עשוי לעניין אותך גם

רוצים לאזן את רמות הסוכר בדם ולראות את השינוי גם במשקל?​

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

זאת לא דיאטה. זה מדע. וזה מפתיע את כל מי שניסה

(שנה גודל)

"באתי לאזן את הסוכר ועל הדרך ירדו גם לא מעט קילוגרמים" זה המשפט שחזר על עצמו לאורך הראיון עם כל מי שהתנסה באפליקציה של DayTwo. למה הם בחרו בה? איך זה עובד? מה זה עושה וכמה קילוגרמים הם הורידו?

לפני כ-5 שנים נחשפה התגלית המדעית בשיתוף מכון ויצמן, המוכיחה כי אנשים שונים מגיבים באופן שונה, לאותם מאכלים. משמע, גם אם אני ואת/ה נאכל את אותו המזון, תגובת הסוכר שלנו בגוף תהיה לגמרי אינדיבידואלית. חברת הטכנולוגיה הישראלית DayTwo לקחה את מסקנות המחקר צעד ענק קדימה ופיתחה אפליקציה שמציגה המלצות תזונה מותאמת אישית המבוססת על בדיקת הרכב חיידקי המעי האישי של אותו אדם, והגורמת ישירות לאיזון רמות הסוכר בדם. מה קרה מאז?  עשרות אלפי משתמשים שינו בעזרתה את אורך חייהם, התחילו לאכול אוכל אמיתי ולאזן את הסוכר מבלי לוותר על ההנאות של החיים. כמו כן, מסתבר שלהפתעתם, הם גם הורידו במשקל קילוגרמים רבים, מבלי שהתכוונו לכך. יצאנו לשוחח עם שלושה מהם ולהבין מה סוד ההצלחה. 

כלנית זיו-נגיל – רזתה 33 קילוגרם

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "התחלתי בגלל הבריאות והסוכר. כשהתחלתי הייתי 90 קילו. הרגשתי רע מאוד. הייתי עייפה כל הזמן. חיפשתי כל הזמן מתוק, וגם אכלתי כמעט כל מה שאפשר בלי הפסקה וכל היום. כובד המשקל שלי, המראה שהגעתי אליו, הבגדים שלא עלו, הבריאות שלי שלא הייתה טובה' כללה צריכת סוכרים גבוהה, שילשולים והרגשה כללית נוראית."

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: “ככל שעבר הזמן עם השימוש באפליקציה ירד לי החשק למתוק.  אין לי צניחות סוכר וזאת הדרך היחידה שמצאתי שעובדת לי בקלות מאוד וללא תחושה שאני צריכה לצום או לסבול.  אני אוכלת טוב. ואני לא רעבה. ההרגשה שלי השתפרה פלאים. והבונוס הגדול, מבלי שאפילו התכוונתי – רזיתי 33 ק”ג”.

כפיר יצחק סלם – השיל 19 קילוגרם

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: תמיד חשבתי שאני אדם בריא, אבל לימים הבנתי שאורח החיים שבחרתי לעצמי לא היה בריא, וקיימתי אותו לאורך הרבה מאוד זמן. כל נושא התזונה אצלי והאוכל אותו אכלתי הביאו אותי למשקל של 100 ק"ג, על 1.70 גובה.  אבל אז נכנס פקטור נוסף לעניין שתפס אותי לא מוכן. עשיתי בדיקת דם ואחרי שקיבלתי את התוצאות הייתי בשוק. בדיקת ה HbA1c, גרמה לי להבין שאני בדרך להצטרף "למועדון" הסוכרת סוג 2, והחיים שלי חייבים להשתנות. שמעתי על תכנית התזונה של DayTwo דרך חבר, ובמקום לקחת תרופות החלטתי להזמין את ערכת הבדיקה הביתית כדי להתחיל תהליך של שינוי באורח החיים שלי, מבחינת ההתייחסות לאוכל. ותכל'ס? החיים שלי השתנו"

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: "תוך 4 חודשים מתחילת השימוש באפליקציה, סביב חודש רמת ה-HbA1c ירדה ל-5.6%, מה שבעצם הוציא אותי מקטגוריית "סוכרתי". לא האמנתי. תוך תקופה כל כך קצרה הצלחתי לשנות מה שהייתי בטוח שהוא "גזירה לחיים".
מעבר לכך, התוצאה הישירה של השגת רמות סוכר מאוזנות באמצעות התזונה שהותאמה לי אישית – הביאה לירידה מאסיבית במשקל – ובמהלך 4 החודשים השלתי 19 קילו מהמשקל שלי. אמנם זאת לא הייתה המטרה, אבל זה מרגיש ונראה נפלא!

כך DayTwo עובד ( מתוך אתר DayTwo )

משה ארנסט – הוריד 35 קילוגרם

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo:"לפני כשנה וחצי, עשיתי בדיקות דם והתוצאות הראו שאני במצב טרום סוכרתי. רמות הסוכר שלי עמדו על 126 וה-a1c עמד על 6.4%, המשקל הגיע ל-135 ק"ג. יש לי היסטוריה משפחתית עם מחלת הסוכרת, וברגע שהרופא שלי נתן לי מרשם לתרופות המיועדות, קיבלתי החלטה לעצור את הכיוון שהמסלול הזה פונה אליו, ולשנות את ה'מכה' שנחתה עלי – "כרופא שיניים, הרציונל המדעי הביא אותי ל-DayTwo כי רציתי לאזן את הסוכר בדם. במקום תרופות נעזרתי באפליקציה והתוצאות פשוט הדהימו אותי !" 

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: לאחר כ-11 חודשים מתחילת השימוש באפליקציה של DayTwo כבר הייתי במקום אחר לגמרי מבחינה בריאותית. רמת הסוכר בדם בצום עמדה על 92 באופן רציף למשך מספר חודשים, ה- a1c שלי ירד ל-5.7% (ערכים תקינים), והמשקל ירד ל-115 ק"ג, וכיום, לאחר 18 חודשים של שימוש באפליקציה, המשקל ירד ל-100 ק"ג. נוסף על הרגרסיה בסוכרת, בעיות בריאותיות נוספות שליוו אותי ביומיום – פשוט נעלמו. סבלתי מקוצר נשימה במהלך השינה מה שהשפיע באופן ישיר על רמת האנרגיה והתפקוד במהלך היום, לאחר לילה-לא-לילה של שינה לא רציפה. טיפלתי בזה עם מכשיר מיוחד (CPAP) כדי להפסיק להיחנק במהלך השינה. בנוסף, סבלתי גם מריפלוקס עבורו נטלתי תרופה. בעקבות השימוש באפליקציה והירידה במשקל, כתוצאה ישירה של איזון הסוכר בדם – כבר שכחתי שהבעיות האלה היו חלק מהשגרה שלי, ולא הייתי זקוק יותר למכשיר ולתרופה. מבחינה חיצונית (בכ"ז אי אפשר להתעלם), אני מקבל מחמאות מכל עבר מהמשפחה ומכרים שרואים את השינוי הגדול שעברתי בזמן יחסית קצר".

לסיכום שלושת העדויות האלו הן לא רק מאנשים שמצליחים להילחם בסוכרת, ולאזן את רמת הסוכר שלהם ע"י תכנית תזונה אישית ומותאמת. הן גם הוכחה שהמדע בהחלט עובד ועוזר לשפר את הבריאות ואיכות החיים (ואפילו להוריד קילוגרמים על הדרך מבלי להתכוון). ישנם עוד עשרות אלפי משתמשים ישראלים שלכל אחד מהם סיפור ההצלחה האישי שלו. אם אתם רוצים להצטרף אליהם, כל מה שאתם צריכים זה להשאיר פרטים בתיבה הכחולה למטה ופשוט לתת למדע לעזור לכם. בהצלחה.

רוצים לאזן את רמות הסוכר בדם ולראות את השינוי גם במשקל?

אנא השאירו פרטים ונציג DayTwo ישמח לחזור אליכם: