עשוי לעניין אותך גם

נמאס לכם לזכור איזה כרטיס אשראי בארנק מחזיר מה ובאיזו רשת? תכירו את הכרטיס שמחזיר כסף על כל ההוצאות

הרצון להיות צרכנים חכמים גורם לנו להשתמש בכמה כרטיסי אשראי במקביל. בסופר עם כרטיס אחד, בפארם עם כרטיס אחר, את החשבונות עם כרטיס שלישי ואת הקניות באינטרנט עם הרביעי. אז מה עושים? איך יוצאים מהמולת הכרטיסים בארנק? קבלו את הכרטיס שמחזיר לכם כסף על כל הקניות התשלומים וההוצאות שלכם

(שנה גודל)

לשימוש בכרטיס אשראי יתרונות רבים. הוא פוטר אותנו מנשיאת מזומנים ואפשר לרכוש באמצעותו הכל. ריכוז ההוצאות בכרטיס אשראי מאפשר לנו לעקוב אחרי ההוצאות, לתכנן את התקציב לטווח ארוך וכמובן לקבל הטבות והחזרים על קניות והוצאות שאנו משלמים עבורם עם הכרטיס.

אבל הרצון להיות צרכן חכם, טומן בחובו גם מלכודת – ריבוי כרטיסי אשראי. למה? כי כל אחד מהם יעיל במקום אחר ועל קניות מסוג אחר. כך יוצא שעל מנת לנצל את כל היתרונות שבכרטיס האשראי אנחנו נאלצים לזכור ולשלוף את הכרטיס הנכון במקום הנכון ובמקום שהכרטיסים ישרתו אותנו, אנחנו עובדים בשבילם.

אז מה עושים?

רובינו בוחרים באילו קניות להשתמש בכרטיס רלוונטי ובאילו לא להתאמץ. הבחירות הללו בדרך כלל מצטמצמות לקניות שאנחנו תופסים כקניות גדולות כמו: קניות בסופר של חמישי למשפחה, קניות בפארם, בגדים לחורף ועוד.

אבל – הקניות הגדולות הללו מהוות בסיכומו של עניין לא יותר מ 20-30 אחוז מסך ההוצאות שלנו. מה עם כל החשבונות שאנחנו משלמים באשראי? מה עם הטיסות? הקניות בחו"ל? ועד עשרות הוצאות וקניות בקטגוריות שונות שעליהן רוב הכרטיסים לא מחזירים דבר.

ב- max מבית לאומי קארד קראו את השוק והבינו שהצרכנים מחפשים כרטיס אחד שיתן החזר על כל הוצאה או קניה והשיקו את Total Pay-Back – כרטיס האשראי שנותן החזר כספי על כל ההוצאות בכרטיס והטבות נוספות.

בחישוב כולל, אמנם יש כרטיסים המחזירים אחוזים גבוהים יותר ברשתות מסוימות, אבל כשבוחנים לעומק את מגוון ההוצאות והקניות שלכם ואת הויתור על הצורך להגיע לרשת מסוימת – רק כי יש בה החזר עם הכרטיס שלכם – כרטיס Total Pay-Back החדש של max מבית לאומי קארד עושה את העבודה ומוסיף עוד יתרון שאין בכרטיסים אחרים – הוא מזכה אתכם בהחזר גם על ההוצאות שלכם בחו"ל.

הצטרפו וקבלו פטור מדמי כרטיס לשנה - לחצו כאן >>