עשוי לעניין אותך גם

לא סתם הישראלים מתנפלים על בדיקות הביטוח: הרפורמה החדשה חוסכת להם עשרות אלפי שקלים בשנה

(שנה גודל)

בדרך כלל שמדברים איתנו על רפורמות כלכליות "לטובת הציבור" בישראל הדבר מסתכם בהמון כאבי ראש ובתוצאה סופית שבמקרה הטוב חוסכת לנו עשרות בודדות של שקלים בשנה. אבל לא זאת המציאות ברפורמת הביטוח החדשה. בדיקה טכנולוגית חדשה ופשוטה יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים על הביטוחים - ולא פחות חשוב לשדרג את הדבר היחיד שישמור עליכם בזמן צרה. איך אומרים? פראייר מי שלא בודק. ואנחנו לא פראיירים.

אם תבדקו ותתעמקו רגע בחיוב האשראי החודשי שלכם, רוב הסיכויים שהסכום הגבוה שאתם משלמים עבור ביטוח הבריאות שלכם יבלוט ויעצבן אתכם. ועם יד על הלב, האם יש לכם מושג מה הביטוח שלכם מכסה? כמה כסף תקבלו במקרה צרה? ממי? ואם בכלל?

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לשים סוף למצב האבסורדי הזה. משרד האוצר מעניק הזדמנות נדירה להוזיל את ההוצאות על ביטוחי הבריאות בעד 50% וע"י הרפורמה החדשה והמהפכנית, יש לכם הזדמנות אמיתית לחסוך בעלויות  ולבנות תיק ביטוחי בריאות משודרג ויעיל באמת.

לבדיקה יסודית של הביטוח שלך, ללא עלות – לחץ כאן>

הרפורמה לטובתכם

ההוצאה על ביטוחי בריאות היא אחת מההוצאות הגבוהות של משק הבית. במסגרת הרפורמה נערכו מספר שינויים מהותיים בתחום, מהם כל אחד יכול להרוויח. כבר לא צריך לקנות פוליסה אחת יקרה שכוללת כיסויים חשובים יותר וחשובים פחות, אלא ניתן לקנות כל כיסוי בנפרד. כך אתם משלמים רק על מה שדרוש ומתאים לכם ולמשפחתכם, למשל: תרופות שלא בסל הבריאות, כיסוי להשתלות בחו"ל, אובדן כושר עבודה ועוד. מדובר כאן בחיסכון של אלפי שקלים בשנה בכיסוי המשפחתי וזה עוד לפני שדיברנו על הבטחון האמיתי למשפחה שלכם.

הטכנולוגיה שתעזור לכם לחסוך

לאורך השנים, הרוויחו חברות הביטוח מחוסר השקיפות בתחום, ויש עדיין נציגים של חברות ביטוח שמתקשרים למבוטחים בכל מספר חודשים – ומוכרים להם את אותו רכיב ביטוחי שכבר יש להם! העוקץ הזה מתאפשר בזכות חוסר ההבנה והבקיאות שיש למבוטח, שסומך כמובן על חברת הביטוח שלו. מה זה אומר בפועל? שאותו מבוטח יכול לדוגמא לשלם גם 3 או 4 פעמים על 'ביטוח תאונות אישיות'. אבל מהיום אפשר להימנע מזה. שימוש בכלים טכנולוגים חדשניים וללא טרחה מיותרת, יתן לכם תמונה מלאה ויעזור לכם לעבור בחינם, תהליך שבסופו תקבלו חוות דעת ברורה של תיק הביטוח שלכם ותדעו יודע בדיוק על מה אתם משלמים וכמה. אם עדיין לא ערכתם בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי שלכם, כדאי מאד לפנות לגורם מקצועי שיעשה לכם סדר.

בודקים כל פסיק בפוליסות שלכם

יש כיום מעט חברות שיכולות להציע לכם בדיקה ויעוץ הוגן ואמיתי וללא עלות. אחת מהן היא חברת ס.א.ל  – חברה שמוערכת בקרב כל חברות הביטוח בישראל, ומומחים לביטוחי בריאות וחיים. הבדיקה כוללת בחינה של כל הנתונים כדי להוזיל ולהתאים את הביטוח שלכם לרפורמה החדשה, איתור הפוליסות על שמכם ב"הר הביטוח" וחברות הביטוח, בדיקת כפל ביטוחי וביטוחים מיותרים, בדיקה ושדרוג כיסויים קיימים, בדיקת עלויות, הוזלה / הפחתת תשלומים חודשיים והתאמת תיק הביטוח לצרכים האישיים שלכם. בתום הבדיקה והתהליך, סביר להניח, תחסכו לעצמכם סכומי כסף ניכרים וחשוב מכך, תהיו מוגנים בצורה אופטימלית עבורכם, והכל בשקיפות מלאה.

רוצים לדעת כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש?
בידקו בסימולטור הביטוח שהכנו עבורכם כאן למטה