עשוי לעניין אותך גם

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים:

מדוע יותר ויותר ישראלים רוכשים נכסים בורשה?

"מי שרכש דירה בברלין בתחילת שנות האלפיים כשברלין הייתה עוד עיר אפרורית ששרידי הגוש המזרחי המתפורר ניכרו בה הרוויח כבר מעל ל 300% על ערך הדירה לא כולל תשואת השכירות שקיבל במהלך העשור האחרון". ידיעה כזו, על פי מומחי השקעות, לא תהיה מופרכת לגבי ורשה בעוד עשר שנים. העליה המטאורית בשווי הנכסים בברלין, הגיוני שתתרחש גם בורשה. במונחי נדל"ן זו הזדמנות ההיסטורית, והשאלה היחידה שנותרה פתוחה היא מי ישכיל לנצל אותה.

(שנה גודל)
ורשה - המחיר מתאים לכל כיס, גובה התשואה הוא עד פי שלושה מאשר בישראל

אז מי משכיל לנצל את ההזדמנות הנדל"ן הזו? ניחשתם נכון. הישראלים! משקיעים מכל העולם וביניהם גם לא מעט ישראלים מוצאים בשנים האחרונות את הזדמנויות הנדל"ן הטובות ביותר דווקא בורשה. המחיר מתאים לכל כיס, גובה התשואה הוא עד פי שלושה מאשר בישראל, הקרבה הפיזית לארצנו והחברות הישראליות המלוות את הרוכש יד ביד, החל משלב איתור הנכס ועד השכרתו – הופכות את רכישת הנכסים בוורשה לעסקה משתלמת וקלה במיוחד. במילים אחרות, לא צריך להיות מומחה נדל"ן בשביל להבין את היתרונות שבהחזקת נכס מניב בבירה הפולנית.
אם היו אלה פריז בשנות ה-80, לונדון בשנות ה-90, וברלין בשנות האלפיים; העשור הזה שייך לורשה.

הכתובת כבר על הקיר

בסביבת המשקיעים ה"כבדים" מכנים את ורשה "ברלין החדשה". ולא בכדי. כבר עכשיו חדי החושים עושים כל שביכולתם כדי למצוא פיסת נדל"ן פנויה בבירה הפולנית.

בשנים האחרונות נהייתה פולין יעד מועדף עבור חברות בינלאומיות, כמעט מכל תחום אפשרי. בתהליך מהיר יחסית ומכל הסיבות הנכונות, ורשה הפכה לבירת העסקים החדשה של אירופה. נתון שכיום כמעט ולא ניתן לערער עליו.

כאשר מוסיפים לכך את חברותה של פולין באיחוד האירופאי, את דירוגי האשראי שרק הולכים ומשתפרים ואת נתוני התעסוקה המחמיאים, מתקבלת תמונה חדה וברורה המציבה את וורשה במיקום מעולה, מהסוג ש-ערים אחרות יכולות רק לחלום עליו.

המומנטום העסקי שסחף את פולין, הביא לוורשה גם זרם אדיר של צעירים. הם לא רק מילאו את מקומות העבודה, אלא גם יצרו מקומות בילוי חדשים, מסעדות אופנתיות ומועדונים טרנדיים. המשתנה היחיד שהיה ועדיין חסר בכל הפאזל הוא דיור למגורים. המצב המיוחד הזה נגרם בשל תנופה עסקית מהירה שעוקפת את קצב הבנייה למגורים. התוצאה הברורה מובילה לדרישה בלתי פוסקת לפתרונות דיור וורשה ובה בעת, גם מביאה עמה הזדמנות פז להשקעה. במילים אחרות, אם אתם רוצים להפוך מאה אלף אירו פנויים להשקעה משתלמת, זהו הרגע הנכון, זהו המקום הנכון ואלו התנאים שיכולים להפוך אתכם למרוויחים הגדולים.

סופרפארם ותיאטראות ישראל כבר שם

את השקט הנפשי שחשוב כל כך לפני כל השקעה, אפשר למצוא גם אצל המשקיעים התאגידיים הישראלים שכבר הספיקו לבחון את פולין מכל זווית אפשרית ולהבין את הפוטנציאל המתעצם. את ההוכחות בשטח אפשר למצוא בעשרות הסניפים של רשת סופרפארם, ברשת בתי הקולנוע של תיאטראות ישראל הפועלת בפולין מזה מספר שנים ואפילו בחיבור המתהווה לעולם ההיי-טק הישראלי. גם בהיבט הנדל"ני לא צריך להתאמץ יותר מדי כדי למצוא ברשימה שמות גדולים שמוכרים לכל משקיע רציני. בין אותם גופים מובילים שבוודאי הכינו שיעורי בית היטב לפני השקל הראשון שהשקיעו, ניתן למצוא את גזית-גלוב הבונה נדל"ן עסקי, אפריקה ישראל שמתמקדת בבניית שטחי מסחר, רונסון שמובילה את תחום הדיור למגורים וחברת הביטוח מנורה שהשקיעה לאחרונה עשרות מיליונים ברכישת שטחי נדל"ן עסקיים.

בדומה למשקיעים עסקיים קיימת רשימת יתרונות ארוכה גם למשקיע הפרטי, החל בפוטנציאל השבחה עד 25% ותשואה גבוהה כבר מהרגע הראשון, דרך היעדר חשיפה לרגולציה בדומה למס דירה שלישית הנהוג בישראל ושיטת מיסוי ידידותית למשקיע ועד העלייה הקבועה והיציבה במחירי הנדל"ן שנעה בשיעורים שבין 4% ל-7% בשנה.

רונסון פולין מאפשרת לקהל הישראלי להגיע לנכס בורשה בקלות ובביטחון

נכון לתחילת 2019, רונסון השלימה הקמתן של יותר מ-10,000 יחידות דיור בפולין. למעלה מ-6,000 דירות נוספות עוד צפויות להימכר. עם הון עצמי של כמעט 350,000,000 ₪ ומעבר למספרים היבשים, רונסון היא גם חברה בורסאית המצליחה לענות על הדרישות שיבטיחו לכל משקיע שקט נפשי וביטחון., בין השאר בזכות מנגנוני הפיקוח המופעלים על ידי הרשויות לניירות ערך, בארץ ובעולם. פקטור קריטי נוסף הוא ההיכרות עם השוק המקומי. חברה שאין לה נוכחות לוקאלית, כנראה לא תצליח "להריח" את השוק הן בעתות משבר והן ביכולת לזהות פוטנציאל עסקי. יתר על כן, התעסקות בענייני רגולציה ורישום בטאבו חייבת להיות ישירה על ידי החברה עצמה. אם בוחנים את הנתונים לעומקם, חברת רונסון הבינלאומית והסניף הישראלי שלה הם מבין הגופים היחידים שעומדים בכל המדדים.

רגע אחד לפני שזה קורה: חלון ההזדמנויות בשוק הדיור בורשה מצטמצם והולך

הזדמנות שאסור להחמיץ כבר אמרנו? התשובה היא כן מוחלט וגם כאן, כמו בכל עולם העסקים, לתזמון הנכון יש תפקיד מרכזי. כניסה לשוק בזמן הנכון ורגע אחד לפני שהוא הופך לצפוף מדי, מהווה פקטור קריטי להצלחה. היום יותר מתמיד, חשוב לכם להזדרז ולהצטרף להצלחה המתהווה, זו שקורית ממש עכשיו בפולין ובוורשה. לסיכום, אם יש לכם כסף פנוי, אל "תשכיבו אותו לישון בבנק" כאשר ניתן היום – באופן זהיר וסולידי להרוויח תשואות יפות ויציבות מקניית נדל"ן להשקעה בורשה.

לשיחת יעוץ עם נציגי רונסון בישראל, ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון