש במכשיר, מעצם גודלו הקטן המאפשר ניידות לכל מקום במהלך היומיום. "בזכות הקומפקטיות שלו והנוחות יכולתי אפילו לטוס איתו ולטפל בתדירות גבוהה. טיפלתי בבית, במטוס ואפילו בחדר בבית המלון, ארבע פעמים ביום, שמונה דקות לנקודה", אומרת ג'רבי.

מפסיקים לסבול מכאבים כבר עכשיו. לחצו כאן>>

ככה נראה נס בדרך לאליפות העולם:

"השימוש היומיומי במכשיר הבי-קיור לייזר הוא שהביא לתוצאות" | ירדן ג'רבי

איך זה בעצם עובד? פשוט
המכשיר הקטן הזה מאגד בתוכו שני ערוצי טיפול: האחד, ניטרול הכאב במהירות, בכל עוצמה שהיא, על ידי גרימת שחרור אנדורפינים – הורמונים המיוצרים במוח של כל אחד מאיתנו ומטרתם שיכוך של כאב בגוף. הערוץ השני של הטיפול בעצם מגלם בתוכו את המהפכנות של הטכנולוגיה המבוססת על קרן לייזר קרה/רכה, הגורמת לגוף לבצע את פעולת ההחלמה הטבעית שלו. כאן בא לידי ביטוי העניין של הטיפול במקור הבעיה, ולא רק בסימפטומים שלה. מכשיר הבי-קיור לייזר מייצר זרימת דם מוגברת באזור הנגוע, הגורמת לניקוי רעלים דלקתיים, באמצעות שחרור אנזימים המסייעים בפירוק הדלקת. ובאופן טבעי לחלוטין, כשהכאב נעלם, כשהנפיחות יורדת, והפעילות הדלקתית פוחתת – מתאפשר שיקום מואץ של האיבר הפגוע, וכל זה קורה תוך טיפול נקודתי של כמה דקות ביום, לפי הצורך.

מפחית כאבים משמעותית ומטפל במקור הבעיה | מכשיר הבי-קיור לייזר

המומחים ממליצים
מכשיר הבי-קיור לייזר מושמש כבר בבתי החולים המרכזיים בישראל דוגמת רמב"ם, הדסה, שיבא, במגוון מרפאות כאב בארה"ב ובקנדה, וכמובן גם במגוון מועדוני ספורט ברחבי אירופה, כחלק בלתי נפרד משגרת האימונים של הספורטאים.
פרופ' דניאל רייס, מומחה בינלאומי ואחד ממייסדי הרפואה האורתופדית בישראל, וכן מנהל המחלקה האורתופדית בדימוס בבי"ח רמב"ם מעיד: "בי-קיור לייזר משמש כמשכך כאבים אפקטיבי ונטול תופעות לוואי, לטיפול במערכת השלד והשרירים. המכשיר עשוי גם למלא תפקיד ביולוגי מרפא בדלקות ובטראומה. מומלץ להחזיק את המכשיר בבית לנוחות השימוש המיידי במקרי כאב קיצוני, דוגמת לומבגו, נקע בקרסול, כאבי גב וברכיים, מתיחת שריר, דורבן בעקב, כאבי צוואר וכתפיים, ועוד".
יעילות המכשיר לטיפול בכאבים כבר הוכחה ממגוון זויות, דרך אנשי רפואה ודרך משתמשים שונים, בגילאים שונים, ובתחומי עיסוק שונים – ירדן ג'רבי הפכה לאלופת עולם בזכות המכשיר, כנגד כל הסיכויים.

אם אתם סובלים מכאבים, גם לכם מגיעה החלמה מלאה בזמן קצר, וחיים פעילים נטולי כאבים.
לפרטים נוספים, ללא כל התחייבות, השאירו פרטיכם כאן ואחד מנציגי בי-קיור לייזר ישוב אליכם עם כל המידע:

הפסיקו לסבול עוד היום מכאבים!

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם: