עשוי לעניין אותך גם

סגור

לבדיקה של התיק הביטוחי וללא עלות. השאירו פרטיכם כאן:

הכירו את האנשים שיעשו לכם סדר בביטוחי הבריאות שאתם צריכים

הידעת ש-1 מתוך 3 ישראלים יחלה בסרטן ואחד מכל 7 גברים יחלה בסרטן הערמונית? הידעת שאחת מכל 7 נשים תחלה בסרטן השד? הידעתם שעלות השתלת כליה היא 400 אלף דולר ועלות השתלת לב מגיעה לכמיליון דולר? המספרים מפחידים. לצערנו אין לנו שליטה על הגנטיקה הבריאותית שלנו, הדבר היחיד שאנחנו כן יכולים לעשות, הוא לדאוג לרשת ביטחון הולמת למקרה ש…
זהו סיפור אמיתי שנכתב בכאב רב.

(שנה גודל)

אם עדיין לא שמעתם על סאל שוקי הון או סאל מרכז מומחים לביטוח יש לזה 2 סיבות. הראשונה היא שכנראה חברות הביטוח לא סיפרו לכם עליה. והשניה היא שכנראה אין לכם מושג  מה קורה בתיק הביטוחי שלכם ובביטוחי הבריאות שלכם וכמה כסף אתם מפסידים כל חודש על כפל כיסוי או סעיפים מיותרים בפוליסה.

מדובר בחברה של מקצוענים, מוערכים בקרב כל חברות הביטוח בישראל, מומחים לביטוחי בריאות ובעיקר אנשים עם לב ענק. הסיפור של סאל שוקי הון מוכיח לנו שיש עוד אנשים טובים שהאזרח הקטן מעניין אותם יותר מחברות הביטוח הגדולות. בקיצור: כמו שאומרים שאדם צריך שיהיה לו חבר עו”ד, חבר רו”ח, חבר רופא וחבר שהוא מוסכניק –  אין ספק שכשזה מגיע לביטוחי בריאות, אלו החברים שתרצו לצדכם.

שנים של ניסיון באיתור ״קומבינות״ ביטוחיות.

כבר שנים שהאנשים ב'סאל שוקי הון' בונים ללקוחות שלהם תיקי ביטוח אופטימאליים, בודקים תיקי ביטוח קיימים וממקסמים אותם. והבונוס הגדול? הם עושים את כל זה ללא תשלום. בחינם לגמרי ובלי כוכביות קטנות. גם אני התפלאתי, אבל אחרי פגישה עם מנכ״ל החברה – יאיר טהר, גיליתי שמדובר כנראה באנשים שפשוט עשויים מחומר אחר.

"הבנתי שעולם הביטוח בכלל וביטוחי הבריאות בפרט הוא תחום מסובך ומורכב עבור האדם הממוצע" אומר יאיר, "בחברה שלנו אנחנו נתקלים בעשרות מקרים של אנשים במצוקה. אנשים שלא תכננו ולא הבינו מראש את ההבדלים בין סוגי הביטוחים שמציעים להם, ורובם חושבים שהביטוח הבסיסי המשלים של קופות החולים מכסה אותם – כשבפועל הוא לא.

חמור מכך – לאחרונה אנחנו שומעים על יותר ויותר מקרים בהם נציגים של חברות ביטוח מתקשרים למבוטחים בכל מספר חודשים – ומוכרים להם את אותו רכיב ביטוחי שכבר יש להם! העוקץ הזה מתאפשר בזכות חוסר ההבנה והבקיאות שיש למבוטח, שסומך כמובן על חברת הביטוח שלו. מה זה אומר בפועל? שאותו מבוטח יכול לשלם גם 3 או 4 פעמים על 'ביטוח תאונות אישיות' למשל וזה שכיח מאד, יש חברות ביטוח "שדוחפות" ללקוחות פעם אחרי פעם פוליסות זהות על ידי מוכרנים מפולפלים והאזרח הקטן חושב שיש לו מה שאין לו ,וזה מקומם".

מעבר לעובדה שהמונח "סדר ביטוחי" נשמע דבר חיובי וחשוב – שאלתי את יאיר: מה זה אומר בתכל'ס?

"אני יכול להגיד מנסיון שהלקוחות לא יודעים מה יש להם בתיק הביטוחי, ומה שהם חושבים שקיים בכלל לא נמצא –  לפעמים מדובר ממש בדיני נפשות. כצעד ראשון לכל לקוח מוצמדת אחת ממנהלות התיקים המקצועיות והמוסמכות שלנו, אח"כ אנחנו מוציאים דוח ביטוחי קיים ואוספים את החומרים העדכניים ביותר מחברות הביטוח. בשלב הבא התיק עובר בדיקה על ידי צוות מומחים בעלי רישיון בביטוח – אני גם חלק מהצוות הזה – כשהקווים המנחים הם: חיפוש כפילויות, איתור חסרים, שיפור כיסויים ובדיקת הקטנת עלויות. אנחנו דואגים לכל הבירוקרטיה.

בשלב הסופי מתגבשת לה חוות דעת מקצועית שהלקוח בוחר אם לבצע אותה או לא. כל החלטה של הלקוח מתקבלת בברכה, אבל אני יכול להגיד שברוב המקרים הלקוח סומך על שיקול דעתנו המקצועית בהתאם לממצאים שהוצגו לפניו. חשוב להבין שהשירות שהחברה מציעה אמין יותר, כי אני לא מחויב לשום חברת ביטוח, המחויבות היחידה שלי היא ללקוח וליצירת התמהיל הביטוחי הנכון ביותר עבורו, בהתאם למצב הרפואי והמשפחתי".

לבדיקה יסודית וללא עלות של הביטוח שלך לחץ כאן >>

"התיק עובר בדיקה על ידי צוות מומחים, ובחינם" | צילום: fotolia

החלטות וידע שמציל חיים

במהלך הריאיון סיפר לי יאיר סיפורים מצמררים על מקרים שהוא ועובדי החברה נתקלו בהם במהלך שנות עבודתם: אם צעירה שהתגלה אצלה גידול שרק ניתוח ייחודי בחו”ל יכול היה לפתור והיא ומשפחתה הגיעו לפת לחם בגלל ההוצאות העצומות שלא היו מכוסות, מטופלים שלא ידעו על תרופות שאינן בסל הבריאות וחשבו שהביטוח הרגיל מכסה אותן, אנשי עסקים שאיבדו את מפעל חייהם בעקבות אובדן כושר עבודה זמני הגורם להיעדרות ממושכת ממקום העבודה. אבל יש גם סיפורים על הצלחות, שנבעו מהייעוץ שלו ופשוט הצילו חיים.

"אין לי סיבה לשמור את הידע אצלנו בחברה. למה זה טוב? אם אנחנו יכולים להעביר את הידע שלנו ולעזור לאנשים במקרים מצילי חיים, עשינו את שלנו". אומר יאיר בצניעות.

כמו כל ישראלי טוב, הייתי חייב להבין כיצד חברת סאל שוקי הון מתפרנסת מהבדיקות הביטוחיות הללו, הרי הן מתבצעות בחינם ומבלי התחייבות (בעוד שהמתחרים גובים עליהן 1,000 ואפילו 2,000 ש"ח) ודורשות מהעובדים לא מעט זמן. גם כאן תשובותו של יאיר הייתה מקצועית ואנושית  – דבר שלא מאפיין הרבה חברות ואנשי ביטוח מסוגו: "את הפרנסה שלנו אנחנו  מרוויחים ממי שבוחר לעשות בעזרתנו את הביטוח, אבל את הייעוץ והבדיקה אנחנו עושים מבלי לגבות תשלום גם ממי שלא מבוטח בעזרתנו, כי אני לא יכול להישאר אדיש כשאני שומע על חיים שנהרסו לאנשים, רק בגלל שהם לא בחרו נכון את הביטוח שלהם. אני והעובדים שלי מאמינים שכשאתה באמת מתכוון לעזור לאנשים ומראה להם את זה, בסופו של דבר הם יסמכו עליך ויעבדו איתך. וגם אם לא, הרווחנו מצווה גדולה".

לסיכום, חוץ מזה שנשביתי בקסמו של האיש והעובדים בחברת סאל שוקי הון, הצלחתי סוף סוף להבין גם איך עושים סדר בדברים הקשורים לביטוחי בריאות.

אם גם אתם רוצים לברר ולדעת עוד, ועדיין לא הגעתם לגיל 65, אני ממליץ לכם בחום לדבר עם החבר׳ה מ'סאל שוקי הון', הם ישמחו לעזור ואתם תרוויחו. אתם יכולים גם לבקש ישירות את המנכ״ל. הוא ישמח לדבר איתכם.

רוצים גם אתם לעשות סדר אחת ולתמיד בביטוחי הבריאות שלכם? מלאו מספר פרטים ותיהנו משיחת ייעוץ חינם עם סאל שוקי הון

* השירות אינו מתאים ללקוחות מעל גיל 65

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון