עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ומומחה לגמילה יחזור אליכם בהקדם:

הכירו את האיש שמנצח את הסיגריות – דווקא בימי הקורונה!

דווקא במציאות של היום, כשכולנו נמצאים בבית, מתמודדים עם לחצים רבים והאינסטינקט לשלוח יד לקופסא ולהדליק עוד סיגריה מתחזק, אבל במיוחד בימים אלו, כשוירוס הקורונה קוטל מעשנים בכל העולם והסיכון למעשנים הוא מיידי, חשוב יותר מתמיד להפסיק לעשן ועכשיו.
אבל אין מה להילחץ, מסתבר שיש מישהו שיכול לעזור לנו להפסיק לעשן אחת ולתמיד. קוראים לו רמי רומונובסקי, והוא החליט להחזיר לישראלים את החמצן לריאות. רמי והשיטה שלו עוזרים לנו להיגמל בקלות, במהירות ומבלי לזוז מהבית! איך עושים את זה? תמשיכו לקרוא

(שנה גודל)

מה לא נכתב עוד על סיגריות והנזק שהן גורמות. עשרות אלפי מחקרים כבר נעשו על נזקי העישון. אבל לפעמים כל הנתונים שזורמים ממשרד הבריאות, מהאגודה למלחמה בסרטן ואפילו מה-OECD – לא 'מדגדגים' לציבור המעשנים. במקרה הטוב, הם יקראו את המחקר או הדוח החדש וידליקו סיגריה לפני שיגיעו לפסקה השנייה.
אבל עם הקורונה אי אפשר להתווכח וכבר הוכח שמעשנים מתמודדים עם סיכון מוגבר לנגיף הקורונה וסובלים מתסמינים גרועים יותר. מומחים רפואיים מעידים כי העישון פוגע במערכת החיסונית ומחליש את תפקוד הריאות, ונתונים שפורסמו לאחרונה בכתב העת הרפואי Lancet – מראים כי שני החולים הראשונים שנפטרו בבית החולים ג'ינינטן בוווהאן, היו שניהם מעשנים ארוכי טווח. גם בישראל, החולה הראשון שאובחן במצב הקשה ביותר הנו מעשן כבד.

העובדות ברורות ומדאיגות – מעשנים רגישים יותר לחיידק הקטלני.

אבל, מסתבר שאפשר גם להיות אופטימיים ודווקא מתוך המציאות שנוצרה, נולד גם פתרון דיגיטלי חדש שעוזר למעשנים להיגמל אחת ולתמיד מהסיגריות מבלי לצאת מהבית – וזה בדיוק מה שרמי רומונובסקי יעזור גם לכם לעשות.

רמי רומנובסקי| צילום: יח"צ

איך בן אדם שמעשן חפיסה וחצי ביום במשך 19 שנים, נגמל ביום אחד?

זה בדיוק מה שקרה לרמי רומנובסקי (43), האיש שהביא לישראל את השיטה שמצליחה לגמול כ-90% מהמעשנים: "עבדתי הרבה שנים בתחום התקשורת, בהפקות גדולות ובניהול הפצה של אחד מבתי הקולנוע הגדולים בארץ. יום שגרתי שלי היה מסתכם בחיסול חפיסה או חפיסה וחצי של סיגריות.
במהלך כמעט 2 עשורים, ניסיתי כמה וכמה שיטות גמילה שלא צלחו. ואז בשנת 2007 קרו לי שני אירועים, שלא קשורים לכאורה אחד לשני, אבל 'הפכו' לי את החיים.
הראשון היה בזמן הלימודים שלי באירופה: חברה ספרדייה סיפרה לי על הסדנה שבמפגש אחד גרמה לה ולאבא שלה להפסיק לעשן. בהתחלה זה היה נשמע לי כמו מדע בדיוני: גמילה במפגש אחד. הסתקרנתי, נרשמתי לסדנה בווימבלדון, והסוף ידוע – הפכתי למכור לשעבר.

האירוע השני שקרה לי באותה שנה קשור להתפתחות האישית שלי: הפכתי למרצה בקורס למצוינות. המפגש הישיר הזה עם גברים, נשים, צעירים ומבוגרים (מה שהיה מאוד חסר לי בתחום התקשורת) הצליח ל'הדליק' את האידיאליסט שבי. הבנתי שהמון המון זמן הייתי רדום ולא מילאתי את הייעוד שלי. בשנייה שעשיתי 'זום אאוט' על שני האירועים המכוננים האלו – הבנתי שאין מנוס משילוב של השניים. החלטתי להביא את השיטה שגמלה אותי מסיגריות  לישראל ולהפיץ את הבשורה למי שרק אפשר.

עשור מאוחר יותר, כשאני עומד בראש ארגון עם עשרות מנחים, ועם עשרות אלפי ישראלים שלא נוגעים יותר בסיגריה בזכותנו – אני יכול לומר שעשינו פה מהפכה של ממש".

גמילה בימי קורונה – ההזדמנות לשינוי אמיתי בחיים

"אומרים שכל משבר זאת הזדמנות, ומי כמוני מכיר את זה" אומר רמי: "אני מדבר עם עשרות אנשים שתקועים היום בבית ושומע מהם שלמרות שהבית מסריח מסיגריות זה כאילו המפלט האחרון שלהם "לנשום אוויר", זה לא יאומן ואני חייב, אבל פשוט חייב לעזור להם!

במציאות של היום על אחת כמה וכמה שמעשנים נמצאים בקבוצת הסיכון הגבוהה לחלות בוירוס הקורונה הרגשתי שאנחנו חייבים לקחת את השיטה שלנו צעד אחד קדימה ולאפשר לאנשים ששוהים בבית ולא יכולים להגיע לסדנה שלנו, להיפטר מהעישון בקצב שלהם ובסביבה הביתית שלהם.
לכן, המצאנו את הסדנא הדיגיטלית שכל אחד יכול לקחת בה חלק מכל מקום. יש שם שיעורים וטכניקות ייחודיות, סרטוני תמיכה, קבוצת תמיכה במחשב או בטלפון וכל מה שדרוש כדי להפסיק לעשן בקלות. אני באמת מאמינה שיש לנו את האפשרות לנצל את התקופה הזאת ולצאת ממנה חזקים יותר, נקיים יותר והכי חשוב – בריאים יותר !"

להפסיק עם הסיגריות בסדנת LIVE אונליין מהבית!

"קח לדוגמא את ניר", מספר לי רמי. "בחור בן 40, איש לוגיסטיקה בחברת שילוח שתקוע בבית עם האישה והילדים מאז שהתחיל המשבר והיה בטוח שהוא המעשן הכי כבד והכי מכור שאני אפגוש – ושאין סיכוי אפילו קלוש שאוכל לגמול אותו, ועוד מהבית.
צירפתי אותו לסדנת האונליין עם התמיכה הייחודי שלנו ומה אתה חושב שקרה? אחרי שבוע אשתו התקשרה אלי עם דמעות של אושר שהחיים שלהם השתנו ורק זה היה שווה את כל התקופה האחרונה. ותכל'ס? היא צודקת. גם ככה הוא על המחשב כל היום, אז עזרנו לו במגרש הפרטי שלו, עם סרטונים והדרכה אישית – וכל המשפחה מרוויחה, לא רק לתקופה הקרובה אלא לכל החיים."

7 יתרונות בדרך לריאות נקיות

כשבודקים מה הייחוד של הסדנה הדיגיטלית לגמילה מעישון בימים האלו, אפשר לראות 7 יתרונות מובהקים:

  1. לא צריך לצאת מהבית – אפשר להיגמל בזמן ובנוחות שלכם, מהמחשב ומהסלולר.
  1. השיעורים הראשונים הם בחינם! – תנסו, תבדקו, תכירו את השיטה ואנחנו מבטיחים שלא תצטערו.
  2. לא תתגעגעו לסיגריות ולא תקנאו במעשנים – מה שהכי בולט בשיטה זה השחרור המלא מהסיגריות. מי שנגמל בדרך הזאת לא מרגיש את הצורך לברוח מכל מיני הרגלים שנקשרים אצלו אוטומטית עם הסיגריה.
  3. בלי הפחדות – לא תראו אצלנו מצגות עם תמונות מבהילות של ריאות שחורות או של חולים רגע לפני המוות.
  4. בלי תופעות לוואי וללא תרופות – המטרה היא לעבור את הגמילה מניקוטין ללא תופעות לוואי דוגמת עצבים והשמנה, וללא צורך בתרופות שונות ומשונות.
  5. מערך תמיכה שלא עוזב אותך  כדי לעזור ולתמוך בך במהלך הגמילה נצרף אותך אוטומטית  לקבוצת תמיכה סגורה של בוגרי אלן קאר
  6. אחריות מלאה לתוצאות או החזר כספי – אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו ובשיטה, שאנחנו מתחייבים על החזר כספי במידה ומישהו מהלקוחות שלנו חוזר לעשן

לסיכום, גם אם תוך קריאת שורות אלו אתם עדיין סקפטיים,  רמי וחבריו בישראל, מתחייבים לעשות לכם שינוי אמיתי בחיים ולגמול אתכם מהסיגריות אחת ולתמיד ובקלות. דווקא היום, זאת ההזדמנות שלכם לעשות את זה.

רוצים לשמוע עוד על השיטה ללא כל התחייבות?

כל מה שאתם צריכים זה למלא מספר פרטים, את כל השאר תשאירו להם. בינינו, מה יש לכם להפסיד?

רוצים להצטרף לסדנה הדיגיטלית ולהפסיק לעשן בקלות ובמהירות?

השאירו פרטיכם כאן:

צפו ברמי רומנובסקי מתראיין לכתבה בערוץ 1:

גולש יקר, בהתאם לתנאי השימוש פרטיך נשמרים במאגר המידע, מועברים לספק השירות/המוצר ומשמשים לשליחת חומר פרסומי