עשוי לעניין אותך גם

לבדיקה של התיק הביטוחי וללא עלות. השאירו פרטיכם כאן:

יושבים בבית? זה הזמן לעשות סדר בביטוחים שלכם ולבדוק אם חברות הביטוח מרוויחות עליכם כפול

(שנה גודל)

במיוחד בימים אלו, כשאי הוודאות מרחף מעלינו וכולנו רוצים לחסוך, זה הזמן לבדוק את הביטוחים שלכם. תתפלאו לדעת למרות שמשרד האוצר העניק הזדמנות נדירה לישראלים להוזיל את ההוצאות על ביטוחי הבריאות עד 50%, ולמרות שמדובר ברפורמה אמיתית שיכולה לחסוך בעלויות ולבנות תיק ביטוחי בריאות משודרג ויעיל באמת, חברות הביטוח והסוכנים, עדיין לא ממהרים להציע את זה ללקוחות.

כמה תוכלו באמת לחסוך? איך תבדקו האם אתם משלמים כפול? ומי באמת ישדרג לכם את הדבר היחיד שישמור עליכם בזמנים קשים? בדקנו עבורכם

אם תבדקו ותתעמקו רגע בחיוב האשראי החודשי שלכם, רוב הסיכויים שהסכום הגבוה שאתם משלמים עבור ביטוח הבריאות שלכם ירגיז אתכם, ואתם לא לבד. מסתבר שיותר מ-40% מהישראלים מחזיקים פוליסות כפולות. מדובר ב-6.5 מיליון מקרים של כפילויות. למה לא מספרים לכם על זה? פשוט כי הכסף שלמעשה נזרק לשווא וזורם לחברות הביטוח ולסוכני הביטוח נאמד בסכום של כ – 3.6 מיליארד שקל בשנה. ומי משלם את זה? ניחשתם נכון.

"הצרכנים חייבים להבין שגורלם בידם, ולהפסיק להיות תלותיים ברגולציה שתבוא להציל אותם" גלובס

הרפורמה נועדה לעזור… ויותר חשוב לדאוג לכם
בתחילת 2016 הוציאה לדרך דורית סלינגר, הממונה היוצאת על רשות שוק ההון והביטוח, רפורמה משמעותית בענף הבריאות והנהיגה פוליסות ניתוחים אחידות. במסגרת הרפורמה נערכו מספר שינויים מהותיים בתחום, מהם כל אחד יכול להרוויח. כבר לא צריך לקנות פוליסה אחת יקרה שכוללת כיסויים חשובים יותר וחשובים פחות, אלא ניתן לקנות כל כיסוי בנפרד. כך אתם משלמים רק על מה שדרוש ומתאים לכם ולמשפחתכם, למשל: תרופות שלא בסל הבריאות, כיסוי להשתלות בחו"ל, אובדן כושר עבודה ועוד. מדובר כאן בחיסכון של אלפי שקלים בשנה בכיסוי המשפחתי וזה עוד לפני שדיברנו על הבטחון האמיתי למשפחה שלכם.

נגמרו הקומבינות – מהיום הכל שקוף !

לאורך השנים, הרוויחו חברות הביטוח מחוסר השקיפות בתחום, ויש עדיין נציגים של חברות ביטוח שמתקשרים למבוטחים בכל מספר חודשים – ומוכרים להם את אותו רכיב ביטוחי שכבר יש להם! העוקץ הזה מתאפשר בזכות חוסר ההבנה והבקיאות שיש למבוטח, שסומך כמובן על חברת הביטוח שלו. מה זה אומר בפועל? שאותו מבוטח יכול לדוגמא לשלם גם 3 או 4 פעמים על 'ביטוח תאונות אישיות'. אבל מהיום אפשר להימנע מזה ולקבל חוות דעת של גורם מקצועי, אשר יתן לכם סקירה ברורה של תיק הביטוח שלכם , ויסביר לכם  בדיוק על מה אתם משלמים וכמה. 

בודקים כל פסיק בפוליסות שלכם – ובחינם!

יש כיום מעט חברות שיכולות להציע לכם בדיקה ויעוץ הוגן ואמיתי וללא עלות, אחת מהן היא סאל מרכז מומחים לביטוח  – חברה שמוערכת בקרב כל חברות הביטוח בישראל, ומומחים לביטוחי בריאות וחיים. הבדיקה כוללת בחינה של כל הנתונים כדי להוזיל ולהתאים את הביטוח שלכם לרפורמה החדשה, איתור הפוליסות על שמכם ב"הר הביטוח" וחברות הביטוח, בדיקת כפל ביטוחי וביטוחים מיותרים, בדיקה ושדרוג כיסויים קיימים, בדיקת עלויות, הוזלה / הפחתת תשלומים חודשיים והתאמת תיק הביטוח לצרכים האישיים שלכם. בתום הבדיקה והתהליך, סביר להניח, תחסכו לעצמכם סכומי כסף ניכרים וחשוב מכך, תהיו מוגנים בצורה אופטימלית עבורכם, והכל בשקיפות מלאה.

חוסכים כסף ומצילים חיים

כבר שנים ש-סאל מרכז מומחים לביטוח, בונה ללקוחותיה תיקי ביטוח אופטימאליים, בודקת תיקי ביטוח קיימים וממקסמת אותם. והבונוס הגדול? הם עושים את כל זה ללא תשלום. בחינם לגמרי ובלי כוכביות קטנות. משיחה עם מנכ״ל החברה – יאיר טהר, עולים סיפורים מסמרי שיער: זוג צעיר, ששנתיים לאחר לידת בתם, נתגלה אצל האם גידול שרק ניתוח ייחודי בחו”ל יכול היה לפתור – והיא ומשפחתה הגיעו לפת לחם בגלל ההוצאות העצומות שלא היו מכוסות, מטופלים שלא ידעו על תרופות שאינן בסל הבריאות וחשבו שהביטוח הרגיל מכסה אותן ועוד, אבל יש גם לא מעט מקרים בהם הייעוץ של יאיר ועובדיו, פשוט הצילו חיים.

לסיכום, אמנם הרפורמה עשתה את שלה, אבל אנחנו כצרכנים חייבים להבין שגורלנו בידינו והיום יש אפשרויות רבות לבדוק מה בדיוק מגיע לנו ולא לשלם כפול. ואם אתם רוצים לדעת עוד, ההמלצה שלי היא לפנות למקצוענים של סאל, הם ישמחו לעזור ואתם לא תצאו פראיירים.

רוצים לחסוך ולעשות סדר אחת ולתמיד בביטוחי הבריאות שלכם? מלאו מספר פרטים ותיהנו משיחת ייעוץ חינם עם סאל-מרכז מומחים לביטוח.

* השירות אינו מתאים ללקוחות מעל גיל 65