רוצים לדעת עוד על מודל "ביטוח ההכנסה" להשקעה במדריד?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

סגור

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הישראלים כבר מבינים שאין סיכוי לחסוך לדירה לילדים וככה הם דואגים לעתידם

(שנה גודל)

יצא לכם לחשוב על הרעיון של לקנות דירה להשקעה עבור הילדים? הבנתם כבר שכמה שלא תחסכו כנראה שלעולם לא תגיעו לסכום הדרוש. אבל מסתבר שיותר ויותר הורים כבר גילו שקיימת בכל זאת דרך לדאוג לעתיד ילדיהם בהשקעה בטוחה, בסכום קטן יחסית, ובדרך שתיתן להם מקפצה להתחלת החיים הבוגרים בעתיד (תוך כדי שאתם מקבלים תשואה והכנסה חודשית מובטחת, כבר מהיום הראשון). איך הם עושים את זה? תקראו

יום אחד זה יקרה, הילד ישב מולכם, מתרגש כולו ויודיע שהוא מתחתן, ואתם כהורים טובים ודואגים תרצו לעזור. זה יתחיל בהוצאות של החתונה ומהר מאד יגיע לדבר החשוב ביותר שמטריד כל זוג צעיר בישראל – איך לעזאזל קונים דירה ומתחילים את החיים? אם בורכתם בכסף ושמתם כמה מיליוני שקלים בצד עבור הילדים, שיחקתם אותה. אבל אם לא, כנראה שבקרוב מאוד תתחילו לחשב איך אתם מגייסים סכום של לפחות מיליון שקל, שבמקרה הטוב יספיק אולי לשליש משכנתא. אבל מסתבר שבמציאות של היום, יותר ויותר הורים חכמים חושבים על העתיד, מתכננים קדימה ומוצאים פתרון.

כך רוכשים נכס מניב לילדים בלי להשקיע מיליוני שקלים

שלא כמו בעבר, גם אפשרויות ההשקעה בנדל"ן בשנים האחרונות, נהיו גלובליות. ורשה, קייב, אודסה, בטומי, אתונה… בכל מקום כמעט תמצאו פרסומים על ההזדמנויות לקניית דירה בהשקעה נמוכה ועם תשואה גבוהה. אבל בשונה ממדינות מזרח אירופה ופוטנציאל הסיכון בהן, הישראלים (ולא רק הם) מבינים את היתרונות ורשת הביטחון בזמני משבר ברכישת דירה במדינות "אירופה הקלאסית" – ומסתבר שעדיין קיימות הזדמנויות בטוחות וכשלי שוק בסכומים הגיוניים.
"אנחנו פוגשים הרבה הורים שבמקום לחכות לרגע שהילדים יתחתנו, יהיו לחוצים כלכלית ויתקשו להתחיל את החיים מבלי להיכנס לחובות – מקבלים החלטה מוקדמת ורוכשים דירה במדריד עם הון ראשוני של 90,000 יורו בלבד", מסביר לי רן אפרת, המייסד והבעלים של מדריד קפיטל. "הישראלים כבר מבינים שלא חשוב רק היכן אתה משקיע אלא מי הפרטנר שלך לעסקה. מכיוון שמדובר בחסכונותיהם ובעתיד ילדיהם, הם רוצים להשקיע בחברה עם "אבא ואמא" אמיתיים ומבוססים, חברה עם גב כלכלי וניסיון עשיר בענף הנדל"ן, ולא פחות חשוב – אנשים שמומחים ביעד שבו הם משקיעים. במילים אחרות, חברה שתעניק לך עסקה המגובה בביטחונות מקסימליים כנגד ההשקעה שלך, כזו שתגן עליך מכל תרחיש אפשרי."

שיטה ייחודית עם מחירים יחודיים

רן ממשיך ומסביר: "לאפרת השקעות, חברת האם של מדריד קפיטל, יש למעלה מ-20 שנות ניסיון. עם עשרות פרויקטים בארץ, בארה"ב ובאירופה פיתחנו "במדריד קפיטל" שיטה ייחודית, עם מודל אמין ובטוח למשקיעי נדל"ן בבירת ספרד – מודל "ביטוח ההכנסה". מדובר במודל השקעה מאוד אטרקטיבי מחד ומאוד בטוח מאידך במדריד – העיר שנחשבת היום לאחד מיעדי ההשקעה המוצלחים, המתפתחים והמועדפים באירופה. המחירים של הדירות שלנו הם החל מ-90,000 יורו – ובנוסף אנחנו מעניקים ללקוחותינו גם אפשרויות מימון מעולות."

לפני שרצים לקנות דירה להשקעה תבדקו שתקבלו "ביטוח להכנסה"

כולנו יודעים שהשקעה בנדל"ן, במיוחד בחו"ל, היא עסקה מורכבת ביותר לביצוע אשר כוללת בתוכה מרכיבים בירוקרטיים ומשפטיים רבים. השיטה והמודל הייחודיים של מדריד קפיטל, פותחו במיוחד כדי לאפשר לציבור המשקיעים לרכוש את הנכס המתאים ביותר לצרכי ההשקעה שלהם, בראש שקט, ללא דאגות ועם הסתכלות לטווח הארוך.
לראשונה בישראל, אתם כמשקיעים יכולים להיות רגועים וליהנות מביטוח ייחודי עם "תעודת ביטוח" להכנסה ולתשלום שכר הדירה שהבטיחו לכם על הנכס. כך שלא משנה מה יקרה, ההכנסה מהדירה שרכשתם לילדים שלכם מובטחת ומבוטחת – והכסף נכנס כל חודש לחשבון הבנק שלכם. אבל יש עוד.

ההכנסה חשובה – הבטחונות של הילדים יותר

איך שלא מסתכלים על זה, השקעה בנדל"ן מניב בחו"ל היא אפיק ההשקעה הטוב ביותר למי שמעוניין להשיג תשואה ראויה ובמינימום סיכון. מבדיקה שערכנו לקראת הכתבה עולה כי מדריד קפיטל היא אחת החברות היחידות בשוק עם שיטה בטוחה שמעניקה סל בטחונות נרחב לטובת המשקיע. השיטה וסל הבטחונות כוללים 5 מרכיבים מרכזיים:

מדריד – העיר וההבטחה 

לדעת רבים, מדריד היא אחת הערים היפות בעולם. מזג האוויר, האוכל, הקצב, הספורט, האומנות והאנשים. בעוד שסף עלויות הכניסה הינו עדיין נמוך בצורה משמעותית (מטר מרובע במיקום פוטנציאלי במדריד עולה בין 2,500 ל-3,000 יורו – כשליש או רבע מהמחיר של מטר מרובע בלונדון או ברלין), ממוצע התשואה על השקעות בנדל"ן הוא מהגבוהים בקרב ערי הבירה המובילות באירופה. בנוסף, שער האירו הנמוך מהווה ערך הזדמנותי נוסף מבחינת המשקיעים.

על פי האתר הכלכלי Bloomberg ומקריאה של הדו"ח האחרון שפרסמה פירמת רואי החשבון PwC, ניתן לראות בבירור שמדריד נהנית מתמהיל מנצח של מחירי שוק אטרקטיביים, תשואה משכירות שעתידה להגיע ל-10% בשנה ואף יותר, וצפי לעליית מחירים רציפה של דירות למגורים במהלך השנים הקרובות. השקעה בשכונותיה המתחדשות והמתפתחות של מדריד, מתאימה בעיקר למי שמחפש השקעה בעלת תשואה סולידית לטווח בינוני, במחירים מאד אטרקטיבים, ועם פוטנציאל השבחה ענק.

לסיכום, כשמביטים למציאות בעיניים, ולאור מחירי הדיור הבלתי אפשריים בישראל, אם אתם דואגים לילדים שלכם, דירה במדריד עם מעטפת בטחונות, הכנסה חודשית שוטפת משכירות, והאופציה שתמיד תוכלו למכור אותה ברווח יפה – זאת כנראה ההשקעה הכי טובה לעתיד שלהם כבר היום.

רוצים לשמוע עוד על מודל "ביטוח ההכנסה" להשקעה בבירת ספרד? השאירו את פרטיכם כאן ונציג מטעם מדריד קפיטל ישמח לחזור אליכם ללא כל התחייבות.