סגור

אני רוצה לשמוע עוד על הקורס! התקשרו אלי

משבר בזוגיות, מינוף עסקי, יצירת חיים מלאי משמעות. האם חכמת הקבלה יכולה באמת לעזור לנו עם כל אלה ואיך?

הזוגיות מבאסת? העבודה שוחקת? חיי היומיום מציבים לנו בלי סוף אתגרים. כולנו מחפשים תשובות ופתרונות. מסתבר שעשרות אלפי ישראלים מוצאים כלים להתמודדות עם אתגרי היומיום של דווקא בכלים המעשיים שמציעה חכמת הקבלה. חכמה עתיקה בת 2000 שנה. מה סוד הקסם שלה? ומה מייחד אותה? יצאנו לבדוק וחזרנו עם מסקנה ברורה. טוני רובניס, מדונה וביירון קייטי – כולם מדברים על קבלה!

(שנה גודל)

אין מי שההבנה הזאת לא נופלת עליו מתישהו. לא יכול להיות שהחיים הם רק "זה". גם אם אין לנו ממש על מה להתלונן ובתכל'ס הכל די בסדר, התעייפנו מלחיות בלופ האינסופי של עבודה-בית בלי משהו מעבר. אז איך הופכים את הכל להרבה יותר מרק בסדר? איך מייצרים מימוש מקצועי אמיתי? איך הופכים את היחסים עם המשפחה והחברים להרמוניים יותר ומלאי משמעות? איך מצב חשבון הבנק קשור למודעות? אם גם אתכם זה מעניין, המשיכו איתנו לפסקה הבאה.

שאלות ותשובות שכל אחד יכול להתחבר אליהן (צילום: לימור שקד)

למי באמת יש תשובות?

העולם המודרני של היום מכיר בחוויית החוסר החמקמק ומציע בלי סוף סדנאות, כלים וקורסים שנועדו להפוך אותנו למאושרים יותר. כולנו מכירים אנשים שלא יכולים להעביר שנה בלי איזה סדנא בודהיסטית במדבר, סדנת יוגה או קורס במדיטציה. חלקינו נעזרים במאמנים או פסיכולוגים ואחרים מוצאים את התשוקה החסרה דווקא בחזרה לגיטרה של פעם.

דרך נוספת שתופסת תאוצה עם השנים ועוזרת למאות אלפי אנשים בעולם מדי שנה לשפר את עצמם ולהרגיש טוב יותר בחיים היא הקבלה. חכמה יהודית עתיקה מפתחת בת אלפיים שנה. הכלים המעשיים שמציעה חכמת הקבלה מאפשרים לשחרר תקיעויות של שנים, להתבונן על עצמינו ועל העולם מפרספקטיבה לגמרי חדשה ולהפיק תוצאות ממשיות בעולם הפיסי. גם אני חשבתי פעם שקבלה היא דבר סודי, מסתורי, כזה שרק תלמידי חכמים מכירים. בעשורים האחרונים המרכז לקבלה לקח על עצמו את המשימה – הנגשת הכלים הקבליים המעשיים לכולם, ללא הבדל דת, גזע או מין. הכלים שמציעה חכמת הקבלה מתאימים לחילוניים, דתיים, נוצרים, יהודים או אתאיסטיים.

המרכז הקבלה נוסד לפני שמונים שנה. מאז המרכז התפתח לכמעט כל מקום בעולם והקים עשרות סניפים ברחבי אירופה וארה"ב. מאות אלפי אנשים אימצו מאז את הדרך הרוחנית ואת הכלים המעשיים שמציעה חכמת הקבלה כדי לשפר את חייהם באופן משמעותי.
מדונה למשל מנהלת כבר שנים רומן עם הקבלה אך אל תתפלאו אם גם השכן או הרופא שלכם לקח קורס קבלי בנוגע לקבלת החלטות או אם החבר הטוב מהמילואים הלך לכמה מפגשים כדי להתמודד עם משבר בזוגיות
.

צילום: לימור שקד

אנשים כמוני וכמוך

כשהגענו למרכז הקבלה, נדהמנו מכמות האנשים שבאים ללמוד את הנושא. תמר, נשואה + 2 מפ"ת, סיפרה לנו על החוויה שלה: "כמו לכולם, גם לי היו שאלות. לא הייתי בתקופה זוהרת בחיי. הקריירה צלעה, התרחקתי מבעלי והרגשתי שמשהו אצלי לא מכוון טוב. לא אשקר לך, הייתי גם מאד צינית לכל עולם ה" ניו אייג' " וההבטחות שלו, אבל בשלב מסוים, חברה שכנעה אותי להצטרף אליה לערב אחד. באתי וראיתי אולי 200 גברים ונשים בדיוק כמוני, לא דוסים או משהו דומה, יושבים, מדברים ולומדים. הרגשתי שמדברים עליי, שהכל בעצם מכוון לסיפור החיים שלי, לחיפוש האינסופי הזה ולרצון למצוא מרגוע לנשמה, משהו שיתן לי שקט."

"זה לא לחשים מסתוריים ומים קדושים. הקבלה נוגעת בכל אספקט חיים ובכל רגש שיש לנו כבני אדם על הספקטרום הרגשי, בעיקר בתקופה המבולבלת הזאת. לי זה נתן תשובות על הכול – על זוגיות, על משברים, על עסקים. בשבילי זה לא דת או תורה רוחנית עמומה. אלא שדרוג ממשי של מערכת ההפעלה לחיים. זה יותר קרוב לפסיכולוגיה, אבל בקבלה קיים גם איזשהו ניצוץ אחר. משהו מעבר. אפשר לקרוא לזה איך שרוצים. לי ההגדרה לא משנה. העיקר שזה עוזר לי, נותן לי תשובות ומשפר את חיי באופן ממשי."

מסתבר שאפשר באמת לשפר את החיים

בסניפי מרכז הקבלה הממוקמים לכל אורכה של ישראל תוכלו להשתתף בקורסים בקבלה הנוגעים כמעט בכל נושא שמטריד את האדם המודרני – מגישות מעשיות ויומיומיות להתנהלות חכמה יותר בעבודה, דרך יציאה ממצב ״הטייס האוטומטי״ בהתנהגות בבית ומול הילדים ועד ליצירת זוגיות מיטבית או מציאתה מחדש של הרוחניות בקשר הזוגי הקיים שלכם.

אז אם גם אתם רוצים לעשות UPGRADE לחיים שלכם, יכול להיות שקורס סודות חכמת הקבלה או אחד הסמינרים (שנפתחים בכל חודש) תהיה התחלה טובה בשבילכם. זו דרך נהדרת להכיר את העולם הזה. ואם תשאירו  פרטים פה למטה, הצוות המקסים של מרכז הקבלה ישמח להזמין אתכם לשמוע ולהבין יותר.

תכל'ס, מה אכפת לכם? מקסימום תרוויחו.

אני רוצה לשמוע עוד על הקורס! התקשרו אלי

הנני מאשר קבלת מידע שיווקי