עשוי לעניין אותך גם

מסתבר שכל אחד יכול ללמוד לעשות כסף (ולא צריך תואר אקדמי בשביל זה)

אם גם לכם נמאס לחיות עם מינוס מתמשך, לעבוד בעבודה מתסכלת ולקוות לשרוד עד הפנסיה,
אתם מוזמנים להצטרף לאלפי ישראלים שכבר הבינו שאפשר ללמוד איך לעשות כסף. ככה הם עושים את זה.

(שנה גודל)

וורן באפט, המשקיע הפרטי הגדול ביותר בעולם ששוויו יותר מ-60 מיליארד דולר, אמר: "לא צריך להיות גאונים כדי להצליח בהשקעות. אם יש לכם IQ גבוה מ-25, כל מה שצריך הוא לשלוט בדחפים שגורמים לאחרים לטעות".

ישראלים רבים, באמצע שנות ה-30 לחייהם וצפונה, מאמצים לאחרונה את הרעיון שלעשות כסף זה לא בושה. הם מבינים שחיים של שכירים או בעלי עסק קטן שרודפים אחר הזנב על מנת להתקיים ולחסוך פנסיה מינימלית אלה לא החיים שהם רוצים (אסימון שנופל שמתחילים לחוש את גיל 40 באוויר).
"בני ובנות ה-35, וה-40 פלוס נמצאים מספיק שנים בשוק העבודה בשביל להבין שהסיפור הזה של עבודה יומיומית הוא אומנם הכרחי, אבל הוא לא מספיק. הוא אולי טוב בשביל להרים את הראש מעל המים – אבל מה אם בא להם להוציא את כל הגוף מהמים?". אומר לנו שחר חן, ראש תחום שוק ההון במכללת 'פסגות'.
"אנחנו רואים בשנה-שנתיים האחרונות תנועה אדירה של אחרוני דור ה-X וראשוני דור ה-Y לתחום שוק ההוןחלקם מתחילים ישר במסחר עצמאי, חלקם מגיעים מהתנסות בניהול תיקים, אבל המכנה המשותף לכולם הוא שנמאס להם לחיות בסוג של פשרה, של בינוניות. הם מבינים שיש אפשרות להרוויח כסף וכמה שיותר, ונמאס להם לבזבז זמן".

"בני ובנות ה-35 וצפונה מבינים שההכנסה מהעבודה פשוט לא מספיקה." | צילום: fotolia

אז איך מתחילים לעשות כסף ממסחר בשוק ההון?

כיום אפשר למצוא מגוון קורסים מקצועיים ללימוד הכלים הפרקטיים המאפשרים לכל אחד ואחת לסחור באופן מקצועי בשוק ההון. גם אם אין לכם "ראש אנליטי", "חוש", וגם אם אתם לא פותחים את הבוקר עם מדור הכלכלה. ישנם לא מעט קורסים ברמות שונות ובהיקפים שונים שבסיומם (ולרוב כבר במהלכם) אפשר להתחיל לסחור ולהרוויח.

יניב ארביב, מייסד מכללת פסגות ומרצה פעיל במכללה, מספר: "שוק ההון נשמע לאנשים מבהיל, אבל לסחור בבורסה זה בדיוק כמו לנהוג ברכב. בהתחלה זה נראה מסובך אבל עם המורה הנכון, כמו עם המורה לנהיגה שלך,  לאחר כמה שעורים הכול מרגיש טבעי ובטוח. ככל שמכירים טוב יותר את השוק ואת שיטות העבודה מבינים את ההזדמנות להתחיל להרוויח. לא צריך בשביל זה תואר ראשון או מח אנליטי יוצא דופן – צריך רק ללמוד וליישם והרווחים יגיעו. בביטחון מלא".

זה מתאים לך?

בסופו של דבר, לפני שבוחרים מסלול לימודים, השאלה היא פשוטה – האם בא לך לרוץ אחרי הזנב של עצמך כל החיים או לא?
אם התשובה היא לא, אז ייתכן מאוד שלימודי מסחר עצמאי בשוק ההון הם אופציה מדהימה עבורך. השכלה בתחום שוק ההון תאפשר לך ליהנות סוף סוף מביטחון כלכלי (מבלי לעזוב את העבודה שלך) או לחילופין לקחת את זה צעד קדימה, לנצל את ההזדמנות ולפתוח בקריירה שנייה מרתקת עם אינסוף הזדמנויות עסקיות.

כך או כך – זה שווה שיחת חינם עם יועץ לימודים, לא?

בכמה מפגשים מדובר וכמה זה עולה?

השאירו מספר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת יעוץ חינם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי הכשרה ולימוד בלבד, אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995 ("חוק הייעוץ"), למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ.
שינוי גודל גופנים