עשוי לעניין אותך גם

לבדיקה של התיק הביטוחי ללא עלות. השאירו פרטיכם:

למה שחברת הביטוח תשתה לכם את הכסף?

שיהיה לכם ברור: זה לא רק אתם, אף אחד לא יודע באמת מה מכיל הביטוח שלו, או כמה צריך לשלם עליו. אבל שימו לב לזה: בדיקה מהירה אחת יכולה לחשוף איפה חברות הביטוח יכולות להתנער מכם, ואיפה הן מרוויחות על הגב שלכם. כל הפרטים בכתבה הבאה:

(שנה גודל)

בלבול, בלאגן ואפס הבנה. זה מה שרוב הישראלים מרגישים כלפיי שוק הביטוח בישראל, ובצדק.
אנחנו מוצאים את עצמנו מתפזרים בין 3 או 4 סוגי ביטוחים במקביל, שמרוששים אותנו בכל חודש, כמו שעון, ומבלי לדעת אם הם יוכיחו את עצמם בזמן אמת.
החדשות הרעות הן כפולות:

  1. רוב הסיכויים שהתמהיל הביטוחי שלנו הוא טעות אחת גדולה פשוט בגלל שהוא גנרי ולא מותאם עבורנו. במילים פשוטות: יכול להיות שאיקס אחד קטן שלא סומן כראוי בפוליסת הבריאות, יגרום לחברת הביטוח להתנער מאתנו ביום הדין.
  2. רוב הסיכויים שאנחנו משלמים כל חודש הרבה יותר כסף ממה שאנחנו צריכים. במילים פשוטות: על כפל ביטוחי שמעתם? ועל טריו ביטוחי? במערבולת של ביטוחי הבריאות, חיים, סיעודי, תאונות אישיות ומשכנתה – יש סעיפים חופפים שיכולים לגרום לנו לשלם על אותו מוצר פעמיים.

כמה קל לעשות סדר בביטוחים? מאוד קל
בדיוק כמו שבשנים האחרונות מתפרקים לאט לאט כל המונופולים של חברות התקשורת והסלולר, ואנחנו חופשיים לנדוד בין חברות הלואו-קוסט כאוות נפשנו, כך גם בתחום הביטוח.
כיום חברות הביטוח מחויבות על פי חוק לפעול בשקיפות מלאה לגביי הפוליסות שלנו. המשמעות היא שחובה על החברות לפתוח את כל הקלפים מול אנשי מקצוע חיצוניים שפונים אליהן בשמנו, מדובר באנשי מקצוע שמנהלים משא ומתן קשוח על תנאי הפוליסה ועל התמחור.

בדיקה אחת שתתפור לכם את הביטוח הטוב והזול ביותר, וגם לא תעלה לכם שקל
שירות חדש וחינמי שמבוצע על ידי החברה המובילה בישראל בתחום 'סאל מרכז מומחים לביטוח' בניהולו של יאיר טהר מנהל השקעות, מתכנן פיננסי פנסיוני, ומומחה בניהול סיכוני פרט והצוות המסור שלו, מאפשר בחינה מהירה ויסודית של כל הביטוחים הקיימים, מול משרד האוצר וחברות הביטוח ובשקיפות מלאה מולכם.

"אני יכול להגיד מניסיון ש-90% מהישראלים לא יודעים מה יש להם בתיק הביטוחי" אומר יאיר: "מה שהם חושבים שקיים בכלל לא נמצא, וחמור מזה – לפעמים מדובר ממש בדיני נפשות.
יותר מכך, לאחרונה אני שומע על יותר ויותר מקרים בהם נציגים של חברות ביטוח מתקשרים למבוטחים בכל מספר חודשים – ומוכרים להם את אותו רכיב ביטוחי שכבר יש להם! העוקץ הזה מתאפשר בזכות חוסר ההבנה והבקיאות שיש למבוטח, שסומך כמובן על חברת הביטוח שלו. מה זה אומר בפועל? שאותו מבוטח יכול לשלם גם 3 או 4 פעמים על 'ביטוח תאונות אישיות' למשל.

צוות המומחים שלי מורכב מבעלי מקצוע, בעלי רישיון בביטוח שפועלים יחד איתי באסטרטגיה מאוד ברורה שאומרת: אנחנו מחפשים כפילויות, מאתרים חסרים, משפרים ובודקים הקטנת עלויות.
בשורה התחתונה, אנחנו דואגים לכל הבירוקרטיה, כשהיופי הוא שאני לא מחויב לאף חברת ביטוח, המחויבות היחידה שלי היא ללקוח וליצירת התמהיל הביטוחי הנכון ביותר עבורו, בהתאם למצב הרפואי והמשפחתי, ובמחיר הזול ביותר האפשרי.
בחינה מחודשת של הכיסוי הביטוחי יכולה לחסוך אלפי שקלים בשנה. נטו. חד משמעית.

את הפרנסה שלי אני מרוויח ממי שבוחר לעשות בעזרתי את הביטוח, אבל את הייעוץ והבדיקה אני עושה מבלי לגבות תשלום גם ממי שלא מבוטח בעזרתי, כי אני לא יכול להישאר אדיש כשאני שומע על חיים שנהרסו לאנשים, רק בגלל שהם לא בחרו נכון את הביטוח שלהם. אני מאמין שכשאתה באמת מתכוון לעזור לאנשים ומראה להם את זה, בסופו של דבר הם יסמכו עליך ויעבדו איתך בהמשך. וגם אם לא, הרווחתי מצווה גדולה".

 כדי לבדוק האם אפשר למקסם את הביטוח שלכם ובמקביל לחתוך בעלויות, השאירו מספר פרטים בתחתית הכתבה ונציג יחזור אליכם בהקדם

לייעוץ ובדיקת הביטוח ללא עלות וללא כל התחייבות. השאירו מספר פרטים ואיש מקצוע יחזור אליכם בהקדם

* השירות אינו מתאים ללקוחות מעל גיל 65

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון