רוצים לדעת עוד על מודל "ביטוח ההכנסה" להשקעה במדריד?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מודל "ביטוח ההכנסה" המהפכני של מדריד קפיטל מחזיר את הבטחון בהשקעות נדל"ן בחו"ל

(שנה גודל)
shutterstock_226217287

בכל שנה עשרות אלפי ישראליים משקיעים את מיטב כספם ורוכשים נכס כזה או אחר, בארץ או בחו"ל, מתוך הבנה שהשקעה בנדל"ן היא הדרך הבטוחה ואולי היחידה היום שמאפשרת לתת לכסף שלנו לעבוד עבורנו.

הכירו את מדריד קפיטל. 

Madrid Capital הינה חלק מקבוצת אפרת השקעות הפועלת בהצלחה רבה בישראל ובעולם מאז שנת 1999. קבוצת אפרת השקעות יוזמת ומובילה עשרות פרויקטים למגורים בערים מבוקשות כגון תל אביב, מיאמי, קרקוב, ברלין ומדריד, תוך ניצול הזדמנויות נדל"ן להשקעה בזכות היכרות מקצועית מעמיקה עם המאפיינים הייחודים של שווקי הנדל"ן, חוקי הבניה והרגולציות המקומיים בכל יעדי הפעילות.

לאחרונה החליטו במדריד קפיטל לבצע מהפכה בשוק במטרה להעלות מחדש את רף האמון בקרב המשקיעים ולקבוע סטנדרט חדש של בטחון בענף.
באמצעות שיטה יחודית, הצליחו במדריד קפיטל לייצר מודל יחודי ובטוח למשקיעי נדל"ן בבירת ספרד – מודל "ביטוח ההכנסה".
מדובר במודל השקעה מאוד אטרקטיבי מחד ומאוד בטוח מאידך, ובעזרתו החברה מצליחה היום להנגיש לציבור המשקיעים הישראלי הזדמנויות השקעה יוצאות דופן בבירה הספרדית מדריד, העיר שנחשבת היום לאחד מיעדי ההשקעה המוצלחים והמועדפים באירופה, במחירים של החל מ-€90,000 בלבד.
 

מדובר במהפיכה אמיתית עם שיטה ומעטפת בטחונות ראשונה מסוגה.

זה אומר שלראשונה בישראל, אתם כמשקיעים יכולים להיות רגועים וליהנות מביטוח יחודי עם "תעודת ביטוח" לאחוזי התשואה שהבטיחו לכם על הנכס.  כלומר, יש לכם ממש חברת ביטוח של ניהול הנכס שמבטחת לכם את התשואה. כך שלא משנה מה יקרה, גם אם הדירה שרכשתם לא תניב, או לא תהיה מושכרת, התשואה וההכנסה שלכם מובטחת ומבוטחת – והכסף נכנס כל חודש לחשבון הבנק שלכם. אבל זה עוד לא הכל.

מבדיקה שערכנו לקראת הכתבה עולה כי מדריד קפיטל היא אחת החברות היחידות בשוק עם שיטה בטוחה שמעניקה סל בטחונות נרחב לטובת המשקיע. השיטה וסל הבטחונות כוללים 5 מרכיבים מרכזיים:

  • כסף בנאמנות עד שהדירה רשומה על שם הלקוח.
  • ליווי משפטי על ידי משרד עורכי הדין המפורסם – APM עמית, פולק, מטלון.
  • התחייבות לרישום הנכס בטאבו על שם הלקוח תוך שישה חודשים בלבד.
  • ניהול כולל והוליסטי של הנכס 24/7.
  • וגולת הכותרת – ביטוח תשואה ייחודי לאחוזי התשואה שהובטחו.

כשבוחנים את הבטחונות הללו ומסתכלים על התמונה המלאה, אין ספק שמדובר במודל מהפכני שמבטח את המשקיע שיקבל את התשואה המובטחת בכל מצב אפשרי.  ואת זה כל משקיע ישראלי היה רוצה לקבל. אבל מסתבר שזה לא הכל. בנוסף לבטחונות, כל משקיע זוכה גם בסל שירותים מקיף הכולל ליווי אישי, ייעוץ מקצועי ושקיפות מלאה לכל אורך הדרך. החל מאיתור הנכס המניב בזמן ובמקום הנכון, דרך תהליך רכישה מלא הכולל רישום הנכס בטאבו, ניהול שוטף של הנכס על ידי חברת ניהול מקצועית, ועד ליום מכירת הנכס ברווח נאה כעבור שנים בודדות בלבד

רוצים לשמוע עוד על השקעה במדריד החל מ- 90,000 € עם ביטוח לתשואה ולהכנסה
>> לחצו כאן <<

מהחלפת נורה בתקרה ועד מציאת שוכרים

כחלק ממעטפת השירותים הכוללת, לקוחות מדריד קפיטל נהנים גם מניהול מלא ושוטף של הנכס על ידי חברת ניהול מקצועית, מבוססת ומנוסה שתפקידה לדאוג לכל הקשור לניהול הנכס בזמן השכרתו. החל מאיתור שוכרים איכותיים, דרך טיפול בחוזה השכירות וגביית שכר דירה, ועד לתשלומי ארנונה ומיסים, ועד בית, חשבונות תקופתיים, תחזוקה שוטפת ותיקונים, שיפוצים וכל צורך אחר שיתעורר 24 שעות ביממה, מבלי שהלקוח יצטרף להניף אצבע. לדבריהם, ניהול נכון של הנכס מבטיח למשקיע גם ראש שקט ונקי מדאגות וגם תשואה משופרת.

למדריד קפיטל ניסיון רב ורקורד מוכח בהשקעות נדל"ן במדריד – והחברה מחזיקה כיום בלמעלה מ-450 נכסים שנרכשו מקרן נדל"ן ספרדית. העוצמה והגודל של החברה, מאפשרים לה למכור את הנכסים במחירים מאוד אטרקטיביים מתחת למחיר השוק המקומי. מסיבוב שערכנו איתם בעיר עולה בהחלט המסקנה שהם מכירים את מפת הנדל"ן המקומית טוב יותר מכל אחד אחר, על שכונותיה ורובעיה המבוססים לצד המתפתחים, אשר עתידים להניב למשקיעים את התשואה הגבוהה ביותר, גם מדמי השכירות וגם ומגידול ההון כתוצאה מעליית ערך שווי הנכס.

אם גם אתם מבינים שהשקעה בנדל"ן מניב בחו"ל היא הדבר הנכון עבורכם אבל עדיין חוששים, כנראה שמודל "ביטוח ההכנסה" הוא בדיוק עבורכם. עם מדריד קפיטל תהנו משקט נפשי וביטחון מלא בזכות הניסיון והמוניטין עתיר שנים שלהם בתחום השקעות הנדל"ן בחו"ל.
רוצים לשמוע עוד פרטים על המודל "ביטוח ההכנסה"? תשאירו פרטים ותהנו משיחת ייעוץ ללא עלות וללא כל התחייבות מנציג חברת מדריד קפיטל.

למידע נוסף על השקעה במדריד

אנא השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם