רוצים להצטרף להשקעה בשכונות הכי מבוקשות בניו - יורק?

השאירו פרטים ונציג HAP יחזור אליכם

ההשקעה הכי טובה EVER – נקודה.

אם תשאלו כל משקיע נדל"ן מה החלום הכי גדול שלו ואיפה הוא הכי, אבל הכי היה רוצה להשקיע, תקבלו תמיד את אותה תשובה – ניו יורק.
העיר שאף פעם לא הולכת לישון, בירת העולם המערבי, המקום שבו הכל קורה והמקום שבו אפילו טראמפ, נשיא ארצות הברית, הכי אוהב להשקיע.
אבל – אם עד לא מזמן, בשביל להשקיע בתפוח הגדול היינו צריכים לפחות כמה מאות אלפי דולרים, מסתבר שישנה דרך להגשים את החלום הזה, ולהשקיע באחת השכונות הכי מבוקשות בניו יורק, עם סכום ממש, אבל ממש מינימלי.
איך עושים את זה? תמשיכו לקרוא.

(שנה גודל)

כולנו כבר מבינים שבמציאות הפיננסית של 2020, השקעה בנדל"ן בחו"ל היא הדרך היחסית בטוחה ואולי היחידה היום, שמאפשרת לתת לכסף שלנו לעבוד עבורנו. והסיבות ברורות: הריביות שתקבלו בבנק אפסיות, הבורסה מסוכנת, ונדל"ן בארץ? הצחקתם אותי.

האינטרנט מלא בהצעות והבטחות להשקעה ברחבי העולם, אבל בואו – עם כל הכבוד לכל המדינות במזרח אירופה או אפילו בפרברי ארה"ב, אף אחת מהן היא לא הדבר האמיתי, וכשאני אומר אמיתי אני מתכוון לתפוח הגדול – הכי גדול על העץ. אני מדבר על ניו יורק.

לא סתם כולם רוצים דירה בניו יורק, בירת הנדל"ן של ארה"ב, שבה הכל קורה – הכסף של וול סטריט, ההצגות של ברודוויי, ההדסון, האופנה, התרבות, הקוסמופוליטיות, המסעדות, השופינג, הקצב, בקיצור – הכל מהכל, 24/7.

אבל יש רק בעיה אחת.
עד היום, עם פחות מכמה מאות אלפי דולרים טובים, ובלי ידע של כריש נדל"ן שגדל בשדרה החמישית, לא היה לנו סיכוי להתחיל לחשוב אפילו על השקעה בנדל"ן בניו יורק. אבל לא עוד!

הכירו את HAP  – חברת יזמות והשקעות נדל"ן מהמובילות והמוכרות בישראל, שבעזרתה, מהיום כל אחד יכול להשקיע בעיר הכי שווה בעולם גם אם יש לו רק כ- 100 אלף ₪.

 HAP הינה חברת יזמות נדל"ן אמריקאית בבעלות ישראלית, עם ניסיון עצום בייזום, בניה והשקעות, בעיקר במנהטן, בהיקף כולל של כ-1,600 יחידות דיור. החברה פועלת ומתמחה במנהטן וסביבתה כבר למעלה מעשור ומרבית הפרויקטים של החברה כבר הסתיימו או נמצאים בשלבי בנייה מתקדמים. לאחרונה פיתחה החברה מודל השקעות חדש ייחודי שמאפשר פיזור אופטימאלי בין 3 פרויקטים הנמצאים כולם בשלבים מתקדמים ובמיקומים מהטובים ביותר הקיימים בניו-יורק וסביבותיה.

מודל HAP TRIPLE GP החדש – בטוח יותר. מגוון יותר. רווחי יותר.

המודל הייחודי של HAP פותח במיוחד כדי לאפשר לציבור המשקיעים לבצע את ההשקעה המתאימה ביותר לצרכים הכלכליים שלהם עם פיזור אופטימלי בין, 3 פרוייקטים, בראש שקט ועם מקסימום בטחון. מבדיקה שערכנו לקראת הכתבה עולה כי HAP היא אחת החברות היחידות בשוק עם מודל השקעה מגוון שמעניק חבילת השקעה אולטימטיבית ויחודית לכל לקוח:

1.השקעה ישירה עם החברה היזמית ולא השקעה דרך גורם המתווך את ההשקעה מול יזם אחר.

2. השקעה בחברה אשר הינה הבעלים של השותף הכללי של שלוש שותפויות ציבוריות תוך קבלת חלקו של השותף הכללי ברווח.

3. חלוקת הרווחים למשקיעים מכל פרויקט בנפרד בעת מימושו, מה שמייצר 3 פעימות רווח במהלך תקופת ההשקעה.

4.ההשקעה פרוסה על פני תקציב של שלוש שנים, כאשר ככל שפרויקט ימומש לפני כן, גם סך ההשקעה יירד בהתאם. 

"התקופה האחרונה ומשבר הקורונה הפך את השקעות הנדל"ן בניו יורק ואנשים מחפשים מודלים חדשים ובטוחים" מסביר לנו עו"ד ניר אמזל-מנכ"ל HAP. "היום במיוחד, השקעה במודל ה-  TRIPLE GP מאפשרת ללקוחות שלנו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות:"

  • זהות אינטרסים עם היזם:  ראשית כל ההשקעה מבוצעת ישירות עם היזם ולא עם גורם מתווך. מעבר לכך אנחנו משקיעים ביחד עם המשקיעים שלנו, בדרך כלל כ-20% מההון הדרוש לפרויקט, כך ש-HAP וכל משקיע שותפים יחדיו בהשקעה וברווחים, עם זהות אינטרסים מלאה!
  • תקציב ידוע מראש: "צביעת" ההשקעה לפי תקציב ברור ומוסכם מראש, כאשר הון ההשקעה יושקע עפ"י התקציב המאושר ולאורך תקופת ההשקעה.
  • שקיפות מלאה: השתתפות ברווחים של השותף הכללי בשותפויות ציבוריות שקופות לציבור ומנוהלות תוך שמירה על כללי ממשל תאגידי של חברות ציבוריות.
  • טיימינג מצוין: הזדמנות למנף את התקופה הלא יציבה בעקבות הקורונה לכניסה כשותפים בשותף הכללי בפרויקט נדל"ן במיקום פריים במנהטן.
  • פרויקטים מתקדמים: פיזור ההשקעה על שלושה פרויקטים שכולם בשלבים מתקדמים, כאשר שניים מהם בביצוע והשלישי קיבל היתר לאחרונה.

להשקיע בשכונות הכי מבוקשות בניו יורק

HAP SEVEN – הפרויקט שלכם באפטאון מנהטן

ממוקם בפינת ברודווי ורחוב 190 במנהטן, ניו-יורק. הפרויקט בעיצובו של האדריכל הנודע קארל פישר, יכלול 129 יחידות דיור להשכרה על פני קומת מסחר ומשרדים עם חניון תת קרקעי. לפרויקט גויס הון באמצעות תשקיף המפורסם באתר המגנ"א. השותפות הציבורית המושקעת בפרויקט פועלת בהתאם לחוק ניירות ערך והתקנות מכוחו וכן מיישמת כללי ממשל תאגידי של חברות ציבוריות לצורך הגנה על המשקיעים לרבות דירקטורים חיצוניים, ועדת ביקורת, רו"ח מבקר, מפקח ומבקר פנים והכל כמפורט בתשקיף. הפרויקט בתקציב כולל של כ-75 מיליון דולר נמצא בבניה בשלב השלד. בניית הפרויקט מתוכננת להסתיים עוד כ- 20 חודשים.

HAP SEVEN - בורודווי פינת רחוב 190 באפטאון מנהטן
HAP SEVEN - הבניה בעיצומה

פרויקט HAP TOWER – רק 11 דקות נסיעה ממנהטן

הפרויקט הינו פרויקט ענק המתוכנן להיבנות על מגרש בגודל של כ- 5 דונם ברחוב SUMMIT באזור JOURNAL SQUARE של העיר ג'רזי סיטי במדינת ניו-ג'רזי ומיועד לשרת את עובדי אזור ה- FINANCIAL DISTRICT של מנהטן.

המגרש נמצא מעבר לכביש לתחנת הרכבת המחברת את העיר עם מנהטן בנסיעה של 11 דקות. האזור עבר שינוי תב"ע להקמת מגדלים ואכן כבר קמו 2 מגדלים ועוד כחמישה נמצאים בשלבי הקמה שונים. ההיתר האדריכלי לפרויקט התקבל בחודש אפריל 2020.

הפרויקט יכלול כ- 900 דירות במגדל של 42 קומות לרבות חניון תת קרקעי ופארק לרווחת התושבים. לפרויקט גויס הון באמצעות תשקיף המפורסם באתר המגנ"א. השותפות הציבורית המושקעת בפרויקט פועלת בהתאם לחוק ניירות ערך והתקנות מכוחו וכן מיישמת כללי ממשל תאגידי של חברות ציבוריות לצורך הגנה על המשקיעים לרבות דירקטורים חיצוניים, ועדת ביקורת, רו"ח מבקר, מפקח ומבקר פנים והכל כמפורט בתשקיף. היתר בנייה לפרויקט התקבל באפריל 2020.

HAP TOWER בסיטי המבוקש של ניו ג'רזי

פרויקט HAP TRIBECA –  השקעה באחת השכונות הנחשבות והמבוקשות ביותר במנהטן

הפרויקט הינו פרויקט למגורים הכולל 41 יחידות דיור, חניות ומחסנים ומכירתם בטרייבקה, מנהטן, ניו יורק. לפרויקט גויס הון באמצעות תשקיף המפורסם באתר המגנ"א. השותפות הציבורית המושקעת בפרויקט פועלת בהתאם לחוק ניירות ערך והתקנות מכוחו וכן מיישמת כללי ממשל תאגידי של חברות ציבוריות לצורך הגנה על המשקיעים לרבות דירקטורים חיצוניים, ועדת ביקורת, רו"ח מבקר, מפקח ומבקר פנים והכל כמפורט בתשקיף. הפרויקט נמצא בבניה, לאחר שלב הריסות המבנה הקודם וכלל האישורים וההיתרים הנדרשים נתקבלו זה מכבר.

פרוייקט HAP Tribeca
הדחפורים כבר עובדים במרץ

שקופים. בטוחים. מנוסים

"מי שעוקב אחרי הפעילות שלנו בשנים האחרונות", מוסיף ניר, "רואה ששנת 2019 הייתה שנת בנייה ב-HAP. החברה התמקדה בפיתוח הפרויקטים הקיימים, המשיכה את תנופת הבנייה בפרויקטים שכבר היו בבנייה, החלה את בנייתם של שני פרויקטים נוספים, וסיימה את בנייתו של פרויקט אחד. בנוסף, המשיכה החברה בפיתוח פרויקטים הבנויים להשכרה, וסיימה את מכירת הדירות בבניין למכירה (קונדו). אנו נמצאים כרגע בבנייה של 369 יח"ד בשלושה פרויקטים במנהטן עם עלות מצרפית של כ-640 מיליוני דולרים לאחר סיום של 5 פרויקטים במנהטן ולפני תחילת בנייה של עוד שני פרויקטים – ביניהם מגה פרויקט בניו-ג'רזי ממול מנהטן מעבר לנהר".
"אנחנו ב-HAP דוגלים במדיניות של שקיפות ואמינות מרבית מול המשקיעים, ולכן מגייסים אותם על ידי תשקיף. יש לנו מנגנון עם יתרונות ברורים, ואנחנו בטוחים שמי שישקיע איתנו לטווח הבינוני על פי המודל החדש שפיתחנו ייהנה מהשקעה זו"

ההשקעה הכי אטרקטיבית בשכונה הכי טובה בניו - יורק

לסיכום, בזכות מודל ההשקעה הייחודי של HAP, גם אם יש לכם רק 100 אלף אתם יכולים להשקיע בניו יורק וליהנות מכל היתרונות של השקעה בעיר המבוקשת בעולם.  אם יש לכם שאלות או בא לכם לשמוע עוד על הפרויקט, אתם מוזמנים להשאיר פרטים בתיבה הכחולה, והחברים בHAP- ישמחו לענות ולהסביר לכם את כל מה שצריך לדעת. אחרי הכל – הם עושים את זה כבר למעלה מעשור.

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים ונציג HAP יחזור אליכם בהקדם