עשוי לעניין אותך גם

לאזן את רמות הסוכר בדם עם אפליקציה: האם הפיתוח הטכנולוגי של מכון ויצמן ו- DayTwo באמת עושה שינוי לסוכרתיים?

(שנה גודל)

ישבנו עם 3 אנשים שאימצו את שיטת DayTwo לאיזון הסוכר בדם לפי הרכב החיידקים האישי שלהם. הם סיפרו לנו איך השפיע התהליך על החיים שלהם, על מצבם הבריאותי והתחושה הכללית ביומיום

לפני כ-5 שנים נחשפה התגלית המדעית בשיתוף מכון ויצמן, המוכיחה כי אנשים שונים מגיבים באופן שונה, לאותם מאכלים. משמע, גם אם אני ואת/ה נאכל את אותו המזון, תגובת הסוכר שלנו בגוף תהיה לגמרי אינדיבידואלית. חברת הטכנולוגיה הישראלית DayTwo לקחה את מסקנות המחקר צעד ענק קדימה ופיתחה אפליקציה שמציגה המלצות תזונה מותאמת אישית המבוססת על בדיקת הרכב חיידקי המעי האישי של אותו אדם, והגורמת ישירות לאיזון רמות הסוכר בדם. מה קרה מאז?
DayTwo כבר מקיימת שיתופי פעולה כלל ארציים עם קופ"ח כללית וענקיות הביטוח מגדל והראל, ומושמשת על ידי עשרות אלפי סוכרתיים בישראל. זה הסיפור של 5 מהם:

נפתלי דרעי, בן 61, מזכ"ל מת"ן

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "אני סוכרתי קרוב לעשרים שנה. עוסק בספורט על בסיס יומי ומקפיד על צריכת מזון ללא סוכר. החל מהיום שנודע לי שיש לי סוכרת, הקפדתי באופן מחמיר להמעיט באכילה של מוצרים המכילים סוכר. כמו כן, השתדלתי לצרוך מוצרים "בריאים" כגון: לחם מלא (עשיר בסיבים תזונתיים), גבינות לבנות, ירקות בעלי ערך גליקמי נמוך וכו'. בדיעבד הסתבר לי כי חלק מהמוצרים אינם מתאימים לי ומעלים לי את הסוכר. למרות ההקפדה שלי להתנזר ממוצרים מתוקים ולצרוך מוצרים עם תחליפי סוכר, דבר כשלעצמו בעייתי מאוד, נדרשתי להעזר בכדורים שונים לאיזון הסוכר. 
ואז נחשפתי לתכנית של DayTwo בדבר תזונה מותאמת אישית והזמנתי את ערכת הבדיקה."

"האפליקציה יצרה אצלי שינוי משמעותי בהתייחסות לסוכרת" | נפתלי דרעי

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: "להפתעתי, מצאתי באפליקציה כי דברים שאני צורך במחשבה שהם מתאימים לי, הם בעלי ציון נמוך. התחלתי להרכיב את הארוחות על פי הציונים של האפליקציה, והערכים (שעתיים לאחר הארוחה) ירדו באופן קיצוני לאזור 120 עד 140.
לאחר התייעצות עם עם יועצת התזונה של החברה ולמידה קפדנית של התהליך ואופן האכילה המומלץ של הרכב המזון עפ"י האפליקציה המותאמת אישית אלי. הבנתי כי ההתייחסות שלי להתמודדות עם מחלת הסוכרת לא הייתה נכונה. ההוצאה של מוצרים שאכלתי שהכילו סוכר וכן צריכת חלק מהמוצרים "הבריאים" שלא התאימו לי הייתה שגויה. לאחר הבדיקות שעשיתי 5 חודשים לאחר השימוש באפליקציה נראה שיפור בערכים, הורדתי חלק מהתרופות, זאת כיוון שהאיזון שנוצר לאור צריכת המזון עפ"י האפליקציה אפשר זאת.
ההרגשה של עייפות שהייתה לאחר חלק מהארוחות נעלמה, גם תחושת הרעב לאורך היום כמעט לא קיימת וההרגשה הכללית טובה מאוד. אני יכול לומר כי התוצאה של הבדיקה ואופן ההתנהגות עם האפליקציה, יצרו אצלי שינוי משמעותי בהתייחסות לסוכרת, מה מותר לאכול, ואיך לצרוך את המזון."

קליק אחד ואתם נכנסים לתכנית תזונה מהפכנית ומותאמת אישית

 

אלי רוזנברג, 72

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "לי יש סוכרת סוג 2 משנת 1994, כאשר הגעתי למצב שהרופאים התחילו להזהיר אותי מבחינת התזונה שלי. עשיתי המון דיאטות סוכרתיות בעבר אבל ההשפעה היתה רק של ירידה ועליה במשקל, ללא השפעה ארוכת טווח על רמות הסוכר בדם, גם תוך כדי לקיחת התרופות שלי על בסיס יומי. כשהמצב נהיה קריטי מבחינה בריאותית עבורי החלטתי להזמין את הערכה של DayTwo."

"חזרתי ליהנות מהחיים שלי, שלא לדבר על כמה שהרופא שלי מבסוט" | אלי רוזנברג

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: "אחת מהתוצאות המיידיות היתה ירידה של 7 ק"ג במשקל, אבל זה רק תוצר לוואי מבחינתי. מה שבאמת היה מדהים מבחינת השינוי זו הירידה הדראסטית ברמת ה- HbA1c, מ- 7.3% ל- 6.1%! הפכתי להיות ממש פנאט בשימוש עם האפליקציה – אני בודק אלפי סוגי מזון וקומבינציות של מאכלים ואיך הם משפיעים על התגובה הגלקימית שלי. אני מוצא את עצמי יכול לאכול בננות, גלידה ומלון, בשילוב המתאים כמובן. חזרתי ליהנות מהחיים שלי, שלא לדבר על כמה שהרופא שלי מבסוט."

טליה מרקוביץ', בת 64, פנסיונרית מצפון הארץ

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "כשגילית שאני סוכרתית הרגשתי מיואשת לחלוטין. רמת ה-HbA1c שלי היתה גבוהה והרופא שלי אמר לי שעליי להיכנס למשטר תזונה קפדני. מה ששיגע אותי היה זה שלא הבנתי איך זה שאני ובעלי אוכלים בדיוק אותו הדבר, בעוד שהוא נשאר בריא והמצב שלי רק מחמיר. כל הזמן חשבתי רק מה אסור לי לאכול וזה רק גרם לי עוד יותר לשקוע במירמור. יום אחד חברה סיפרה לי שהיו אצלה מכרים שדיברו על מחקר התזונה המותאמת אישית של מכון ויצמן ועל האפליקציה של חברת DayTwo. הכל היה נשמע לי טוב מכדי שיהיה אמיתי, אבל החלטתי להזמין את ערכת הבדיקה הביתה."

"פתאום אני כבר לא צריכה להימנע מאוכל. לא האמנתי." | טליה מרקוביץ'

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: "קודם כל, עצם השימוש באפליקציה היה מאוד נוח, כאשר קיבלתי תשובה כמעט לכל שאלה שעלתה לי בראש. הדבר שהכי הפתיע אותי היתה בעצם האפשרות להרכיב לעצמי תפריט של ארוחות שאני נהנית לאכול, ומתאימות לי באופן אישי לפי האוכל שאני אוהבת. מעולם לא אהבתי שוקולד למשל, והנה פתאום אני אוכלת שוקולד שהתברר כטוב עבורי. פתאום אני כבר לא צריכה להימנע מאוכל. לא האמנתי.
רמת ה- HbA1c שלי ירדה מ- 6.5% ל- 6%, ואפילו השלתי 14 ק"ג מהמשקל שלי.
אני מרגישה הרבה יותר טוב, אני שמחה יותר, אני ישנה טוב יותר. זה פשוט שינה לי את שגרת החיים."

שלושת העדויות האלו הן לא רק מפרט מדדים סוכרתיים רנדומליים, הן אנחת רווחה לאחר התמודדות סיזיפית עם החיים בצל הסוכרת. כמוהם, ישנם עוד עשרות אלפי משתמשים ישראלים שלכל אחד מהם סיפור ההצלחה האישי שלו. מוכנים לסיפור שלכם? לרכישה הקליקו כאן>>

הצטרפו עכשיו לתכנית התזונה המותאמת אישית של DayTwo במחיר של 1350 ש"ח ותתחילו לשלוט בסוכרת>>