עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ומומחה לגמילה יחזור אליכם בהקדם:

הכירו את האיש שנלחם בחברות הטבק

מהפכת מחירי המזון בישראל הולכת יד ביד עם רמי לוי, את צניחת מחירי הקפה אי אפשר לנתק מאבי כץ, מייסד "קופיקס". היום נדבר על מי שלקח על עצמו להילחם בחברות הטבק ולהחזיר לישראלים את החמצן לריאות. הכירו את רמי רומנובסקי

(שנה גודל)

עשרות אלפי מאמרים נכתבו על סיגריות, מאות אלפי מילים נשפכו על נזקי העישון. אבל לפעמים כל הנתונים שזורמים ממשרד הבריאות, מהאגודה למלחמה בסרטן ואפילו מה-OECD- לא 'מדגדגים' לציבור המעשנים. במקרה הטוב – הם יקראו את המחקר או הדוח החדש וידליקו סיגריה לפני שיגיעו לפסקה השנייה.
בשנים האחרונות קיבלנו הוכחה בכל פעם מחדש, שבנושאים מסוימים, אנשים פרטיים מצליחים איפה שהארגונים והפוליטיקאים נכשלים, וזה בדיוק מה שקורה לאחרונה בתחום העישון.

איך בן אדם שמעשן חפיסה וחצי ביום במשך 19 שנים, נגמל ביום אחד?

זה בדיוק מה שקרה לרמי רומנובסקי (43), האיש שהביא לישראל את השיטה שמצליחה לגמול כ-90% מהמעשנים: "עבדתי הרבה שנים בתחום התקשורת, בהפקות גדולות ובניהול הפצה של אחד מבתי הקולנוע הגדולים בארץ. יום שגרתי שלי היה מסתכם בחיסול חפיסה או חפיסה וחצי של סיגריות.
במהלך כמעט 2 עשורים, ניסיתי כמה וכמה שיטות גמילה שלא צלחו. ואז בשנת 2007 קרו לי שני אירועים, שלא קשורים לכאורה אחד לשני, אבל 'הפכו' לי את החיים.
הראשון היה בזמן הלימודים שלי באירופה: חברה ספרדייה סיפרה לי על הסדנה שבמפגש אחד גרמה לה ולאבא שלה להפסיק לעשן. בהתחלה זה היה נשמע לי כמו מדע בדיוני: גמילה במפגש אחד. הסתקרנתי, נרשמתי לסדנה בווימבלדון, והסוף ידוע – הפכתי למכור לשעבר.

האירוע השני שקרה לי באותה שנה קשור להתפתחות האישית שלי: הפכתי למרצה בקורס למצוינות. המפגש הישיר הזה עם גברים, נשים, צעירים ומבוגרים (מה שהיה מאוד חסר לי בתחום התקשורת) הצליח ל'הדליק' את האידיאליסט שבי. הבנתי שהמון המון זמן הייתי רדום ולא מילאתי את הייעוד שלי."

רמי רומנובסקי| צילום: יח"צ

"עשיתי 1+1 ויצא: מהפך"

רמי ממשיך בסיפורו האישי ואומר: "מבחינתי עברתי רעידת אדמה כפולה: הראשונה הייתה שהפסקתי לעשן בקלות אחרי המון שנים, והשנייה הייתה שמצאתי את הייעוד שלי בחיים: אימון והנחיה של אנשים שנמצאים בדרך לשינוי. בשנייה שעשיתי 'זום אאוט' על שני האירועים המכוננים האלו – הבנתי שאין מנוס משילוב של השניים. החלטתי להביא את השיטה שגמלה אותי מסיגריות  לישראל ולהפיץ את הבשורה למי שרק אפשר.
עשור מאוחר יותר, כשאני עומד בראש ארגון עם עשרות מנחים, ועם עשרות אלפי ישראלים שלא נוגעים יותר בסיגריה בזכותנו – אני יכול לומר שעשינו פה מהפכה של ממש".

הדרך לריאות נקיות, רצופה בשיטות כושלות – ואחת שמצליחה

רומנובסקי אומר בגילוי לב שהיום עישון נראה לו כמו הפעולה הכי מיותרת שיש, ובתגובה לשאלת מיליון הדולר: "מדוע דווקא השיטה שהבאת לישראל מצליחה, היכן שהאחרות נכשלות"? הוא עונה:

  1. לא תתגעגעו לסיגריות ולא תקנאו במעשנים – מה שהכי בולט בשיטה זה השחרור המלא מהסיגריות. מי שנגמל בדרך הזאת לא מרגיש את הצורך לברוח מכל מיני הרגלים שמתקשרים אצלו אוטומטית עם הסיגריה. תאמינו או לא, הכוס קפה והבירה, ואפילו הבילויים בחברת החברים המעשנים שלכם – יישארו בדיוק כמו פעם, רק עם הבדל אחד: אתם לא תחזיקו סיגריה, ואפילו לא תרצו.
  2. מסגרת מקצועית – כל המדריכים הם מעשנים לשעבר ומומחים בתחום שהוסמכו ע"י אלן קאר העולמית.
  3. גמילה במפגש אחד בלבד – אורך המפגש 6 וחצי שעות, כולל הפסקות קפה, ארוחה קלה והפסקות עישון קבועות מדי שעה. נכון שזה נשמע מוזר, אבל תוכלו להמשיך לעשן לאורך כל המפגש.
  4. בלי הפחדות – לא תראו אצלנו מצגות עם תמונות מבהילות של ריאות שחורות או של חולים רגע לפני המוות.
  5. בלי תופעות לוואי – המטרה היא לעבור את הגמילה מניקוטין ללא תופעות לוואי כמו עצבים והשמנה.
  6. מערך תמיכה שלא עוזב אותך – רוב האנשים מפסיקים לעשן בקלות ולתמיד אחרי מפגש אחד. אבל למקרה שתזדקק אלן קאר מציעים צוות תומכי גמילה מקצועיים שזמינים טלפונית 7 ימים בשבוע מ-9:00 עד 21:00. בנוסף תוכלו להגיע למפגשי חיזוק אם תרצו בכך.
  7. אחריות מלאה לתוצאות או החזר כספי אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו ובשיטה, שאנחנו מתחייבים על החזר כספי במידה ומישהו מהלקוחות שלנו חוזר לעשן.

 לסיום, אחרי המהפכה שעשה רמי רומנובסקי בישראל, אפשר לומר שהוא קיבל בזכות את מקום הכבוד בין אותם אנשים שהצליחו לעשות שינוי אמיתי בחיים שלנו.

רוצים להגיע למפגש משנה חיים עם רמי רומנובסקי?

השאירו פרטיכם כאן:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון התקשרו עכשיו

צפו ברמי רומנובסקי מתראיין לכתבה בערוץ 1:

גולש יקר, בהתאם לתנאי השימוש פרטיך נשמרים במאגר המידע, מועברים לספק השירות/המוצר ומשמשים לשליחת חומר פרסומי