עשוי לעניין אותך גם

גם לך נמאס מהכאבים? כל מה שצריך זה להשאיר פרטים כאן.

כמו מרפאה בבית!

יותר ויותר רופאים בישראל ממליצים על המכשיר שהפך לסנסציה פורצת דרך בתחום הכאב העולמי. המכשיר שפועל בשיטת ה- SLC) Soft Laser Cure), ופותח לטיפול בספורטאים מקצועיים שהחלימו מפציעות קשות, הופך סוף-סוף לזמין עבור כלל הציבור. מהיום אתם לא צריכים להגיע עד לבתי החולים ולקליניקות של האורתופדים על מנת ליהנות מהיתרונות שלו ולהיפטר מהכאב

(שנה גודל)

המכשיר – שרופאים, אורתופדים וכירופרקטים בבתי חולים בארץ ובעולם מכנים "פלא טכנולוגי ורפואי" ואף משתמשים בו בעצמם כמטפלים- מקל באופן משמעותי על הסובלים מכאבים כרוניים או אקוטיים ומאפשר להם חזרה לשגרת חיים רגילה ונטולת כאבים.

המחקרים מוכיחים שוב ושוב: מדובר בטיפול האפקטיבי ביותר נגד כאבים

מדובר בהמצאה ישראלית שעד היום הייתה בשימוש בבתי החולים הדסה, רמב”ם, שיבא, מרפאות כאב בארה"ב, מועדוני כדורגל וכדורסל באירופה ועוד. הטכנולוגיה שמתבססת על מה שמכונה  "לייזר רך" פועלת באמצעות פולסים ייחודיים שמתמקדים במקור הכאב ומקלים עליו במהירות.
המכשיר מיועד לטפל במגוון רחב של תסמונות, כאבים ודלקות – בין היתר: דלקות פרקים, דלקות עצבים, כאבי צוואר וגב, כאבי ראש, כאבים נוירופטים סוכרתיים, ואף מסייע בהליכי איחוי שברים.
בנוסף למטופלים הסובלים מכאבים בעקבות מחלה, נזקי מאמץ או גיל, ספורטאים רבים בארץ ובעולם גם גילו את אפקטיביות המכשיר ומשתמשים בו באופן יומיומי. המכשיר נמצא בשימוש מכון ווינגייט, רופאי ספורט, אורתופדים, כירופרקטורים ופיזיותרפיסטים.

הוכחות חד משמעיות

""אני כירופרקטור מעל 37 שנים ובפעם הראשונה שראיתי את מכשיר הלייזר הזה, הבנתי שזה מה שאני מחפש כל הקריירה שלי" מסביר לנו דוקטור דיויד בן קיקי – כירופרקטור בכיר. "קראתי לא מעט מחקרים בעולם והבנתי שהלייזר למעשה מניב יותר תוצאות מתרופות אנטי דלקתיות. המכשיר עובד ברמה ה"תאית" ומשימוש בו במטופליי, נוכחתי לדעת שהוא מזרז את תהליך הריפוי בצורה מפתיעה. גם אני וגם המטופלים שלי מרגישים ששימוש בלייזר ממש מדרבן את ריפוי האיזור הפגוע", הוא מוסיף. והוא אינו היחיד.

מביה"ח רמב"ם בחיפה ועד לנכי צה"ל: הנה מה שיש לבכירי רפואת הכאב בישראל לומר על מכשיר הלייזר הביתי:

"כאב במקום כלשהו במערכת השרירים והשלד הוא מאוד שכיח" אומר פרופ' רייס, מבכירי הרופאים האורתופדיים בישראל ומי שייסד וניהל את המחלקה האורתופדית ברמב"ם: "החדשות הטובות הן שאחרי הרבה שנים של פתרונות חלקיים ולא מספקים, נמצא טיפול אידיאלי. הלייזר הרך של בי-קיור מצליח להוריד באופן דרמטי את סף הכאב אצל מטופלים שנעים על ספקטרום רחב מאוד של כאבים בכל הגוף. הוראות השימוש הפשוטות בשילוב עם העובדה שמדובר בטיפול שאינו פולשני, ולא כולל זריקות או סטרואידים, הופכים אותו למוצר מבוקש ביותר גם בקרב המטופלים וגם בקרב מחלקות הכאב בבתי החולים".
כשפרופ' רייס מדבר על השימוש במכשיר בבתי החולים הגדולים בארץ, הוא יודע על מה הוא מדבר: דר' ויקטור שבשייביץ ממרפאת הכאב ברמב"ם וד"ר אדית בלן, מנהלת יחידת הכאב ב'מרכז רפואי כרמל', מדווחים באופן קבוע על שימוש במכשיר הבי-קיור לייזר בתוך המחלקות שלהם ועל שיפורים עקביים בתפקוד המטופלים.

גם ד"ר חגי אמיר, מומחה בכירורגיה אורטופדית וברפואה פיזיקאלית ושיקום, מאמין גדול בטיפול נגד כאבים כרוניים באמצעות בי-קיור לייזר, ואף פנה למשרד הביטחון עם חוות דעת חד משמעית שממליצה על הטיפול הספציפי הזה לנכי צה"ל.

"המחקרים מוכיחים שוב ושוב: מדובר בטיפול האפקטיבי ביותר נגד כאבים"

למה כל אחד חייב מכשיר כזה בבית?

כמו בכל התפתחות טכנולוגית בעולם הרפואה, מה שהיה נחלתם של בתי חולים, רופאים וספורטאים, הופך כיום נגיש לכל מי שסובל מכאבים ורוצה להקל עליהם. ממש כמו המדחום הדיגיטלי, מכשירי אינהלציה ומספר רב של מוצרים שתוכננו לשימוש ביתי, היום כל אחד שסובל מכאבים יכול סוף סוף לגשת לארון התרופות וליהנות מפתרון טכנולוגי ביתי לכאבים  – בשש דקות טיפול ביום ובמחיר שווה לכל נפש.

הלייזר הרך של בי-קיור מצליח להוריד באופן דרמטי את סף הכאב אצל מטופלים שנעים על ספקטרום רחב מאוד של כאבים בכל הגוף.

ומה יש למטופלים עצמם להגיד?

דני שפירא, מראשוני טייסי חיל האוויר וטייס הניסוי מס’ 1 בישראל מספר: “הסחוס ברגל שמאל שלי נשחק והפתרון לכאבים היה ניתוח לשיקום והחלפת הברך. לפני הניתוח סיפר לי חבר על מכשיר חדשני שמבוסס על שיטת ה- SLC. למען האמת הייתי קצת סקפטי, אבל לאחר מספר טיפולים בבית הכאב ירד משמעותית והביא לשיפור ניכר באיכות החיים שלי”.
מסתבר שדני ממש לא לבד: לאחרונה פורסם סקר שבוצע במכון גיאוקרטוגרפיה ובדק את יעילות הבי-קיור לייזר. על פי תוצאות הסקר – 60% מהמשתמשים במכשיר חווים ירידה משמעותית בדרגת הכאב וחוזרים לחיים רגילים.
במילים אחרות: בזכות הבי-קיור לייזר המטופלים מצליחים לעבור ממצב שבו הכאב מנהל אותם למצב שבו הם מנהלים את הכאב וחוזרים לתפקד בריאותית וחברתית בדיוק כמו שעשו בעבר.

לסיכום, אף אחד לא צריך לסבולאם גם אתם סובלים מכאבים, וגם אם לא, אתם חייבים מכשיר כזה בארון.

לשיחת ייעוץ חינם עם נציג חברת B-Cure Laser השאירו פרטיכם כאן:

מעוניינים גם אתם להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?

השאירו שם וטלפון לשיחת ייעוץ חינם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון