עשוי לעניין אותך גם

סגור

לבדיקה של התיק הביטוחי וללא עלות. השאירו פרטיכם כאן:

ביטוחי החיים הוזלו – ואתם יכולים לחסוך אלפי שקלים בשנה

בין אם יש לכם ביטוח חיים בפורמט פרטי, ביטוח חיים כחלק מביטוח המנהלים או ביטוח חיים למשכנתא – רוב הסיכויים שאתם משלמים עבורו יותר כסף ממה שאתם צריכים, הרבה יותר. איך אפשר להשיג בקלות הוזלה של עד אלפי שקלים בשנה? בדיוק כך:

(שנה גודל)

ביטוחי החיים (או בשמם המקצועי – "ריסק") נוצרו כדי להבטיח ליקירים שלנו סכומי כסף מכובדים גם אחרי שנלך לעולמנו. תגמולי הביטוח משולמים ליקירנו במקרה של פטירה חלילה וחס, ובאה להבטיח את עתידם.
אבל בדיוק כמו עם ביטוחי הבריאות, הביטוחים הסיעודיים והתאונות האישיות  – אנחנו לא באמת-באמת יודעים עד רמת השקל כמה אנחנו משלמים, והאם התשלום הוא מופרך ומוגזם?

ביטוחי החיים מושפעים באופן ישיר מתוחלת החיים וזה עובד לטובתכם
לפי ה-OECD ודוחות רשמיים שמתפרסמים בכל שנה – תוחלת החיים של הישראלים רק הולכת ומתארכת. מעבר לעובדה שהנתון הזה משמח, יש לו גם השלכות כלכליות שיכולות לחסוך לנו הרבה מאוד כסף. או במילים אחרות: ככל שתוחלת החיים מתארכת, מחירי הפוליסות של ביטוחי החיים יורדת.

מה גם שמשרד האוצר והמפקחת על הביטוח מבצעים רפורמות מרחיקות לכת בתחום הביטוח, זה התחיל עם הביטוחים הפנסיונים וביטוחי המנהלים, והתרחב לביטוחי הבריאות שעברו טלטלה דרמטית, וכרגע השינויים מתבצעים בביטוחי החיים.
איך זה קורה בפועל? המפקחת על הביטוח נוקטת בצעדים אופרטיביים שמגדילים את השקיפות בשוק הביטוח ומעודדת תחרות גלויה של חברות הביטוח ברמת השירות, המוצר, והמחיר. המשמעות היא אחת: האזרח הישראלי מקבל סוף-סוף מוצר אחיד, שקוף וזול מאי-פעם.
כך לדוגמה מבוטח/ת שרכש לפני מספר שנים ביטוח חיים על סך מיליון שקלים בעבור 500 ₪ בחודש, יכול לשלם כיום 250 בלבד ₪ ואולי פחות עבור אותו כיסוי ביטוחי בדיוק.
אבל שימו לב! חברות הביטוח לא ייצרו אתכם קשר באופן יזום וינסו להוזיל לכם את המחיר – אלא האחריות על התשלום המופחת היא עליכם.

יכול להיות שאתם זכאים לשלם חצי ממה שאתם משלמים

בדיקה אחת שתבדוק טובטוב את הפוליסה הקיימת ותכריע: האם אתם צריכים לשלם פחות על ביטוח החיים?
שירות חדש וחינמי שמבוצע על ידי החברה המובילה "סאל מרכז מומחים לביטוח" בניהולו של יאיר טהר, מנהל השקעות, מתכנן פיננסי פנסיוני ומומחה בניהול סיכוני פרט – מאפשר בחינה מהירה ויסודית של רכיב ביטוחי החיים שלכם.

"אני יכול להגיד מניסיון ש-90% מהישראלים לא יודעים שהם זכאים לשלם אלפי שקלים פחות בשנה עבור ביטוח החיים שלהם" אומר יאיר ומוסיף: "אבל תוחלת החיים שהתארכה, מגמת הוזלת המחירים בשוק ופרמטרים נוספים שמשתנים אצל המבוטח באופן אישי (כגון הפסקת עישון) – יכולים להשפיע באופן ישיר על התשלום החודשי עבור ביטוח החיים.

מעבר לכך, יש הרבה מאוד ישראלים שמחזיקים בביטוח חיים כחלק מהחיסכון הפנסיוני והם בכלל לא מודעים לכך שככל שהשנים מתקדמות – התעריפים החודשיים הללו הולכים ומתייקרים והחיסכון לטווח הארוך הולך וקטן. הם כלל לא מודעים לעובדה שהם יכולים לעבור לביטוח חיים עצמאי שיחסוך להם הרבה מאוד כסף.

אני וצוות המומחים שלי שמורכב מבעלי מקצוע עם רישיון בביטוח – מבצעים את הבדיקות המעודכנות ביותר שממקסמות את הפוליסה הקיימת ורואים איפה אפשר להוזיל את תשלום הפרמיה החודשית, במקביל לשמירה על אותם תנאים של הכיסוי.
אנחנו דואגים לכל הבירוקרטיה, כשהיופי הוא שאני לא מחויב לאף חברת ביטוח. המחויבות היחידה שלי היא ללקוח וליצירת התמהיל הביטוחי הנכון ביותר עבורו, בהתאם למצב הרפואי והמשפחתי, ובעלות הזולה ביותר האפשרית".

בסופו של דבר אם אתם מחזיקים בביטוח חיים למעלה משנתיים יכול מאוד להיות שהתעריף שאתם משלמים הוא גבוה ומופרז ואתה יכולים להוזיל אותו משמעותית מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי שלכם. לעיתים קרובות המחירים נמוכים ב- 30% עד 50% – אז בעצם למה לא לנסות?

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים בתיבה הכחולה >

לבדיקה חינמית לגמרי וללא כל התחייבות. השאירו מספר פרטים ואיש מקצוע יחזור אליכם>>

*הבדיקה עד גיל 65‎

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון