עשוי לעניין אותך גם

סגור

השאירו מספר פרטים ונציג של 'הכפתור' יחזור אליכם:

לנהוג בביטחון בכל גיל, גם בגיל השלישי!

שלא כמו לפני 15 שנה, המבוגרים של היום פעילים יותר בכל התחומי החיים. ברוב המקרים זה דבר מומלץ ובריא אבל כשזה מגיע לכביש אף אחד לא יכול להבטיח לנו שאנחנו באמת מוגנים. כתבנו אורי סניור יצא לבדוק איך ממשיכים לנהוג בלי להסתכן, גם בגיל השלישי.

(שנה גודל)

אם מסתכלים אחורה, לפני 15 שנה אנשים מבוגרים היו פעילים פחות בכל תחומי החיים, פחות פעילים ספורטיבית, פחות מבלים, פחות מטייילים וכמובן פחות נוהגים.
אבל היום הדברים השתנו ואנחנו רואים יותר ויותר מבוגרים שמנהלים אורח חיים אקטיבי וזה בהחלט דבר בריא ומבורך. עם זאת, מחקרים שנעשו לאחרונה מגלים כי אותם "מבוגרים פעילים" חשופים פי ארבעה לסיכונים בכביש, מעורבים יותר ויותר בתאונות קטלניות וחשופים יותר למצבי מצוקה בדרך.

"מגיל חמישים, פלוס מינוס, איכות השמיעה והראייה שלנו נמצאת בירידה, הגוף נע לאט יותר ומתעייף מהר יותר ומהירות התגובה שלנו יורדת באופן משמעותי." מסבירה לנו ד"ר אריקה תמר בשיחה שערכנו עימה בנושא נהיגה בגיל השלישי.
"מה שמעניין הוא שדווקא אלה שפעילים יותר ונוהגים יותר, הם אלה שפחות מודעים לירידה בתפקודים השונים של גופם. הם לרוב מרגישים טוב ונמצאים במצב רוח טוב ולכן אינם שמים לב לאיתותים של הגוף. לצערינו במקרים רבים מרגישים את הבעיה רק כשמגיעים למצב חירום.  דבר שיכול להיות קטלני אם הוא קורה על הכביש." מוסיפה ד"ר תמר.

אז מה עושים? האם אפשר להשאר בטוחים מבלי לוותר על נהיגה? התשובה היא כן!
הכירו את הטכנולוגיה שתשמור עליכם לאורך כל הדרך.
"קוברה" – חברה ישראלית, חשפה לא מכבר טכנולוגיה מהפכנית שהדהימה את תעשיית הרכב בכל העולם.
למערכת הזו קוראים "הכפתור" וכשמה כן היא, מדובר בכפתור המותקן תוך מספר דקות בכל רכב ומחובר למוקד אנושי מקצועי 24/7, בלחיצה על הכפתור מקבל הנהג מענה אנושי תוך 30 שניות אשר פותר עבורו כל בעיה בדרך. בין אם זה תקר בגלגל, בעיה בריאותית, מחסור בדלק, בעיה טכנית או חס וחלילה תאונת דרכים. "מרגע שהתקנת את הכפתור ברכב אתה פשוט מוגן. אתה אף פעם לא לבד!" מצהיר אריה, תכשיטן בן 63 שמבלה לא מעט בכבישי ישראל.

רוצים להרגיש בטוחים על הכביש עם הטכנולוגיה הישראלית המצליחה בעולם? לחצו כאן>

מערכת "הכפתור" מביאה בשורה טכנולוגית שהופכת אותה לאלמנט מציל חיים
המערכת מצוידת בחיישנים מתקדמים המזהים באופן אוטומטי כל מקרה של תאונה או התהפכות הרכב ושולחת איתות מידי למוקד אנושי שיוצר באופן יזום קשר עם הנהג ומזמין עבורו בזמן אמת כוחות הצלה למיקום המדויק של הרכב. היכולת הזו התבררה לא פעם כהבדל בין חיים ומוות בזמן אמת.

אבל זה לא הכל, למעשה המערכת יודעת לזהות באופן אוטומטי כל תנועה לא שגרתית של הרכב. ומתריעה בפני הנהג גם במקרה של גניבה או גרירה, המערכת אף יכול לסייע במציאת הרכב במידה והנהג שכח איכן הוא חנה.
הרכבים בהם מותקן הכפתור ניהנים גם משירותי גרר או ניידת חילוץ כאשר ישנה תקלה טכנית ברכב, מסיוע אנושי בניווט במקרה של איבוד הדרך, קישור טלפוני לשיחות דחופות במקרה של חוסר קליטה או סוללה בנייד ואפילו אספקת מונית וניהול אירוע התאונה ע"י נציג מקצועי.

אגב, באירופה, התקנת מערכת כזאת הפכה לחובה על-פי חוק בכל רכב. פה, אצלנו, זו עדיין לא חובה, אבל המערכת שזכתה לאחרונה בפרס 'מוצר השנה 2018', נרכשת בקצב אדיר בקרב נהגים בכל הגילאים. מחירה שווה לכל כיס, היא מתאימה לכל רכב וההתקנה מתבצעת על ידי החברה בבית הלקוח.

מערכת "הכפתור" – אנחנו חייבים את זה לעצמנו
אם יש משהו שכולנו כבר יודעים, זה ש"לי זה לא יקרה" הוא משפט מסוכן מאוד. כבר למדנו שההפך הוא הנכון, ועל אחת כמה וכמה על הכביש. כל נהג ובפרט נהגים מבוגרים חייבים להכיר את הסכנות והבעיות שעלולות לארוב לנו בכביש ולמצוא דרכים להתגבר עליהן כדי שנמשיך ליהנות מהנכדים שלנו, מטיולים, מסרטים, מקונצרטים ומכל דבר שאנחנו אוהבים. במילים אחרות, שנמשיך ליהנות מהחיים.

צפו באביב פרנקל בוחן את הכפתור בתוכנית לילה כלכלי

רוצים לשמוע עוד על הכפתור שיכול להציל את חייכם?

מלאו מספר פרטים ונציג בטיחות מטעם החברה יצור עמכם קשר:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
בעת מסירת פרטיך הנך מאשר קבלת מידע ע"י קבוצת החברות ל.ד ישראל אוטו אקוייפמנט בע"מ / הכפתור / קוברה / AWACS