עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ומומחה לגמילה מעישון יחזור אליכם:

הכירו את השיטה שתציל אתכם מנזקי העישון

(שנה גודל)

עד לפני שנה, יוני אורן, שמאי מקרקעין, נשוי ואב לילדה בת שנה. לא היה יכול לדמיין את עצמו בלי הסיגריות שמלוות אותו עוד מתקופת התיכון.

"היה לי קשה אפילו לדמיין את עצמי בלי סיגריה. חשבתי שאם אני לא אעשן, לא תהיה לי סיבה לצאת להפסקה בעבודה, שאני לא אוכל ליהנות יותר מאלכוהול, שאני אשמין בטירוף. רק המחשבה שאני אצא מהבית בלי קופסא בכיס הפחידה אותי" יוני מעיד על עצמו.

במהלך חייו יוני ניסה להיגמל ארבע פעמים. בעזרת מסטיקים מיוחדים, בעזרת מדבקות ניקוטין ואפילו בעזרת "הילר" שהניח לו אבנים על הראש.

לבסוף יוני הפסיק לעשן לתמיד. הוא עשה את זה לכבוד הולדת בתו הראשונה ונחשו מה? הוא עשה את זה בלי שום תחליף ובלי שום ייסורי גמילה.

לפני שנה, יוני צפה בתוכנית האמריקאית של אופרה ווינפרי ונחשף ל"שיטה הקוגנטיבית" להפסקת עישון. הוא גילה שמדובר בשיטה פשוטה ואפקטיבית שגמלה כ-30 מיליון איש ברחבי העולם שכולם כאחד מעידים שהם פשוט לא רוצים לעשן.

"בהתחלה חשבתי שמדובר בעוד בלוף פרסומי אך לאחר שחקרתי קצת יותר לעומק, נחשפתי למאמר של פרופסור ספרדי שמתמחה בגמילה, לפי דבריו של הפרופסור, ה'שיטה הקוגנטיבית' היא השיטה המומלצת והאפקטיבית ביותר ויתרה מכך, רוב השיטות האחרות אפילו מסוכנות לבריאות."

לימים, יוני איתר את רמי רומנובסקי בעל הזכיון הרשמי בישראל לגמילה בעזרת ה"שיטה הקוגנטיבית" וגם יוני, כמו כ-30 מיליון איש הפסיק לעשן בתוך שש שעות, בלי תחליפי ניקוטין ובלי כל ייסורי גמילה.

"הסיפור של יוני הוא סיפור מרגש, במיוחד לאור העובדה שהוא עשה את זה בשביל הבת שלו שרק נולדה. אבל אני יכול להגיד לך שאני שומע עשרות סיפורים כאלה ביום, מגיעים אלי אנשים שמעשנים שתיים ואפילו שלוש קופסאות ביום, אנשים שעברו צינתורים ואפילו חלו בסרטן ועדיין לא הצליחו לוותר על הסיגריה" מספר לנו רמי.

"כשאני מסביר לאנשים שכל התהליך הינו בסה"כ שש שעות ושלא מקבלים אצלנו שום תחליף או תרופה, כמעט אף אחד לא מאמין לי, אבל כשאנשים יוצאים מהמפגש, לא רק שהם מפסיקים לעשן, כולם כאחד גם הופכים להיות שגרירים שלנו ומביאים את בני המשפחה והחברים. יש לנו למעלה מ90% אחוזי הצלחה וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו מתחייבים על החזר כספי למי שלא מצליח להפסיק לעשן (למעט דמי טיפול סמליים). אגב, כל המדריכים שלנו הם מעשנים לשעבר שהבינו את האפקטיביות של השיטה ורצו לעזור לעוד מעשנים כמותם להפסיק."

רמי רומונבסקי - "מתחייב להחזיר את הכסף למי שלא מצליח להפסיק לעשן בעזרת השיטה הקוגנטיבית"

"לא הייתי לבד" מספר לנו שלומי הייטקיסט בן ארבעים שפגשנו במסדרונות המרכז. "הרגשתי שהמנחים מבינים לעומק את כל ההיבטים של ההתמכרות ואת כל ההשלכות של הגמילה, שמים את האצבע בדיוק על מה שהכי כואב והכי מפחיד אותי ויודעים בדיוק איך לגרום לי פשוט להפסיק לרצות לעשן, מבלי להרגיש טיפה של סבל".

עם מיליוני נגמלים בכל העולם, גם החבר'ה בישראל משוכנעים שעם ההכוונה הנכונה, כל אחד ואחת מאיתנו יכול להפסיק לעשן בקלות ובנינוחות. הם כל כך משוכנעים שהם מתחייבים על החזר כספי (למעט דמי טיפול סמליים) במידה ולא תרצו להפסיק לעשן. השיטה מיושמת בסדנה בת מפגש אחד, ללא תרופות, ללא תחליפים וללא גימיקים. במפגש לא תשמעו הפחדות או הרצאות על נזקי עישון ואפילו תצאו להפסקות סיגריה. כי ב"שיטה הקוגנטיבית" לא מכריחים אף אחד להפסיק לעשן, הם מאמינים שהפסקה אמיתית נובעת אך ורק מתוך רצון אמיתי להפסיק. איך הם עושים את זה בדיוק? איך הם גורמים גם למעשנים הכבדים ביותר לוותר על הסיגריות ולא לסבול אפילו לרגע אחד? את זה כבר תצטרכו לשמוע מהם…

רוצים להצטרף למיליונים שהפסיקו לעשן בזכות השיטה הקוגנטיבית?

השאירו מספר פרטים ומומחה לגמילה יחזור אליכם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון