עשוי לעניין אותך גם

רפורמת הביטוח החדשה: כך תחסכו עשרות אלפי שקלים בשנה!

רפורמות כלכליות "לטובת הציבור" חוסכות לנו במקרה הטוב רק כמה שקלים בשנה וכרוכות בהרבה כאב ראש. אך רפורמת הביטוח החדשה של שנת 2020 יכולה לחסוך לנו עד עשרות אלפי שקלים בשנה, ולא דורשת מאיתנו מאמץ מיוחד. אך רוב הציבור לא מכיר את הרפורמה, ובינינו למי יש כוח להתעסק עם הבירוקרטיה. רוצים לדעת כמה כסף תחסכו, והאם בכלל אתם זכאים להנחה ואפילו לשדרג את הכיסוי הביטוחי שלכם? תקראו את הכתבה הזאת

(שנה גודל)

אם תתעמקו רגע בחיוב האשראי החודשי שלכם, רוב הסיכויים שהסכום הגבוה שאתם משלמים עבור ביטוח הבריאות שלכם יבלוט ויעצבן אתכם. ועם יד על הלב, האם יש לכם מושג מה הביטוח שלכם מכסה? כמה כסף תקבלו במקרה צרה? וממי? ואם בכלל? 
החדשות הטובות הן, שכיום ניתן לשים סוף למצב האבסורדי הזה. משרד האוצר מעניק הזדמנות נדירה להוזיל את ההוצאות על ביטוחי הבריאות עד 50%. על ידי הרפורמה החדשה והמהפכנית, יש לכם הזדמנות אמיתית לחסוך בעלויות ולבנות תיק ביטוחי משודרג ויותר מתאים לכם ולמשפחתכם.

חיסכון של עשרות אלפי שקלים וכיסוי רפואי משודרג

ההוצאה על ביטוחי בריאות היא אחת מההוצאות הגבוהות של משק הבית. במסגרת הרפורמה החדשה נערכו מספר שינויים מהותיים בתחום, שכל אחד יכול להרוויח מהם. מעכשיו כבר לא צריך לרכוש פוליסה אחת יקרה, שכוללת כיסויים חשובים יותר וחשובים פחות, אלא ניתן לקנות כל כיסוי בנפרד. וכך משלמים רק על מה שדרוש ומתאים לכם ולמשפחתכם, למשל: תרופות שלא בסל הבריאות, כיסוי להשתלות בחו"ל, אובדן כושר עבודה ועוד. מדובר כאן בחיסכון של עשרות אלפי שקלים בשנה בכיסוי המשפחתי, וזה עוד לפני שדיברנו על שדרוג התיק הביטוחי כדי להעניק ביטחון רפואי אמיתי לכם ולמשפחה שלכם. 

יותר מ- 29,432 ישראלים כבר הוזילו את עלויות הביטוח

רוצים לדעת בכמה כסף תוכלו להוזיל את הפוליסה שלכם?

בודקים כל פסיק בפוליסות שלכם

כיום יש מעט מאוד חברות שיכולות להציע לכם בדיקה וייעוץ הוגן ואמיתי וללא עלות. אחת מהן היא חברת ס.א.ל – אחת החברות המובילות והמוערכות על ידי כל חברות הביטוח בישראל, שבה תוכלו למצוא מומחים מנוסים ומקצועיים שמתמחים בביטוחי בריאות וחיים.
הבדיקה בס.א.ל כוללת בחינה מקיפה ללא עלות של כל הנתונים, שמטרתה:

  • להוזיל ולהתאים את הביטוח שלכם לרפורמה החדשה.
  • לאתר פוליסות על שמכם ב"הר הביטוח" ובכל חברות הביטוח
  • לבדוק עבורכם כפל ביטוחי וביטוחים מיותרים
  • לבדוק אפשרות לשדרוג כיסויים קיימים
  • לבדוק עלויות של הוזלה או הפחתה של התשלומים החודשיים
  • להתאים את התיק הביטוחי לצרכים האישיים שלכם ושל משפחתכם

בתום הבדיקה והתהליך הזה, סביר להניח שתחסכו סכומי כסף נכבדים וחשוב מכך, תהיו מוגנים בצורה אופטימלית מכל צרה – והכל בשקיפות מלאה.

לסיכום, אם גם אתם רוצים לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה, לשדרג את התיק הביטוחי שלכם ולהעניק לכם ולמשפחתכם ביטחון רפואי מקיף, ניתן לבצע בדיקה יסודית ללא עלות ע"י לחיצה על כפתור ומענה על מספר שאלות.

יותר מ- 29,432 ישראלים כבר הוזילו את עלויות הביטוח

רוצים לדעת בכמה כסף תוכלו להוזיל את הפוליסה שלכם?