מעוניינים לשמוע עוד פרטים ולקבוע פגישת ייעוץ חינם עם המומחים של פרופורציה ?

לפני שאת מתחילה טיפולי הזרקות – כדאי שתעשי מספר בדיקות!

בעולם שבו הכל מתועד ומצולם לפייסבוק או לאינסטגרם, אנחנו רוצים לראות יפים ולהישאר צעירים. בעוד שבעבר טיפולי אסתטיקה והזרקות היו נחלתם של סלבס והעשירון העליון, היום פיתוח הטכנולוגיות והחומרים הפכו את רפואת האסתטיקה למתקדמת ונגישה יותר, כך שכל אחד יכול לבצע אותם במטרה להצעיר את עור פניו ולהעלים את הקמטים.

(שנה גודל)

חשוב לומר ולהזהיר, כי תחום האסתטיקה עם הפיכתו למבוקש וזמין, גם מכיל בתוכו לא מעט שרלטנים המעידים על עצמם כ'מומחים' בהזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, עיצוב שפתיים ומילוי קמטים.

לאחרונה בתחקיר של מערכת ערוץ 13, נחשף 'ד"ר בוטוקס' אשר מואשם, בהזרקת חומרים מסוכנים ביניהם חומרי סיליקון המיועדים לבניה ואיטום, וגרמו למטופלות שהוזרקו לדימומים, זיהומים קשים, גושים ולהצטלקויות פנימיות, אשר יזדקקו לניתוח להוצאת החומר וטיפולי שיקום.

בידיים הנכונות ועם הציוד הנכון - טיפולי הזרקות יכולים לעשות פלאים לעור הפנים

רופאים בלבד!

יש לציין, כי החוק בישראל קובע באופן מדויק  מי רשאי להזריק חומרים למילוי קמטים ונפחים, היות שמדובר בפעולה שהיא פולשנית – זעירה, שבמהלכה מוחדר לעור חומר מילוי, קבע החוק – כי רופאים בלבד רשאים לבצע הזרקות מסוג זה. מכאן, שאדם שמבצע טיפולי הזרקות ואינו רופא – עובר על החוק! משום כך, רשת מרפאות פרופורציה הרכיבה צוות מובחר של מיטב רופאי הדרמו –אסתטיקה, כולם בעלי הכשרה רפואית לבצע טיפולים אסתטיים. דוגמת ד"ר ליאור ליבו, מנתח כירורגיה פלסטית בבית החולים וולפסון ובעל ניסיון רב בתחומי האסתטיקה והאנטי אייג'ינג, או ד"ר ערן אשרף דוקטורנט, מכון וויצמן למדע – מחלקה לגנטיקה מולקולרית ומתמחה במרכז רפואי אסף הרופא  – במחלקה האורתופדית.

חומרים ומזרקים:

בבואכם לבצע טיפולי הזרקות כדאי מאוד לוודא שמזריקים לכם חומרים של מותג מוכר, אשר לא נרכש בעלי אקספרס או באמזון ומכיל חומר לא ידוע ולא מאושר ע"י משרד הבריאות. בפרופורציה משתמשים בחומרים של המותגים המובילים בשוק ובעלי תווי תקן מחמירים (משרד הבריאות הישראלי, ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי): BELOTERO (בולטרו), STYLAGE (סטילאז') ,  EOSYAL (תאוסיאל), RADIESSE (רדיאס) , JUVDERM (ג'ובידרם). כמו כן, יש לשים לב שהמזרק הינו חדש ומגיע באריזתו המקורית, כך תדעו שהחומר המוזרק לעורכם נושא תו תקן מחמיר אירופאי CE או תו תקן אמריקאי FDA  ושל משרד הבריאות הישראלי במקביל.
במידה והשתמשתם בחומר לא ידוע – קיים בכך סיכון שהטיפול לא יהיה אפקטיבי או במקרה הגרוע –מסוכן עד כדי גרימת נזק לעור, לעצבים ולשרירי הפנים.

או להיראות כמו תאונה
זה יכול להיראות נפלא

מוסד ותיק ומוכר:

בין אם מזריקים בוטוקס או חומצה היאלורונית , חשוב שנהיה רגועים שעוד טרם הוחדר החומר לעורנו, הוא כבר עבר שרשרת חתימות ואישורים של בעלי תפקידים. מוסד ותיק וגדול, שמעוניין לשמור על שמו הטוב, ידאג שמטופליו יקבלו את החומר האיכותי ביותר, ע"י איש המקצוע (רופא) מיומן שהוכשר לכך, הן בפרקטיקה והן מבחינת החוק. פרופורציה מעניקה את התוצאות הטובות ביותר  ללקוחותיה כבר 30 שנה ומחויבת לסטנדרט שירות גבוה במטרה לתת שקט נפשי ובטחון אישי למטופליה.

לסיכום, כשהן נעשית בידיים הנכונות – טיפולי הזרקות להעלמת קמטים והצערת פנים יכולה בהחלט יכולה לעשות פלאים לעור ולהעניק לך תוצאה מיידית של מראה פנים זוהר וצעיר. אבל חשוב להבין שמדובר בהליך רפואי ולא קוסמטי.  רוצה להתקדם בתהליך ולקבוע פגישת ייעוץ עם רופא מומחה? בפרופורציה ישמחו להסביר ולעזור לך. 

 

מעוניינים לשמוע עוד פרטים ולקבוע פגישת ייעוץ חינם עם המומחים של פרופורציה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שינוי גודל גופנים