רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

עדיין סובלים מכאבי גב ומפרקים? פרופ’ קרסו וד"ר חגי אמיר מספרים על יעילות הלייזר הרך!

הידעתם כי מעל 80% מהאוכלוסייה מדווחים על כאבים מתמשכים בגב, בברכיים, או כתוצאה מבעיות אורתופדיות? הכאב הכרוני הוא אחד מהאתגרים הגדולים ביותר של עולם הרפואה, אשר מחפש אחר הטיפול האופטימלי לכאב שמצד אחד יהיה יעיל ביותר ומצד שני לא יהיה כרוך בנזק מצטבר או תופעות לוואי.
האם יש טיפול כזה? ד"ר חגי אמיר ופרופ' קרסו נפגשו לשוחח על הטיפול בכאבי הגב ובחרו להתמקד בטכנולוגיית הלייזר הרך – בי-קיור לייזר, המומלצת ע"י איגוד הרופאים האמריקני כטיפול ראשון בתסמינים של כאב, לפני שימוש בטיפולים תרופתיים. צפו:

(שנה גודל)

פרופ' דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל מספר לפרופ' קרסו על הטיפול בבי-קיור לייזר: "התוצאות שלי בעבודה עם מטופלים בנושא כאב יכולות להיות רק אנקדוטיות וסובייקטיביות מכיוון שאין קבוצת בקרה. אף על פי כן, תוצאות אלה מראות שבי-קיור לייזר הוא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב. ניתן להשתמש בו כטיפול עיקרי ספציפי או כטיפול משלים. מכיוון שטיפול זה אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים ייערך באמצעותו, מאשר באמצעות טיפולים הכוללים תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית (הקשורים בסיבוכים שכיחים).
שוב, האמרה 'ראשית אל תזיק!' הופכת את הלייזר של בי-קיור לטיפול תסמיני ראשוני חכם".

"ההיענות ושביעות הרצון של המטופלים היו טובים גם כאשר תוצאות הטיפול לא היו מדהימות. המכשיר אסתטי ומתאים בקלות ובנוחות לכף היד. עובדה זו הופכת את הטיפול בלייזר נמוך עוצמה של בי-קיור לנוח ביותר. הטיפול נערך בבית ללא צורך בנסיעה למכון לפיזיותרפיה. הוא נטול כאבים ואינו גורם נזק. המטופל מטפל בעצמו ללא צורך בנוכחות של תרפיסט, למרות שלא נוח לטפל לבד בכאב בעמוד השדרה ובחלק האחורי של הכתף".

מסקנה: בי-קיור לייזר הוא טיפול משכך כאבים מועיל ביותר ובלתי מזיק, לטיפול בכאבים במערכת השרירים והשלד. הוא עשוי למלא גם תפקיד ביולוגי מרפא בטראומה ובדלקת כפי שהוכח בניסויים בבעלי חיים. כדאי להחזיק את המכשיר בבית כדי שניתן יהיה להשתמש בו מיד בכל כאב חריף שכיח כמו מתנת חריפה (לומבגו), נקע של הקרסול, מתיחת שריר, צוואר תפוס, דורבן בעקב ועוד.
עם שלל יתרונות ותוצאות מוכחות, ואחרי שיחה מעמיקה ומקיפה עם פרופ' קרסו וד"ר אמיר,
שווה בהחלט להתנסות ולבדוק את היעילות של המכשיר המדובר.
כל מה שאתם צריכים הוא להשאיר מספר פרטים בטופס המצורף>>

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
שינוי גודל גופנים