עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ונציג של 'צוקי השמורה' יחזור אליכם לתיאום

קו ראשון לים ולתמיד – מגדלי המגורים שיכולים להגשים לכם את החלום

אם כל החיים חלמתם לגור צמוד לים, עכשיו זה בדיוק הזמן לממש את החלום – רגע לפני שהקרקעות בקו ראשון לים אוזלות. מספר פרויקטים יוקרתיים הנבנים בימים אלו, מבטיחים לרוכשים לגור מספר מטרים מהחוף, עם וודאות כי בעתיד לא ייבנה דבר שיחצוץ בין הפרויקט לבין הים. יצאנו לבדוק אילו מהפרויקטים עומדים בציפיות הגבוהות ביותר

(שנה גודל)

בוקר. אתם מתעוררים יקיצה טבעית בחדר שינה מרווח ושטוף שמש. מהחלון הגדול נשקף ים כחול עמוק. הוא קרוב. דבר אינו חוצץ ביניכם. אתם קמים מהמיטה, פותחים את החלון, שומעים את רחש הגלים ומריחים את הים – זה בדיוק הזמן להכין כוס קפה ולעבור לשתות אותו במרפסת, שוב מול הים. אחר כך אתם מתחילים את יומכם. אולי תרדו לבריכה, אולי תעשו אימון בחדר הכושר. וכל זה מבלי שיצאתם מהבניין.

למי שהתיאור הזה נשמע כמו פתיחתו של יום בריזורט מבוקש – לא לגמרי טועה. אומנם לא מדובר בחופשה, אבל לגור במגדל יוקרתי שממוקם בקו ראשון לים דומה קצת לחופשה שלא נגמרת – הים נמצא במרחק נגיעה ובמגדל וסביבתו יש מבחר רחב של אופציות לפעילות ופסיליטיז שמייצרים איכות חיים אמתית וגבוהה.

אם גם אתם חולמים לגור בקו ראשון לים, אתם ממש לא לבד. הפנטזיה על מגורים סמוך לים משותפת לישראלים רבים, ובשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגשימים אותה. מספר פרויקטים שנבנו בתקופה האחרונה מציעים לבעלי אמצעים מגורים בסמוך לים, כאשר בנוסף ללוקיישן המיוחד – אותם  פרויקטים מציעים סטנדרט בנייה גבוה ומתקנים אישיים לדיירים, כמו בריכה וחדרי כושר וספא פרטיים. בין הפרויקטים ניתן למצוא את 'מגדלי בלו' בתל אביב, 'פיתוח על הים' בהרצליה, 'חלומות צוקי השמורה' בעיר ימים, 'בריגה' בעיר ימים ו'בלו לגון' בנתניה.

כ-80% מהמגדלים שממוקמים בקו ראשון לים כבר נבנו
אבל לא הכול ורוד בפנטזיית המגורים בצמוד לים. הבנייה על קו החוף בישראל מוגבלת, ליתר דיוק: כ-80% מהמגדלים שנכנסים לסטטוס של 'קו ראשון לים' – כבר נבנו, ובמילים אחרות: הקרקעות הייעודיות הולכות ואוזלות.
מעבר לכך, פרויקטים רבים שמתגאים בנוף לים – לא באמת יושבים "שורה ראשונה" מהים. כך למשל, רוכשים רבים שחלמו במשך שנים לגור בצמוד לים, גילו כי למרות שהמגדל בו הם גרים נמצא קרוב מאוד לים, בעתיד מתוכננת בנייה של מגדלים נוספים באזור שתחצוץ בין הדירה שלהם ובין הים.

'חלומות צוקי השמורה': 300 מטר מהים כאשר אין אפשרות לבנות דבר נוסף במרווח
'חלומות צוקי השמורה': 300 מטר מהים כאשר אין אפשרות לבנות דבר נוסף במרווח
חלומות צוקי השמורה: 300 מטר מהים כאשר אין אפשרות לבנות דבר נוסף במרווח
חלומות צוקי השמורה: 300 מטר מהים כאשר אין אפשרות לבנות דבר נוסף במרווח
'חלומות צוקי השמורה': 300 מטר מהים כאשר אין אפשרות לבנות דבר נוסף במרווח

300  מטר מהים ומבלי שדבר מסתיר לכם אותו
'חלומות צוקי השמורה' הוא פרויקט מגורים של חברת 'שיכון ובינוי' בעיר ימים, הממוקם על קו החוף הדרומי של נתניה. הדבר הבולט שמבדיל את 'חלומות צוקי השמורה' מפרויקטים דומים שנבנים בימים אלו הוא הקרבה הנדירה לקו הים. 300 מטרים בלבד. ולא רק שהבניינים עומדים בקו ראשון לים – זה יישאר כך תמיד. אין כל אפשרות לבנות מבנים נוספים בטווח בין 'חלומות צוקי השמורה' לים, כי במרווח יש שמורת אירוסים מוגנת. כך שכאשר אתם מסתכלים על הנוף המהמם הנשקף מהחלון אתם יודעים שהוא לא ישתנה במילימטר.
"אנשים שלא ביקרו במגדלים לא מבינים עד הסוף איך 300 מטרים מהים מרגישים. מספר ערן לוי, מנהל השיווק של 'חלומות צוקי השמורה'. "כשהם נכנסים לדירה הם נדהמים מכך שניתן לראות את הקצף של הגלים מהחלונות. הדיירים מרגישים את הים כחלק מהקומפלקס".

הפרויקט כולל שלושה מגדלי יוקרה, כאשר שניים מהם כבר מאוכלסים במלואם, והמגדל השלישי נמצא בימים אלו בשלבי שיווק מתקדמים. בפרויקט דירות גדולות של 140 מ"ר (מרפסות של 26 מ"ר) ברמות גימור ועיצוב גבוהים, כשהמחיר מתחיל מ-3.85 מיליון ש"ח. לצד כל הפינוקים המקובלים במגדלי יוקרה ואף מעבר לכך: לובי כניסה מפואר, שטחי ציבור נרחבים וגינות תלויות, בריכה, ספא, חדר כושר, מועדון דיירים ועוד. אגב, הפרויקט נבנה לפי עקרונות הבנייה הירוקה והוא בעל תקן Leed.

[fvplayer src="https://www.insite-mag.co.il/wp-content/uploads/2018/02/סרטון-רחפן-סופי.mp4" splash="https://www.insite-mag.co.il/wp-content/uploads/2018/02/Untitled-3.jpg" width="848" height="480"]

גם התל-אביבים מגיעים
ב'שיכון ובינוי' מספרים כי 75% מהרוכשים מגיעים מחוץ לנתניה. מתברר שחיפאים, ירושלמים, תושבי השרון ולא מעט תל-אביבים רכשו דירות בפרויקט ועברו לגור בו. "מדובר באוכלוסייה חזקה ואיכותית. בעיקר בזוגות בוגרים שהילדים שלהם עזבו את הבית והם מחפשים להחליף את הוילה בדירת יוקרה מפנקת ומרווחת שמתאימה למידותיהם החדשות", מרחיב לוי. "בנוסף, מדובר בקהל שמצד אחד הוא עירוני במהותו, אבל מצד שני לא מעוניין בדוחק ובהמולה של העיר. ב'עיר ימים' הם מוצאים את התמהיל המושלם. יש מי שמקביל את 'עיר ימים' לרמת אביב – סוג של עיר בתוך עיר, פנינה נדל"ן שמספקת איכות ורמת חיים גבוהה ושלווה, ומצד שני ממוקמת במרחק של דקות מכל דבר. לצורך ההשוואה לתושבי רמת אביב יש את קניון רמת אביב, ולתושבי 'עיר ימים' יש את קניון 'עיר ימים'".

לכן, אם אתם מחפשים איכות חיים גבוהה, מגורים בפרויקט מפואר ומרווח,  שלל פינוקים בתוך הקומפלקס כמו ספא הכולל בריכה, ואת האפשרות הנדירה שרובנו יכולים רק להמשיך לחלום עליה – לפתוח חלון ולנשום את הים שנמצא במרחק נגיעה, 'חלומות צוקי השמורה' הוא ככל הנראה הבית הבא שלכם.

לסיור לוקיישן בפרויקט המסקרן, השאירו מספר פרטים

ונציג של 'צוקי השמורה' יחזור אליכם לתיאום

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתנאי השימוש