עשוי לעניין אותך גם

רפורמת הביטוח החדשה: כך תחסכו עשרות אלפי שקלים בשנה!

רפורמות כלכליות "לטובת הציבור" חוסכות לנו במקרה הטוב רק כמה שקלים בשנה וכרוכות בהרבה כאב ראש. אך רפורמת הביטוח החדשה יכולה לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים בשנה. רוצים לדעת כמה כסף תחסכו, ואפילו לשדרג את הכיסוי הביטוחי שלכם? תקראו את הכתבה הזאת

(שנה גודל)

אם תתעמקו רגע בחיוב האשראי החודשי שלכם, רוב הסיכויים שהסכום הגבוה שאתם משלמים עבור ביטוח הבריאות שלכם יבלוט ויעצבן אתכם. ועם יד על הלב, האם יש לכם מושג מה הביטוח שלכם מכסה? כמה כסף תקבלו במקרה צרה? וממי? ואם בכלל?
החדשות הטובות הן, שכיום ניתן לשים סוף למצב האבסורדי הזה. משרד האוצר מעניק הזדמנות נדירה להוזיל את ההוצאות על ביטוחי הבריאות עד 50%. על ידי הרפורמה החדשה והמהפכנית, יש לכם הזדמנות אמיתית לחסוך בעלויות ולבנות תיק ביטוחי משודרג ויותר מתאים לכם ולמשפחתכם.

לבדיקה יסודית של הביטוח שלכם ללא עלות לחצו כאן>

חיסכון של עשרות אלפי שקלים וכיסוי רפואי משודרג

ההוצאה על ביטוחי בריאות היא אחת מההוצאות הגבוהות של משק הבית. במסגרת הרפורמה החדשה נערכו מספר שינויים מהותיים בתחום, שכל אחד יכול להרוויח מהם. מעכשיו כבר לא צריך לרכוש פוליסה אחת יקרה, שכוללת כיסויים חשובים יותר וחשובים פחות, אלא ניתן לקנות כל כיסוי בנפרד. וכך משלמים רק על מה שדרוש ומתאים לכם ולמשפחתכם, למשל: תרופות שלא בסל הבריאות, כיסוי להשתלות בחו"ל, אובדן כושר עבודה ועוד. מדובר כאן בחיסכון של עשרות אלפי שקלים בשנה בכיסוי המשפחתי, וזה עוד לפני שדיברנו על שדרוג התיק הביטוחי כדי להעניק ביטחון רפואי אמיתי לכם ולמשפחה שלכם.

בדיקה אונליין ללא עלות תחסוך לכם ולמשפחתכם עשרות אלפי שקלים בשנה

בדיקה חינמית אונליין שתאפשר לכם לחסוך עוד היום

חברות הביטוח הרוויחו לאורך השנים הרבה כסף כתוצאה מחוסר השקיפות בתחום. גם היום, לצערנו, יש עדיין נציגים של חברות ביטוח שמתקשרים למבוטחים כל כמה חודשים ומוכרים להם את אותו רכיב ביטוחי שכבר יש להם, או שהם בכלל לא צריכים.
העוקץ הזה מתאפשר בגלל חוסר הבקיאות שיש למבוטח, שסומך כמובן על חברת הביטוח שלו. מה זה אומר בפועל? שאותו מבוטח יכול לעיתים לשלם גם 3 או 4 פעמים על "ביטוח תאונות אישיות" למשל.
אך היום אפשר להימנע מזה. שימוש בכלי דיגיטלי חדשני ללא עלות ולגמרי אונליין, וללא טרחה מיותרת מצדכם, ייתן לכם תמונה מלאה בחינם. בסוף התהליך הקצר תקבלו חוות דעת מקצועית ברורה על תיק הביטוח שלכם, ותדעו בדיוק על מה אתם משלמים וכמה. ואם עדיין לא ערכתם בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי שלכם, כדאי מאד לפנות בסיום התהליך ליועץ מקצועי, שיעשה לכם סדר וימליץ לכם איך להתקדם, ולחסוך בלי לוותר על הכיסוי הביטוחי ואפילו לשפר אותו.

בודקים כל פסיק בפוליסות שלכם

כיום יש מעט מאוד חברות שיכולות להציע לכם בדיקה וייעוץ הוגן ואמיתי וללא עלות. אחת מהן היא חברת ס.א.ל – אחת החברות המובילות והמוערכות על ידי כל חברות הביטוח בישראל, שבה תוכלו למצוא מומחים מנוסים ומקצועיים שמתמחים בביטוחי בריאות וחיים.
הבדיקה בס.א.ל כוללת בחינה מקיפה ללא עלות של כל הנתונים, שמטרתה:

  • להוזיל ולהתאים את הביטוח שלכם לרפורמה החדשה.
  • לאתר פוליסות על שמכם ב"הר הביטוח" ובכל חברות הביטוח.
  • לבדוק עבורכם כפל ביטוחי וביטוחים מיותרים.
  • לבדוק אפשרות לשדרוג כיסויים קיימים.
  • לבדוק עלויות של הוזלה או הפחתה של התשלומים החודשיים.
  • להתאים את התיק הביטוחי לצרכים האישיים שלכם ושל משפחתכם. 

בתום הבדיקה והתהליך הזה, סביר להניח שתחסכו סכומי כסף נכבדים וחשוב מכך, תהיו מוגנים בצורה אופטימלית מכל צרה – והכל בשקיפות מלאה.

לסיכום, אם גם אתם רוצים לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה, לשדרג את התיק הביטוחי שלכם ולהעניק לכם ולמשפחתכם ביטחון רפואי מקיף, תקליקו על הכפתור ותבדקו את הנושא הזה. עכשיו!