עשוי לעניין אותך גם

על מדעי הכסף כבר שמעתם?

הדור שצמח בישראל בשנות האלפיים, גדל למציאות בה ההורים שלו עובדים קשה, אך לא מגיעים לתוצאות כלכליות שבאמת תואמות את כל המאמץ שלהם. עוד ועוד צעירים מהדור הנוכחי מבינים שניתן לחמוק מטעויות ההורים ויותר מכך – לא צריך לעבוד קשה בשביל להרוויח הרבה כסף

(שנה גודל)

השינוי התפיסתי שהחל לפני מספר שנים בארצות הברית כובש את העולם ולאחרונה מגיע גם לישראל. יותר ויותר צעירים בוחרים לדחות או לעקוף את ההרשמה לתואר ראשון ונרשמים למסלולי לימוד פרקטיים. הם מבינים שאם ללכת על תואר אקדמי, אז עדיף לעשות זאת שכבר יש לך מקצוע ביד, כזה שמכניס משכורת טובה ומאפשר התחלה כלכלית בריאה לחיים. ולא אנחנו לא מתכוונים לחשמלאות רכב, זגגות או נגרות, אנחנו מתכוונים למסלולי לימוד שמטרתם היא ללמד את הסטודנטים דבר אחד. איך לעשות כסף.
כן קראתם נכון, לומדים איך לעשות כסף. בזמן שרובנו עובדים בעבודה מסודרת, אוספים שקל לשקל ומקווים לשרוד את גיל הפנסיה, קם לו דור צעיר והחלטי שבוחר להתחיל את חייו דווקא עם לימודים פרקטיים שמלמדים אותו איך לעשות כסף גדול כבר בשבוע הראשון ללימודים.

הכירו את האנשים שלומדים לסחור בשוק ההון מאפס
הם באים מכל שכבות האוכלוסיה, רובם לא היו באוניברסיטה, אבל הם מוכרים, קונים, מנתחים ובעיקר מגשימים את החלום שלהם להרוויח לא מעט כסף. למה שוק ההון? כי במציאות הכלכלית של היום, שוק ההון זאת האופציה הטובה ביותר להרוויח לא מעט כסף בכן מעט מאמץ וגם בהשקעה של סכומים קטנים. צריך רק ללמוד את החוקים, להתנהל נכון ולאמץ את השיטה.

"שוק ההון זאת האופציה הטובה ביותר להרוויח לא מעט כסף" | צילום: שאטרסטוק

"אני כבר הייתי רשום לתואר ראשון במנהל עסקים כשחבר שלי סיפר לי על קורס לימודי שוק ההון, לבסוף החלטתי קודם כל ללמוד את הקורס ורק אחר כך ללכת על התואר" מספר לנו נמרוד ברעם (31), בוגר קורס למסחר עצמאי במכללת מגמות, המנהל היום תיק השקעות בשווי מיליוני דולרים.
"ההחלטה קודם כל ללמוד איך לעשות כסף הייתה ההחלטה הטובה שעשיתי בחיים, בזמן שחברים שלי מימנו את תקופת התואר במלצרות אני כבר הגעתי לקמפוס עם רכב חדש, גרתי בדירה יפה בלב תל אביב ויכולתי להתרכז בלימודים במקום בלשרוד את החודש"

מי יכול להצטרף?
משיחות שערכתי עם מנהלי המכללות המובילות בשוק, ישנה הסכמה גורפת שכל אחד יכול ללמוד לסחור. "כיום, ניתן למצוא מגוון קורסים מקצועיים שמקנים במהירות ובבהירות את הכלים הפרקטיים למסחר אחראי" מסביר מאיר ברק, פרשן כלכלי בכיר ומרצה במכללת מגמות. "בין היתר לומדים איך ואיפה אפשר להרוויח, לקטוע הפסדים במומנטום הנכון וגם לצאת רגע לפני שהשוק צולל. ומעל הכול? לא חייבים להגיע עם תנאי פתיחה כמו ראש אנליטי, חוש עסקי או פסיכומטרי".

זה הצעד הראשון שתעשו לקראת האקזיט האישי שלכם
בסופו של יום, על מנת להפוך לסוחר אמיתי, כל מה שצריך זה מחשב, חיבור לאינטרנט וכמה שעות פנויות ביום. אבל שימו לב! כמו בכל דבר בחיים גם כאן אין קסמים, על מנת להרוויח בשוק ההון ולהגיע לביטחון כלכלי נדרשת אחריות ליישם את החומר הלימודי שתקבלו, לפתח את היכולת לפעול מהראש ולא מהבטן, תעוזה מצד אחד וסבלנות מצד שני.

אז רגע לפני שאתם מתחילים, אני ממליץ לכם לבדוק טוב-טוב את המכללות בשוק, להגיע לפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות או לשאול את כל השאלות שמעניינות אתכם בשיחת טלפון עם יועץ לימודים.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא פרטים בתיבה הכחולה:

למידע נוסף על לימודי שוק ההון ושיחת חינם עם יועץ לימודים,

השאירו פרטיכם כאן (מספר המקומות מוגבל):

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
שינוי גודל גופנים