עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ויועץ ללימודי שוק ההון יחזור אליכם:

תחום הלימודים המבוקש בישראל – מדעי הכסף!

"הדור שגדל והתבגר בישראל בשנות האלפיים, גדל למציאות בה ההורים שלו עובדים קשה, אך לא מגיעים לתוצאות שבאמת שוות את כל העבודה הקשה הזאת. הדור הזה מבין את מה שכבר מזמן הבינו בארה"ב, שלא צריך לעבוד קשה בשביל להרוויח הרבה כסף. להיפך."

(שנה גודל)

השינוי התפיסתי שהחל לפני מספר שנים בארצות הברית כובש את העולם ולאחרונה מגיע גם לישראל. יותר ויותר צעירים בוחרים לדחות את ההרשמה לתואר ראשון וקודם כל נרשמים למסלולי לימוד פרקטיים. הם מבינים שאת התואר האקדמי עדיף לעשות כשכבר יש לך מקצוע ביד, כזה שמכניס משכורת טוב ומאפשר התחלה כלכלית בריאה לחיים. ולא אנחנו לא מתכוונים לחשמלאות רכב, זגגות או נגרות, אנחנו מתכוונים למסלולי לימוד שמטרתם היא ללמד את הסטודנטים דבר אחד. איך לעשות כסף.

כן קראתם נכון, לומדים איך לעשות כסף. בזמן שרובנו עובדים בעבודה מסודרת, אוספים שקל לשקל ומקווים לשרוד את גיל הפנסיה, קם לו דור צעיר והחלטי שבוחר להתחיל את חייו דווקא עם לימודים פרקטיים שמלמדים אותו איך לעשות כסף גדול כבר בשבוע הראשון ללימודים.

הכירו את גורי הזאבים מוול סטריט, חבר'ה צעירים (וגם לא צעירים) שלומדים לסחור בשוק ההון.

הם באים מכל שכבות האוכלוסייה, רובם לא היו באוניברסיטה, אבל הם מוכרים, קונים, מנתחים ובעיקר מגשימים את החלום שלהם להרוויח לא מעט כסף.

למה שוק ההון? כי במציאות הכלכלית של היום, שוק ההון זאת האופציה הטובה ביותר להרוויח לא מעט כסף בכן מעט מאמץ וגם בהשקעה של סכומים קטנים. צריך רק ללמוד את החוקים, להתנהל נכון ולהאמין בעצמך.

איך מתחילים ולמי זה מתאים?

"אני כבר הייתי רשום לתואר ראשון במנהל עסקים כשחבר שלי סיפר לי על קורס לימודי שוק ההון, לבסוף החלטתי קודם כל ללמוד את הקורס ורק אחר כך ללכת על התואר" מספר לנו יונתן פחימה, המנהל היום תיק השקעות בשווי מיליוני דולרים.

"ההחלטה קודם כל ללמוד איך לעשות כסף הייתה ההחלטה הטובה שעשיתי בחיים, בזמן שחברים שלי מימנו את תקופת התואר במלצרות אני כבר הגעתי לקמפוס עם רכב חדש, גרתי בדירה יפה בלב תל אביב ויכולתי להתרכז בלימודים במקום בלשרוד את החודש"

האם כל אחד יכול לעשות את זה?

משיחות שערכתי עם מנהלי המכללות המובילות בשוק, ישנה הסכמה גורפת שכל אחד יכול ללמוד לסחור. "כיום, ניתן למצוא מגוון קורסים מקצועיים שמקנים במהירות ובבהירות את הכלים הפרקטיים למסחר אחראי ומאפשרים לכל אחד ואחת מהתלמידים להתחיל לסחור באופן מקצועי בשוק ההון." מסביר יניב ארביב, מייסד ומרצה בכיר ממכללת פסגות. "גם לא חייבים ראש אנליטי, חוש עסקי או פסיכומטרי גבוה" מבהיר יניב.

"ניתן למצוא כיום מגוון קורסים ברמות שונות ובהיקפים שונים שבסיומם (ולרוב כבר במהלכם) ניתן להתחיל לסחור ולהרוויח… מי שרציני, לומד את השוק, מתנסה במערכות בזמן אמת ומכיר את הכלים, יוכל להרוויח לא מעט כסף ולהפוך לסוחר אמיתי." הוא מסכם.

רוצה להרוויח באמצעות שוק ההון? לחצו כאן>

מה זאת אומרת סוחר אמיתי?

“סוחר אמיתי הוא סוחר ששולט בתמונה הגדולה של מה שהוא עושה. סוחר שיודע איך ואיפה אפשר להרוויח, לקטוע את ההפסדים שלו בזמן ולמזער אותם, לעבוד בשכל עם הכלים הנכונים, למקסם רווחים מצד אחד ולצאת רגע לפני שהשוק צולל מצד שני."

כמה זמן צריך להשקיע כדי להתמקצע במסחר שכזה?

"יש אצלנו תלמידים שמחפשים הכנסה נוספת לצד העבודה היומיומית שלהם וזה בסדר גמור ויש תלמידים שרוצים לעבור הסבה מקצועית כדי שיוכלו לעבוד מהבית. תהליך הלמידה וצבירת הביטחון יכול לקחת חודש אחד, שלושה חודשים או חצי שנה, כל אחד והקצב שלו. אבל אם אתה רציני מספיק ומוכן להקשיב וללמוד, בסופו של דבר כל מה שאתה צריך זה מחשב, חיבור לאינטרנט וכמה שעות עבודה ביום. זה הכל".

מילה אישית, כשיצאתי להכין את הכתבה הזו, היו לי המון ספקות ושאלות ולכן התייעצתי עם סוחרים פרטיים, מנהלי מכללות מובילות בתחום, מרצים וסטודנטים שלומדים בהן. אני יכול להגיד שנשארתי עם הרבה מושגים לא ברורים אבל עם דבר אחד אני לא יכול להתווכח, נראה שמה שעד לא מזמן היה שמור לנערי הזהב של וול סטריט הפך בזכות הטכנולוגית המתקדמות ומתודות הלימוד לדבר שהוא נגיש ואפשרי לכולם. וזה נהדר. אני חושב שלכל אחד ואחד מאיתנו מגיעה הזכות לדעת איך לגרום לכסף שלו לעבוד בשבילו. אישית, אני אוהב את העבודה שלי ולא מתכוון להחליף את העבודה עם מילים במספרים. אבל גם אני נרשמתי, אולי זה ישמש אותי לרווחים מהצד ואלי רק יעשיר לי את שיחות הסלון. מה שבטוח אני כבר מרגיש שהרווחתי משהו.

החלטתם ללמוד להרוויח בשוק ההון? קודם כל תבדקו שזה מתאים לכם.

אם גם את או אתה מחליטים שהגיע הזמן להפסיק לרוץ אחרי הזנב שלכם, אז ייתכן מאוד שלימודי מסחר בשוק ההון יהוו אופציה טובה גם עבורכם. השכלה בתחום שוק ההון תאפשר לכם ליהנות משילוב אידיאלי של בטחון כלכלי ואפשרות לקריירה מרתקת עם אינסוף הזדמנויות. יחד עם זאת, כמו בכל דבר בחיים גם כאן אין קסמים, על מנת להרוויח בשוק ההון נדרשת אחריות ליישם את החומר הלימודי, היכולת לפעול מהראש ולא מהבטן, תעוזה מצד אחד וסבלנות מצד שני. ועוד דבר. תבדקו היטב את המכללות בשוק, דברו עם אנשים שלמדו בהן ( לחלקן יש כבר קהילה או מועדון משקיעים )  לכו לפגישת ייעוץ ותעשו שיעורי בית.

אז רגע לפני שאתם עושים את הצעד הזה, אני ממליץ לכם להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הכתבה ולדבר עם יועץ לימודים שיבדוק יחד איתכם, האם גם לכם יש את התכונות שיש רק לזאבים אמיתיים. 

למידע נוסף על לימודי שוק ההון ושיחת חינם עם יועץ לימודים,

השאירו פרטיכם כאן (מספר המקומות מוגבל):

הנני מאשר קבלת מידע שיווקי
מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995 ("חוק הייעוץ"), למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ.
שינוי גודל גופנים