עשוי לעניין אותך גם

רוצה לשמוע עוד פרטים ולקבוע פגישת ייעוץ חינם עם המומחים של פרופורציה ?

הסרת שיער בלייזר – ההחלטה הנכונה כדי שתצאי חלקה!

קיימות מגוון שיטות בשוק להסרת שיער מיותר מהגוף, השיטה אשר נחשבת ליעילה מכולן היא – הסרת שיער בלייזר. שיטה זו מתמקדת בחיסול זקיקי השערה עצמם ולכן, ללא ספק זהו הליך אשר מפחית באופן משמעותי את קצב וצפיפות צמיחת השיער באזורי הגוף השונים.

(שנה גודל)

בישראל קיימים חברות ומכונים שונים אשר מציעים הסרת שיער בלייזר, ההבדל בסופו של דבר מתאפיין בסוג המכשיר ובסדרת הטיפולים המוצעת ללקוח. על כן, לפני שנחליט היכן לבצע את טיפולי הסרת השיער חשוב שנדע לבדוק מספר דברים לגבי התהליך עצמו.

תבדקי. תבדקי ושוב תבדקי. כדי שגם תהיי חלקה וגם תחייכי

סוג המכשיר האידיאלי

בשוק הסרת השיער קיימים מגוון מכשירי IPL (מסוג: Intense Pulsed Light)  אשר נעזרים בגלי אור על מנת לזהות את השערה ולהרוס אותה מן השורש.

חשוב לדעת, כי טווחי העוצמה של מכשירים אלו נמוכה משמעותית ומוגבלת, כך שתוך 5-6 טיפולים המטופל כבר מגיע למקסום העוצמה של המכשיר. אם עשיתם הסרת שיער בלייזר מהרגליים, אל תצפו בסיום סדרת הטיפולים שתצאו עם רגליים חלקות למשעי, עדיין יהיו לא מעט שערות סוררות שמהן לא תצליחו להיפטר.

משום כך רשת פרופורציה בחרה לעבוד עם מכשיר הלייזר לייטשר (LightSheer XC של Lumenis), העובד בטכנולוגיה מתקדמת ומקנה את התוצאות האופטימליות למטופל. טווח העוצמות של מכשיר זה גבוהות באופן משמעותי ולכן ניתן להגיע באמצעות סדרת טיפולים להפחתה מקסימלית בשיער הגוף עד אפסית.

כמות הטיפולים

בשוק ישנם הצעות להסרת שיער של חברות שנות, חלקן מציעות טיפולים ללא הגבלה, דבר שעל פניו נשמע מפתה, איך יש להבין את המשמעויות העומדות מאחורי הדברים. מי שלא מציע סדרת טיפולים ידועה מראש, כנראה יתקשה להתחייב להצלחת הטיפול וייתן למטופל סיבה להגיע שוב ושוב מבלי להביא לתוצאות המיטביות ביותר עבורו.

הצעת מכר פופולרית אחרת, מציעה ללקוח לרכוש 'נקודות' אשר יאפשרו לו לבחור באזור הטיפול הרצוי ואף להחליט על כמות הטיפולים שיעבור. יש לקחת בחשבון, שברגע שאין רצף ובקורת לטיפול-  אין מחויבות, מצד אחד הבחירה בידיים של הלקוח ומצד שני הלקוח לא מבין ולא יודע לקבוע כמה טיפולים הוא צריך וכל כמה זמן.

סוג המיכשור, כמות הטיפולים והאחריות לתוצאות - אלו הדברים שאת חייבת לבדוק

ברשת פרופורציה אנו ממליצים על סדרה של עד 12 טיפולים, הנערכים כל שלושה חודשים זה מזה. הרעיון שעומד בבסיסו של התהליך, שזהו פרק הזמן האידיאלי על מנת שהאזור יהיה בעל צמיחה מלאה וכדי שהפחתת השיער תהיה אפקטיבית ככל שניתן ולצמיתות.

לכן, לפני שמחליטים היכן להסיר שיער מיותר – חובה לבדוק באיזה מכשיר משתמשים ומה טווח הזמן בין טיפול לטיפול (מומלץ להמתין שלושה חודשים בין הטיפולים). כמו כן, אם אין התערבות ופיקוח על סדרת טיפולים ידועה מראש – צריכה להידלק לך נורה אדומה!

רוצה לשמוע עוד פרטים ולקבוע פגישת ייעוץ חינם עם המומחים של פרופורציה?

השאירי פרטים ונחזור אליך

שינוי גודל גופנים