פרילאנסרים? עצמאים בעלי עסק קטן? שירות הסליקה הדיגיטלי הזה הולך להקל לכם על החיים ולחסוך לכם כסף

השירות החדש של MAX מבית לאומי קארד מאפשר לכל בעל עסק קטן להפסיק לרדוף אחרי צ'קים או מזומן ולקבל תשלום בכרטיסי אשראי ללא בירוקרטיה וללא דמי מנוי

(שנה גודל)

אם אתם עצמאיים אתם ודאי מכירים את כאב הראש וחוסר הנעימות שמתלווים לגביית תשלום מלקוחותיכם. גם אתם ודאי שמעתם את המשפטים הבאים ״בדיוק נגמרו לי הצ׳קים״ – ״שכחתי לעשות את העברה״ – ״הכספומט התקלקל״ ועוד שלל תקלות שקורות דווקא ברגע שמגיע לכם תשלום.

אגב, אם עד היום הצלחתם לגבות 100% מהתשלום שמגיע לכם על העבודה אז צר לנו לבשר לכם שזה רק עניין של זמן עד שתכנסו לסטטיסטיקה העולה והמדאיגה של חובות אבודים בישראל שבסופו של יום לא משולמים. ומי לדעתכם סופג את זה? אתם, העצמאים ובעלי העסקים הקטנים. הרי לא תלכו לבית משפט בשביל 300 ש״ח וביננו, גם לא בשביל 3000.

על פי הנתונים העדכניים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, ב-2017 56% מהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל דיווחו על פיגור בתשלומים מלקוחות.

המהפכה כבר כאן ואתם המרוויחים הגדולים

ב – MAX לעסקים מבית לאומי קארד, מכירים את הבעיה הזו טוב מאוד ובדיוק בשביל זה הוציאו לדרך את מהפכת הסליקה הסלולרית שאפילו זכתה ב"מוצר השנה בתחום החדשנות" (2018). מדובר במערכת דיגיטלית פשוטה וסופר חכמה שמיועדת לכולם ( עצמאים, פרילאנסרים, עורכי דין פרטיים, קואצ'רים, יועצים עסקיים, טכנאים, קוסמטיקאיות, חשמלאים, בעלי חנויות, מאמנים ועוד ועוד ). המערכת למעשה מאפשרת לכם לקבל כרטיס אשראי מיד עם סיום העבודה, בדיוק כמו כל עסק שמכבד את עצמו. עם פתרון הסליקה של MAX אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד אבל תמיד תקבלו תשלום עבור העבודה שלכם ובזמן.  אבל לא רק, יש עוד יתרונות ולא מעט:

  1. תזרים – אתם מחליטים מתי הכסף עובר לחשבונכם. כשהכסף בחשבונכם ולא בפנקס החובות אתם יכולים להתפתח ולתכנן את העסק שלכם יותר טוב.
  2. חסכון בריבית והוצאות – כשהכסף שלכם נמצא בחשבון הבנק אתם לא משלמים ריבית על המינוס ואף מקבלים עבורו ריבית במידה ואתם בפלוס.
  3. תדמית  – עצם העובדה שאתם מכבדים אשראי מעידה על המקצועיות שלכם.
  4. חסכון בזמן ובריצות לבנק – עם הפתרון של MAX מבית לאומי קארד אתם לא מתעסקים עם הפקדות או ריצות מיותרות.
  5. סדר וראש נקי – השירות מאפשר מעקב מסודר אחרי התשלומים שאתם מקבלים ומאפשר ניהול שקט של הכסף שלכם.
לפרטים נוספים והצטרפות חינם לשירות הסליקה המהפכני לחצו כאן >>

חמישה קליקים פשוטים ואתם יכולים להתחיל לכבד כרטיסי אשראי

אחד היתרונות הבולטים הוא קלות התהליך המאפשר להצטרף לשירות בחמישה קליקים בלבד. במסגרת הליך זה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את פרטיכם האישיים ולצרף מספר מסמכים עסקיים. זה קל, מהיר וניתן לצלם אותם בטלפון החכם או להעלות מהמחשב. לאחר יום עסקים אחד מהשלמת ההרשמה, תוכלו כבר לאפשר ללקוחות שלכם לשלם בכרטיסי אשראי. היתרון על הסולקים המסורתיים והמסורבלים לא מסתכם רק בהליך ההצטרפות המהיר והיעיל, אלא גם בתנאים המועדפים שמקבלים בעלי העסקים הקטנים. החברה לא גובה דמי התקנה והפעלה, מאפשרת לבעלי העסקים לבצע עסקאות של עד 12 תשלומים ללא עלות נוספת ומכבדת גם כרטיסי תייר. כמו כל שירות מתקדם העומד בחזית המהפכה הדיגיטלית, גם השירות הזה מאפשר לכם לראות את נתוני התשלומים בממשק אינטואיטיבי, הן באפליקציה והן ובמחשב האישי.

לפרטים נוספים והצטרפות חינם לשירות הסליקה המהפכני לחצו כאן >>

קל משתלם ובטוח לכולם

קשה כיום למצוא בשוק הישראלי חברה המציעה תכנית כה משתלמת, מהירה וקלה לתפעול. בלי לשלם עמלות דרקוניות, בלי דמי מנוי חודשיים מיותרים וללא עלות על מכשיר הסליקה. הכול נעשה בקלות דרך ממשק הטלפון שלכם או המחשב. למעשה, מדובר בשירות מהפכני שכבעל עסק אין סיבה לא להצטרף אליו.

לסיכום, אם גם אתם לא מעוניינים ברדיפות מיותרות אחרי התשלומים שמגיעים לכם וגם אתם מבינים את היתרונות הרבים של פתרון סליקה אמין, משתלם ונוח לתפעול, כנראה שהשירות של MAX לעסקים מבית לאומי קארד – הוא אידיאלי עבורכם. ההצטרפות לשירות הינה חינמית וניתן לבטלה בכל עת.

לפרטים נוספים והצטרפות חינם לשירות הסליקה המהפכני לחצו כאן >>