עשוי לעניין אותך גם

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

לפני שאתם קובעים ניתוח כדאי שתכירו את מכשיר "קסם" לטיפול בדורבן

מי שסובל מכאבי ״דורבן״ בעקב, מכיר את זה. זה משתק, זה משגע וזה יכול להיות פשוט סיוט. הדלקת שמתבטאת בבלט מחודד בעקב, גורמת לכאבים שפוגעים באיכות החיים והוצאות כבדות על טיפולים שלא ממש עוזרים. אבל מסתבר שיש לזה פתרון. איך זה עובד? מתי זה עוזר ? ומדוע אפילו הרופאים מהללים? בדקנו והופתענו

(שנה גודל)

סבל, כסף וטיפולים שלא עוזרים

אתם הרי מכירים את זה. כאב איום ומטריד שלעיתים ממש מונע מאיתנו ללכת, או לעמוד.לדברי הרופאים (שבטח כבר הייתם אצל 3 מהם) הדורבן נגרם כתוצאה מדלקת שנובעת מנזק או קרעים לרקמת הנמתחת בתחתית כף הרגל. אם יש לכם דורבן, כנראה שכבר בדקתם כמעט הכל, הייתם אצל רופא משפחה, אורטופד, מומחה כאב, מדקר – קניתם מדרסים, החלפתם נעליים ובקיצור, אם לפרוט את זה לכסף, כמעט משכורת חודשית ״הלכה״ לכם תרתי משמע, רק על הדורבן.

וזה עוד לפני שדיברנו על  תרופות אנטי דלקתיות, התעמלות רפואית ופיזיותרפיה, זריקות קורטיזון, סדי לילה וכמובן המונח שמפחיד את כולנו ״ הליך כירורגי״. אבל מסתבר שכנראה לא תמיד חייבים ניתוח (שגם לא תמיד מבטיח 100% הצלחה) – והיום יש כבר פתרון טכנולוגי רפואי שאינו פולשני. קוראים לזה ״ טיפול בלייזר רך״.

אחד הפיתוחים הטכנולוגיים והרפואיים שמצליח למגר את תופעת כאבי הדורבן וכאבים כרוניים נוספים הוא הבי קיור לייזר. אם עד היום רק שמעתם את השם ולא ממש חקרתם את הנושא – מדובר במכשיר נייד ונטען בפיתוח ישראלי בשיטת הלייזר הרך.  המכשיר – שרופאים, אורתופדים וכירופרקטים בבתי חולים בארץ ובעולם מכנים "פלא טכנולוגי ורפואי" – מסייע באיחוי הרקמות ובהעלמת דלקות, ומקל באופן משמעותי על הסובלים מכאבי דורבן בכל גיל.

טיפול בלייזר רך יכול לרפא כאבי דורבן

פלא. אין מילה אחרת להגדיר את זה

לירון, מורה בת 31 מאזור המרכז מספרת על הפלא שגילתה: ״אחרי שנה וחצי של סבל בהן החלפתי נעליים, הוצאתי יותר מאלף שקלים על מדרסים והון של כסף על רופאים ותרופות – ממש שקלתי לעבור ניתוח. חברה רופאה המליצה לי לנסות את בי-קיור לייזר ומאז החיים שלי פשוט השתנו. התחלתי עם שימוש של פעמיים ביום, כמה דקות מול הטלוויזיה בערב. הפעלתי אותו באיזור הדלקת בעקב והשינוי היה ממש כמו קסם. אחרי חודש אפילו חזרתי לרקוד ומה שיותר מדהים, שבהשוואה למחיר שעלו לי עד היום טיפולים אחרים, מדובר בפרוטות״

גם אורלי מרעננה, אם לתאומים, מספרת על המהפך הבריאותי שעברה ״היה לי היריון קשה מאד. בצקות, כאבים ודורבנות בשתי הרגליים ואז במקרה ראיתי בטלוויזיה את מיקי ברקוביץ׳ עם הבי-קיור לייזר. המכשיר הקטנצ׳ק הזה עשה לי מהפך עצום בחיים. אחרי מספר טיפולים כאבי הדורבן שהיו לי ברגליים פחתו באופן הדרגתי ותוך 3 שבועות הבעיה נפתרה לגמרי. אם אתם שואלים אותי, הביקיור לייזר צריך להיות בכל בית״

האורטופדים ממליצים –המחקרים תומכים והמטופלים מצביעים ברגליים

פרופסור דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל, ממליץ בחום על המכשיר: "בי-קיור הוא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב. ניתן להשתמש בו כטיפול עיקרי ספציפי או כטיפול משלים. מכיוון שטיפול זה אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים ייערך באמצעותו, מאשר באמצעות טיפולים הכוללים תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית".

מחקר שנערך באוניברסיטת Sapienza רומא תומך במסקנתו של פרופסור רייס ואף מוכיח אותה. בהשוואה שנערכה בין טיפול תרופתי בכאב מול טיפול בבי-קיור לייזר לכאבי מפרקים התקבלו תוצאות מפתיעות: הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבים בפרקי הלסת יעיל בדיוק כמו הטיפול התרופתי. מסקנות המחקר נכונות גם לגבי הטיפול במפרקים דומים אחרים כגון מפרקי הצוואר, כפות ידיים, אצבעות. על התוצאות המעולות הללו יש להוסיף את העובדה החשובה ביותר – בניגוד לתרופות המקובלות לשיכוך כאבים, בי-קיור לייזר מציע טיפול שהוא טבעי לא פולשני ובטוח לשימוש.

Sapienza תוצאות מחקר

לסיכום, אם אתם סובלים מכאבי דורבן – בי קיור לייזר זה הפתרון האולטימטיבי עבורכם. הוא עובד כמו ״קסם״ ויעזור לכם להיפטר מהכאב עוד היום. פשוט תשאירו כאן פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם. השיחה היא בחינם.  

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
שינוי גודל גופנים