עשוי לעניין אותך גם

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

מהיום לא צריך לסבול מכאבי דורבן! הכירו את הפיתוח הטכנולוגי שמציל מאות ישראלים ביום

מי שסובל מכאבי ״דורבן״ בעקב, מכיר את זה. זה משתק, זה משגע וזה פשוט סיוט. הדלקת שמתבטאת בבלט מחודד בעקב, גורמת לכאבים שפוגעים באיכות החיים והוצאות כבדות על טיפולים שלא ממש עוזרים. אבל מסתבר שיש לזה פתרון. איך זה עובד? מתי זה עוזר? ומדוע הרופאים המומחים מהללים אותו? בדקנו והופתענו

(שנה גודל)

סבל, כסף וטיפולים שלא עוזרים

אתם הרי מכירים את זה. כאב איום ומטריד שלעיתים ממש מונע מאיתנו ללכת, או אפילו לעמוד. לדברי הרופאים (שבטח כבר הייתם אצל לפחות 3 מהם) הדורבן נגרם כתוצאה מדלקת שנובעת מנזק או קרעים לרקמה הנמתחת בתחתית כף הרגל. אם יש לכם דורבן, כנראה שכבר בדקתם כמעט הכל, הייתם אצל רופא משפחה, אורטופד, מומחה כאב, מדקר – קניתם מדרסים, החלפתם נעליים ובקיצור, אם לפרוט את זה לכסף, כמעט משכורת חודשית ״הלכה״ לכם (תרתי משמע), רק על הדורבן.

וזה עוד לפני שדיברנו על תרופות אנטי דלקתיות, התעמלות רפואית ופיזיותרפיה, זריקות קורטיזון, סדי לילה וכמובן המונח שמפחיד את כולנו ״הליך כירורגי״. או במילה אחת – ניתוח.
אבל מסתבר שלא תמיד חייבים ניתוח וגם לא זריקות וגם לא להוציא אלפי ועשרות אלפי שקלים על טיפולים כאלה ואחרים – טכנולוגיה רפואית שצוברת כבר תוצאות מוכחות בכל העולם מציעה פתרון שאינו פולשני, אינו כואב ואינו יקר – קוראים לזה
"טיפול בשיטת SLC״ (Soft Laser Cure).

הפיתוח הטכנולוגי רפואי, מצליח למגר את תופעת כאבי הדורבן וכאבים כרוניים נוספים בעזרת גלים של לייזר רך. אם עד היום רק שמעתם על הטכנולוגיה ולא ממש חקרתם את הנושא – מדובר בטכנולוגיה שעד לא מזמן היתה שמורה רק לבתי החולים המתקדמים בעולם והיום בזכות פיתוח מהפכני של השיטה – הפכה לנגישה לכל אחד, וזמינה לשימוש ביתי. שיטת SLC – שרופאים, אורתופדים וכירופרקטים בבתי חולים בארץ ובעולם מכנים "פלא טכנולוגי ורפואי" – מסייעת באיחוי הרקמות ובהעלמת דלקות, ומקלה באופן משמעותי על הסובלים מכאבי דורבן בכל גיל.

שיטה מהפכנית לטיפול בכאבי דורבן

פלא. אין מילה אחרת להגדיר את זה

לירון, מורה בת 31 מאזור המרכז מספרת על הכאב שנעלם ועל החיים שלה שהשתנו: ״אחרי שנה וחצי של סבל בהן החלפתי נעליים, הוצאתי יותר מאלף שקלים על מדרסים ועוד אלפי שקלים על רופאים ותרופות – ממש שקלתי לעבור ניתוח. חברה שלי שהיא רופאה המליצה לי לנסות את שיטת SLC, לאחר שיחה עם אורטופד שהסביר לי את מהות השיטה, החלטתי לתת לזה הזדמנות. אני יכולה להגיד לך שמאותו היום החיים שלי פשוט השתנו. התחלתי עם טיפול של פעמיים ביום על איזור הדלקת, כמה דקות מול הטלוויזיה בערב. השינוי היה ממש כמו קסם. אחרי חודש אפילו חזרתי לרקוד ומה שיותר מדהים, שבהשוואה למחיר שעלו לי עד היום טיפולים אחרים, מדובר בפרוטות״

גם אורלי מרעננה, אמא לתאומים, מספרת על המהפך הבריאותי שעברה ״היה לי היריון קשה מאד. בצקות, כאבים ודורבן בשתי הרגליים ואז במקרה ראיתי בטלוויזיה תכנית תעודית על מטופלים בשיטת SLC. הטכנולוגיה הזו עשתה לי מהפך עצום בחיים. אחרי מספר טיפולים הכאבים שהיו לי ברגליים פחתו באופן הדרגתי ותוך 3 שבועות הבעיה נפתרה לגמרי. אם אתם שואלים אותי,כל מי שסובל מכאבי דורבן חייב להכיר את השיטה הזו״.

"שיטת הטיפול הזו עשתה לי מהפך עצום בחיים"

האורטופדים ממליצים –המחקרים תומכים והמטופלים מצביעים ברגליים.

פרופסור דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל, ממליץ בחום על השיטה: "טכנולוגיית SLC היא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב. ניתן להשתמש בה כטיפול עיקרי ספציפי או כטיפול משלים. מכיוון שטיפול זה אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים ייערך באמצעותה, מאשר באמצעות טיפולים הכוללים תרופות נוגדות דלקת, תרופות סטרואידיות והזרקה מקומית".

מחקר שנערך באוניברסיטת Sapienza ברומא תומך במסקנתו של פרופסור רייס ואף מוכיח אותה. בהשוואה שנערכה בין טיפול תרופתי בכאב מול טיפול בשיטת לייזר רך לכאבי מפרקים, התקבלו תוצאות מפתיעות: הוכח כי השימוש בשיטה זו לשיכוך כאבים יעיל בדיוק כמו הטיפול התרופתי. מסקנות המחקר נכונות גם לגבי הטיפול במפרקים כגון מפרקי הצוואר, כפות ידיים, אצבעות. על התוצאות המהפכניות הללו יש להוסיף את העובדה החשובה ביותר – בניגוד לתרופות המקובלות לשיכוך כאבים, שיטת ה-SLC מציעה טיפול שהוא חיצוני, לא פולשני ובטוח לשימוש.

Sapienza תוצאות מחקר

לסיכום, אם אתם סובלים מכאבי דורבן – שיטת הטיפול SLC היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. היא עובד כמו ״קסם״ ותעזור לכם להיפטר מהכאב עוד היום. רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטיכם כאן ויועץ כאב יחזור אליכם מיד עם פרטים נוספים על הטכנולוגיה. 

הפסיקו לסבול עוד היום מכאבי הדורבן!

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון