רוצים לדעת עוד? השאירו מספר פרטים והחברים במרכז לקבלה ישמחו לדבר איתכם.

משברים בזוגיות, העצמה עסקית, חיפוש עצמי. האם חכמת הקבלה יכולה באמת לעזור לנו עם כל זה ב-2019?

הזוגיות מאתגרת? נשחקים בעבודה? חיי היומיום מציבים לנו המון אתגרים. השאלות רק נהיות יותר מורכבות וכולם מחפשים פתרונות. אבל מסתבר שעשרות אלפי ישראלים מוצאים כלים להתמודדות עם האתגרים של היום, דווקא ע"י פניה לתורת הקבלה מלפני 2000 שנה. מה סוד הקסם שלה? יצאנו לבדוק ואפילו חזרנו עם מסקנה: אלון אולמן, טוני רובניס וביירון קייטי – כולם מדברים קבלה

(שנה גודל)

אין מי שההבנה הזאת לא נופלת עליו מתישהו. רובנו בוחרים להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה, אך בכל זאת, מגיעה תקופה בחיים בה אנחנו מסתכלים על הכל דרך פריזמה רחבה יותר. לרובנו אין על מה להתלונן ובתכל'ס, הכל די בסדר, אבל אם קראתם עד כאן, כנראה שגם אתם לא יכולים לחיות בלופ האינסופי של עבודה-בית בלי, משהו מעבר. אז איך הופכים את  הכל ליותר מבסדר? איך משפרים את ההתנהלות בעבודה או הופכים את היחסים עם המשפחה והחברים לטובים יותר? תמשיכו לקרוא.

שאלות ותשובות שכל אחד יכול להתחבר אליהן

למי באמת יש תשובות?

העולם המודרני של היום מכיר בחוסר החמקמק הזה, ומציע לנו כל מני סדנאות וכלים "להיות מאושרים" כולנו מכירים אנשים שלא יכולים להעביר שנה בלי איזה סדנא בודהיסטית במדבר; לרבים מאיתנו יש חברים שהולכים לקואצ׳רים או לפסיכולוגים;  ויש כאלה שמוצאים את התשוקה שהייתה חסרה להם בחיים דווקא בחזרה לגיטרה שעליה ניגנו פעם.

דרך פופולרית נוספת, שמסייעת לעשרות אלפי ישראלים מדי שנה לשפר את עצמם ולהרגיש טוב יותר בחיים, היא הקבלה. התורה היהודית העתיקה מפתחת כבר קרוב לאלפיים שנה, כלים שיכולים לעזור לנו לתקוף את מה שטיפה תוקע אותנו בחיים ולשפר את עצמנו. אמנם במשך מאות שנים היה מדובר בשיטות חצי-סודיות, שרק תלמידי חכמים זכו להכיר, אך בעשורים האחרונים מספר גופים לקחו על עצמם להנגיש את הכלים הללו לכלל הציבור, יהיו אלו חילוניים, דתיים, נוצרים, יהודים או אתאיסטיים.

אחד הגופים המרכזים בשילוב חכמת הקבלה בחיי היום יום הוא מרכז הקבלה, שנוסד לפני כשמונים שנה. מאז המרכז התפתח לכמעט כל מקום בעולם, ומאות אלפי אנשים החלו לאמץ את השיטות הרוחניות אך הפרקטיות שהוא מציע כדי לשפר את תפקודם. הדוגמא הכי מוכרת לכך היא מדונה, שמנהלת כבר שנים ארוכות רומן עם הקבלה, אך אל תתפלאו אם גם השכן הרופא שלכם לקח קורס קבלי בנוגע לקבלת החלטות; או אם החבר הטוב מהמילואים הלך לכמה מפגשים כדי להתמודד עם משבר בזוגיות.

יותר ויותר ישראלים פונים למרכזי הקבלה כדי לקבל תשובה

אנשים כמוני וכמוך

כשהגענו למרכז הקבלה, נדהמנו מכמות האנשים שבאים ללמוד את הנושא. גם תמר נשואה + 2 מפ"ת, סיפרה לנו על החוויה שלה: "כמו לכולם גם לי היו שאלות, ולא הייתי בתקופה מבריקה בחיי. הקריירה צלעה, התרחקתי מבעלי והרגשתי שמשהו אצלי לא מכוון טוב. לא אשקר לך, הייתי גם מאד צינית לכל עולם ה"ניו אייג" וההבטחות שלו, אבל בשלב מסויים, חברה שכנעה אותי להצטרף אליה לערב אחד. באתי וראיתי אולי 200 גברים ונשים בדיוק כמוני, לא דוסים או משהו, יושבים, מדברים ולומדים. הרגשתי שמדברים עליי, שהכל בעצם מכוון לסיפור החיים שלי, לחיפוש האינסופי הזה ולרצון למצוא משהו לנשמה,שירגיע אותה ואותי."

"זה לא לחשים מסתוריים ומים קדושים. זה מטפל בכל רגש שיש לנו כבני אדם, בעיקר בתקופה המבולבלת הזאת. לי זה נותן תשובות על הכול – על זוגיות, על משברים, על עסקים. בשבילי זה לא דת אלא שדרוג של מערכת ההפעלה לחיים. זה יותר קרוב לפסיכולוגיה, אבל בקבלה קיים גם איזשהו כוח עליון מעבר למטפל עצמו. אפשר לקרוא לזה איך שרוצים. לי ההגדרה לא משנה. העיקר שזה עוזר לי, נותן לי תשובות ופשוט משפר את חיי."

מסתבר שאפשר באמת לשפר את החיים

בסניפי ובשלוחות מרכז הקבלה הממוקמים לכל אורכה של ישראל, תוכלו להשתתף בקורסים פלורליסטים ועניינים שנוגעים לכמעט כל נושא שמטריד את האדם המודרני – מגישות מעשיות ויומיומיות להתנהלות חכמה יותר בעבודה; דרך יציאה ממצב ״הטייס האוטומטי״ בהתנהגות בבית; ועד למציאתה מחדש של הרוחניות בקשר הזוגי שלכם. אז אם גם אתם רוצים להתחיל לשפר עוד טיפה את החיים שלכם, יכול להיות שקבלייט ( ככה מרכז הקבלה קוראים לכנס המבוא שלהם ) זאת התחלה ממש לא רעה בשבילכם, כדי להכיר את העולם הזה. ואם תשאירו  פרטים פה למטה, הצוות של מרכז הקבלה ישמח להזמין אתכם לשמוע ולהבין יותר. בתכל'ס, מה אכפת לכם? מקסימום תרוויחו.

שינוי גודל גופנים