עשוי לעניין אותך גם

לתיאום פגישה ללא כל התחייבות - לחץ כאן:

לתיאום פגישה ללא כל התחייבות - לחץ כאן:

ADO החזקות ממשיכה להתרחב באירופה

בשנים האחרונות המשקיעים הישראלים עם הפנים חזק מערבה ואיתם גם חברות ההשקעות הגדולות. חברת ADO החזקות, מזהה את המגמה ומרחיבה את פעילותה לכלל אירופה

(שנה גודל)

'ADO החזקות' היא חברת ההשקעות הראשונה בישראל שזיהתה את פוטנציאל הנדל"ן בגרמניה. החברה רכשה וניהלה במהלך העשור האחרון, אלפי דירות בשיטת ה-360 – ניהול מלא של התהליך בעבור המשקיע הישראלי. תהליך שכולל: קנייה, השבחה, השכרה, תחזוקה שוטפת ומימוש הנכס.
שיטת ה-360 הוכיחה את עצמה כשיטה הנכונה ביותר עבור המשקיע הישראלי שמחפש שקט ובטחון מחד ותשואה גבוהה מאידך. לראיה, ישראלים שהשקיעו בשיטה זו לפני כארבע שנים נהנים עד היום מתשואות חודשיות גבוהות ומאפשרות לאקזיט על הנכס (מכירה של הנכס ברווח).

'ADO החזקות' ממשיכה להצליח באירופה
תהליכי הגלובליזציה המואצים, טיסות הלואו-קוסט והשמיים הפתוחים הפכו אותנו ואת אירופה לשכנים קרובים-קרובים ויצרו מצב בו המשקיע הישראלי מרגיש מאוד בנוח באירופה.
מסתבר שבשביל להתבסס באירופה וליהנות ממה שיש לה להציע, כבר לא צריך לחפש קרובי משפחה עם אזרחות אירופאית, ואכן יותר ויותר ישראלים בוחרים לפנות לאפיק חדש שהוא הרבה יותר פשוט ויותר משתלם – השקעות בנדל"ן.
אחד מהיתרונות הבולטים של האיחוד האירופי הוא הניידות בין מדינות האיחוד: הקרבה בין מדינה למדינה והגבולות הפתוחים, מאפשרים לתושבים ולתושבי-חוץ לדלג באופן חופשי בין המדינות, בין אם לצרכי עסקים, מגורים או סתם לטובת חופשה.
וכך גם בכל הקשור להשקעות בנדל"ן – הסינים והרוסים משקיעים ביוון, האנגלים רוכשים נכסים בהולנד והצרפתים מנצלים את הזדמנויות הנדל"ן בפורטוגל.
ואיך הישראלים משתלבים במשחק הכיסאות הזה? תודות להסרת חסמים רבים ויצירת אמנות מס בין ישראל למדינות רבות באירופה – הולכת ומתאפשרת גישה קלה מאוד להשקעות נדל"ן.

Cityscape of Berlin with Steeple of Berliner Dom Cathedral

הישראלים משקיעים בנדל"ן באירופה. בדיוק כמו הסינים, הצרפתים והאנגלים.

Colorful Building In Germany

הישראלים משקיעים בנדל"ן באירופה. בדיוק כמו הסינים, הצרפתים והאנגלים.

Kreuzberg district, Berlin

הישראלים משקיעים בנדל"ן באירופה. בדיוק כמו הסינים, הצרפתים והאנגלים.

"אין ספק שאנחנו נמצאים בעיצומה של תקופת שגשוג באירופה, אבל באותה נשימה – חשוב מאוד לשים לב שכללי המשחק הנדל"ני משתנה בין מדינה למדינה" אומר אלדד פרי, סמנכ"ל מכירות מקבוצת ADO. "ולכן חשוב לגייס לצידך מישהו שמבין בחוקים וברגולציה של כל מדינה אירופאית, מישהו שיודע לזהות הזדמנויות זריזות, לראות 10 צעדים קדימה ולעבור את תהליך ההשקעה בנינוחות ובביטחון.

השקעות בנדל"ן דורשות בין היתר שליטה בחוקי המיסוי, היכרות מעמיקה עם אופי האוכלוסייה המקומית ויכולות מוכחות של ניהול הנכס ולכן, השקעה בעזרת חברה מנוסה שמלווה את המשקיע לאורך כל הדרך היא האפשרות הבטוחה והמשתלמת ביותר.
הידע, האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן ושביעות רצונם של הרוכשים הפכו את 'ADO החזקות' למותג מוביל בתחום הנדל"ן.
צריך להבין שהחברה שלנו דואגת להכל – זה מתחיל במחקר מקיף וקפדני בו נבחרים נכסים עם פוטנציאל לתשואה גבוהה. אנחנו מנהלים את כל תהליך הרכישה בין אם מבחינה משפטית ובין אם מבחינה פיננסית. לאחר מכן אנו דואגים לכל הפעילויות השוטפת של תחזוקה והשבחת הנכס שכוללות גם את מציאת השוכרים וההתנהלות המשפטית מולם.

בנוסף, גם בגזרת הדירות המרוהטות לטווח קצר אנחנו משיגים למשקיעים שלנו תשואות גבוהות מהמקובל. חברת 'In Berlin Homes' שבבעלותנו מנהלת כ-200 דירות מרוהטות שממוקמות בפריים-לוקיישנים באירופה ומיועדות להשכרה תיירותית לפרקי זמן קצרים. צריך לזכור שתיירים מעדיפים היום לשכור דירות ולא להשתכן במלונות. אגב, ההצלחה של אתרים כמו Airbnb מבוססת בדיוק על זה – במחיר זול ממלון אפשר לשכור דירה במיקום מרכזי וליהנות גם מפרטיות ואינטימיות שבתי מלון מתקשים להציע", מספר פרי.

"התשואה השנתית הגבוהה, הסיכון הנמוך, ההערכות לעליית מחירי הנכסים בשילוב עם סכום השקעה נמוך במיוחד הפכו את אירופה לאפיק השקעה מתבקש. אירופה מציעה כיום אינספור יתרונות למשקיע הישראלי: בין היתר, מחירי נכסים נמוכים (החל מ-90 אלף יורו), תשואה גבוהה במיוחד וקרבה פיזית. כל אלו הם ללא ספק יתרונות משמעותיים מול השקעה בכל מקום אחר.
בשורה התחתונה: אין לי ספק שרכישת נדל"ן באירופה, היא האופציה האטרקטיבית ביותר עבור המשקיע הישראלי". מסכם פרי את דבריו.

רוצים לשמוע עוד על הזדמנויות נדל"ן באירופה?
השאירו פרטיכם בתיבה הכחולה שבתחתית הכתבה.

לתיאום פגישה עם יועץ נדל"ן וללא כל התחייבות - השאירו מספר פרטים:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון
שינוי גודל גופנים