עשוי לעניין אותך גם

לבדיקת התאמה של הרכב ומידע נוסף על המערכת שתציל את החיים שלכם ושל ילדיכם בחורף בכביש

מלאו את הפרטים ומומחה בטיחות יחזור אליכם:

כך תצילו את החיים שלכם ושל ילדיכם מסכנות בזמן הנהיגה בחורף

החורף מביא איתו סכנות גדולות בכבישים. ראות לקויה, סכנת החלקה, רטיבות וקור שמשפיעים על המכניקה של הרכב, כל אלה עלולים לסכן את חייכם ואת חיי משפחתכם במהלך הנהיגה. אז מה ישמור עליכם בדרך?

(שנה גודל)

את נוהגת ברכב. הילדים שלך חגורים במושב האחורי. בחוץ גשם שוטף, ואת מנסה להתרכז במה שקורה על הכביש. פתאום משום מקום, הרכב שלך מחליק ותוך שבריר שנייה מתנגש בעץ ואת מאבדת את ההכרה, הילדים נשארים חסרי אונים וצורחים מאחור.
מבהיל? בהחלט! על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ב-2019 נפגעו 17,157 בני אדם בתאונות דרכים. מספר ההרוגים בתאונות דרכים השנה עלה השנה ב-18% לעומת 2018, ומספר התינוקות והילדים עד גיל 4 שנהרגו עלה ב-33%.

הכפתור שיגן עליך ועל ילדיך מפני תאונה בכביש
מי ישמור עליכם ועל ילדיכם במקרה של תאונת דרכים?

נהיגה בחורף מסוכנת יותר
נהיגה בגשם יכולה להיות משימה לא קלה ובמצבים מסויימים מסכנת חיים. מה שמתחיל כנסיעה נעימה ברכב עם הילדים עלול להסתבך מאוד, במיוחד בחורף. כבישים חלקים וקור מקפיא הופכים את הכל למסוכן הרבה יותר. תאונה, תקלה במצבר או במנוע ואפילו פנצ'ר יכולים להסתיים באסון. ואם נתקעים עם הילדים בצד הדרך במקרה של תאונה או תקלה ללא אפשרות להתקשר מהנייד ולקרוא לחילוץ והצלה, זה עלול לסכן חיים.
ומה עם הסבים והסבתות? מגיל 60 פלוס המוטוריקה, השמיעה והראייה יורדות, והגוף מגיב לאט יותר לסיטואציות שיכולות לקרות על הכביש. מבוגרים שמסיעים את הנכדים, במיוחד בתנאים חורפיים, חשופים עוד יותר לסכנות בכבישים.
התפקיד שלנו כהורים, סבים וסבתות הוא לשמור על הילדים. אבל מי ישמור עלינו אם חלילה נאבד את היכולת לתפקד במצב חירום כזה או אחר?  

מוכנים לחורף עם הכפתור
מזג האוויר סוער, סופות ושטפונות כמו אלה שפקדו אותנו בתקופה האחרונה, מעלים עוד יותר את הסיכויים לתקלות ותאונות בכבישים. 
כדי לתת מענה לסכנות אלה פותח בישראל "הכפתור" – פיתוח מהפכני שיציל את חייכם ואת חיי משפחתכם בכביש. "הכפתור" היא מערכת חירום לרכב שמחוברת למוקד אנושי מקצועי 24/7, שנותן מענה תוך חצי דקה מרגע הלחיצה על "הכפתור".

אם חס וחלילה עשיתם תאונת דרכים, גם אם לא לחצתם על "הכפתור" באופן יזום – המערכת תזהה בעצמה את התאונה  ותשגר התרעה מיידית למוקד החירום האנושי שפועל 24/7. המיקום המדויק של הרכב יזוהה על ידי רכיב GPS מובנה במערכת, והמוקדנים שיושבים בחדר הבקרה של "הכפתור" יזעיקו אליכם את כוחות וינסו במקביל ליצור איתכם קשר.
במצב חירום בדרך כמו תקלה טכנית ברכב, פנצ'ר, דלק שנגמר ועוד – לוחצים על "הכפתור" ומקבלים מענה אנושי מיידי. שירותי הדרך יגיעו אליכם בזמנים הכי מהירים בישראל.
ואם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי במהלך הנהיגה, תלחצו על "הכפתור" ואנשי המוקד ישלחו לכם מיד אמבולנס עם צוות פרמדיקים שיטפלו בכם.

הכפתור המהפכני שיציל לכם ולילדיכם את החיים בכביש
הכפתור שיציל את החיים שלכם ושל ילדיכם בכביש

לסיכום – כדי להרגיש בטוחים בדרכים, במיוחד בחורף, התקינו את "הכפתור" ברכב שלכם. "הכפתור" נותן מענה מלא לכל הבעיות בכביש, ובמצב של סכנה ממשית הוא יציל את החיים שלכם ושל הילדים שלכם.

לבדיקת התאמה של הרכב ומידע נוסף על המערכת שתציל את החיים שלכם ושל ילדיכם בחורף בכביש

מלאו את הפרטים ומומחה בטיחות יחזור אליכם: