רוצים לכבד כרטיסי אשראי אבל לא מוכנים לשלם על שירות סליקה באשראי? max עסקים "הולך" אתכם

עשרות אלפי פרילאנסרים ובעלי עסקים קטנים נמנעו עד כה משימוש בסליקת אשראי למרות הנוחות והכדאיות בתהליך הגביה מול הלקוחות. למה? בעיקר בגלל דמי המנוי, וקושי בהצטרפות. השירות החדש של max עסקים מעורר בחודשים האחרונים מהפכה בתחום: אם לא סלקתם – לא שילמתם, ואת הכסף תקבלו מתי שנוח לכם. 5 קליקים פשוטים – והצטרפתם. נשמע טוב מדי? בדקנו בשבילכם

(שנה גודל)

כל בעל עסק שאי פעם חשב לכבד כרטיסי אשראי מכיר את זה. עד היום על הכל היה צריך לשלם. התקנת מסוף? שילמת. רצית להשתמש בשירות? שילמת. לא השתמשת? גם כן שילמת. סלקת? שילמת. לא סלקת? ברור ששילמת. אז אין פלא שאלפי בעלי עסקים (בייחוד עצמאים בעלי עסקים קטנים ) לא ממש "קפצו" על העניין.

אז מה בעצם חדש? הכל!                                                                    

כשניגשנו לבדוק לעומק את השירות החדש, הסבירו לנו אנשי הצוות ב- max עסקים את התהליך שהוביל אל הפתרון החדש: "אחרי שהבאנו את היכולת לכבד אשראי מכל מקום ובכל אמצעי, במיוחד לבעלי העסקים הקטנים – הבנו שהמשימה לא שלמה. ישבנו עם קהל היעד שלנו (עצמאים, פרילאנסרים, עורכי דין פרטיים, קואצ'רים, יועצים עסקיים, טכנאים, קוסמטיקאיות, חשמלאים, בעלי חנויות, מאמנים ועוד ועוד). ומצאנו 3 צרכים בסיסיים אצל הלקוחות שלנו. הראשון: בעלי עסקים מחפשים מנגנון הצטרפות נוח וקל במחשב וכמובן גם בסלולר. השני: לרוב אף אחד לא רוצה לשלם על שירות סליקה אם הוא לא השתמש בו. השלישי: כל בעל עסק רוצה לתת שירות טוב ללקוחות שלו ולא לרדוף אחרי הכסף. אחרי שניתחנו לעומק, הבנו בדיוק את הצרכים הללו, ויצרנו את הפתרון הדיגיטלי האולטימטיבי. זה בעצם הבסיס למוצר, והשירות החדש שלנו".

עורכי דין, קואצ'רים, יועצים עסקיים, טכנאים, קוסמטיקאיות, חשמלאים, בעלי חנויות, מאמנים... זה בדיוק בשבילכם

5 קליקים פשוטים ואתם יכולים להתחיל לכבד כרטיסי אשראי

אחד היתרונות הבולטים כאן הוא קלות התהליך המאפשר להצטרף לשירות ב-5 קליקים בלבד. ב-max עסקים טענו שתהליך ההצטרפות קצר ומהיר מאוד. לנו זה לקח דקות ספורות בלבד.  במסגרת ההצטרפות, כל מה שצריך לעשות זה למלא את פרטיכם האישיים, פרטי בית העסק ולצרף מספר מסמכים. זה קל, מהיר, וכמובן שניתן לצלם את המסמכים בטלפון החכם ולהעלות אותם on-line בכל שעה ומכל מקום שנוח לכם – אין יותר פשוט מזה. עד יום עסקים אחד מהשלמת ההרשמה, תוכלו כבר לאפשר ללקוחות שלכם לשלם בכרטיסי אשראי.

היתרון על החברות המסורתיות לא מסתכם רק בהליך ההצטרפות המהיר והיעיל, אלא גם בתנאים המועדפים שמקבלים בעלי העסקים הקטנים. max עסקים  לא גובה דמי התקנה והפעלה, לא גובה עלויות חודשיות, לא גובה דמי מינימום, מאפשרת לבעלי העסקים לבצע עסקאות בתשלומים ללא עלות נוספת, ומכבדת גם כרטיסי תייר. בנוסף, כמו כל שירות מתקדם העומד בחזית המהפכה הדיגיטלית, גם השירות הזה מאפשר לכם לראות את נתוני העסקאות בממשק אינטואיטיבי, הן באפליקציה והן ובמחשב האישי. לא סתם תהליך ההצטרפות לסליקה והמערכת זכו בפרס " בחירת הצרכנים – מוצר השנה לשנת 2019 בקטגוריית עסקים ".

קל, משתלם ובטוח לכולם

קשה כיום למצוא בשוק הישראלי חברה המציעה תכנית כזו משתלמת, מהירה וקלה לתפעול. בלי לשלם עמלות דרקוניות, בלי דמי מנוי חודשיים מיותרים, ללא עלות על מכשיר/ממשק הסליקה וללא התחייבות. הכול נעשה בקלות דרך ממשק הטלפון הנייד שלכם או המחשב. למעשה, מדובר בשירות מהפכני שכבעל עסק אין סיבה לא להצטרף אליו.

לסיכום, אם גם אתם לא רוצים לשלם עמלות אם לא סלקתם, ואתם מבינים את היתרונות הרבים של פתרון סליקה אמין, משתלם ונוח לתפעול – כנראה שהשירות של max עסקים  הוא אידיאלי עבורכם. ההצטרפות לשירות הינה חינמית וניתן לבטלה בכל עת.