עשוי לעניין אותך גם

DayTwo ממשיכה להטביע את הסוכרת עמוק בסל יחד עם עומרי כספי

(שנה גודל)

עומרי כספי חוזר הביתה למכבי, וגם לבית שלו בחברת הטכנולוגיה הישראלית DayTwo בה הוא מושקע. יצאנו לבדוק מה עומד מאחורי הפיתוח המהפכני שלה לאיזון הסוכר בדם, כפתרון שמשנה את חייהם של רבבות סוכרתיים ברחבי העולם. זה מה גילינו

משנים את חיי הסוכרתיים בעולם | כספי, מכבי וצוות עובדי DayTwo

זה לא סוד שבמשך שנים עולם הרפואה נתקל בקושי גדול למצוא תזונה שתעזור לנו לשלוט ברמות הסוכר בדם לאורך זמן, כאשר המלחמה העיקשת שלנו בקפיצות הסוכר נוחלת אכזבה, כל פעם מחדש.

בהמשך ישיר לכך, גם נתונים סטטיסטיים ממפים את התפשטות מחלת הסוכרת בעולם, מציגים מגמת עלייה מדאיגה, עם כ- 400,000 חולי סוכרת בישראל, ועם צפי של כ- 650 מיליון סוכרתיים בקנה מידה עולמי עד שנת 2040. התזונה הגנרית המומלצת לסוכרתיים מורכבת בעיקר מהיצע קולינרי דל של מזונות שאמורים למנוע קפיצות סוכר בדם,  לא מצליחה לפתור באופן עקבי את בעיית איזון הסוכר בדם, ואנשים שחיים לצד המחלה ממשיכים להתמודד עם סוכר משתולל, תסכולים וחוסר אונים כחלק בלתי נפרד משגרת היומיום שלהם. אז מה בעצם קורה פה?

יש לזה הסבר מאוד פשוט: הדיאטות הגנריות שרובנו נצמדים אליהן זה פייק ניוז.

בשנים האחרונות העיתונות המדעית והרפואית בעולם מדברת על הבשורה הישראלית שאומרת פעם ראשונה, באופן ברור ומוכח: אנשים שונים מגיבים באופן שונה לאותו מזון, וכדי לשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם חייבים לרקוח תפריט אישי ומדויק שמבוסס על הרכב החיידקים האישי של אותו אדם, יחד עם פרמטרים פרסונליים נוספים".

לכל אחד יש מספר ת.ז משלו, אז למה לא כשמדובר על תזונה?

למהפכה המתחוללת בשנים האחרונות בתחום הסוכרת (סוג 2) אחראים (איך לא) שני פרופסורים ישראלים. במשך 5 שנים ארוכות צללו פרופ' ערן סגל ופרופ' ערן אלינב ממכון ויצמן למחקר יוצא דופן שבסופו הצליחו לעשות את הבלתי ייאמן, ולספק הוכחה מדעית לכך שאנשים מגיבים אחרת לאותם מזונות בדיוק. המחקר מצא שכל מזון שנכנס לגוף שלנו ופוגש את חיידקי המעי הייחודיים לנו, משפיע בצורה שונה לחלוטין על רמות הסוכר אצל כל בן אדם בנפרד.

בעברית פשוטה: יכול להיות שמישהי שאוכלת כל בוקר פרוסת לחם מחיטה מלאה עם גבינה לבנה 3% ובטוחה שהיא "שיא הבריאות" – בעצם מתעללת בגוף שלה ומקפיצה את רמות הסוכר בדם, מבלי לדעת בכלל.

ואז המוחות של מכון ויצמן פגשו את מייסד צ'קפוינט והשאר היסטוריה

"למרות שהתגלית המדעית עברה בשקט תקשורתי יחסי, הבנו מהר מאוד שלצמד הפרופסורים מרחובות יש זהב בידיים", אומרת ליהיא סגל, מנכ"לית DAYTWO, הסטארט אפ הישראלי שלקח את המחקר המהפכני צעד קדימה. "בשיתוף פעולה נדיר בין הפרופסורים ממכון ויצמן ואחד ממייסדי צ'ק פוינט, פיתחנו את השיטה האולטימטיבית שמאפשרת לכל אחד ואחת לגלות את הסוד הכי כמוס של הגוף: מהי התזונה הנכונ העבורו. גייסנו את המדע והטכנולוגיה ויצרנו בדיקה ביתית שנשמעת לעיתים עתידנית, ובסופה אנחנו יודעים להגיד לכל אחד מה לא לאכול, ובעיקר מה כן לאכול, והכל אישי! כושר החיזוי והירידה לפרטים שאנחנו מצליחים להגיע הם חסרי תקדים בישראל ובעולם המערבי כולו".

והאפקט? יכול להיות מיידי וישיר: אורח חיים בריא יותר ונרמול רמות הסוכר בדם.

בעתיד, כשיתגלו יתר מסתורי חיידקי המעי, DayTwo מקווה לשנות את השיח למיגור מחלות מטבוליות ואפילו מניעת סרטן.

"אימרו לי מי החיידקים שלכם ואומר לכם מה לאכול" | תזונה מותאמת אישית כמבשרת הסוף לכשלון התזונה הגנרית

איך זה עובד, מה המחיר ומתי אפשר להתחיל?

כאן מגיע החלק הכיפי: לאחר רישום זריז של פרטיכם, נציגי DayTwo יקבלו את הנתונים בזמן אמת, יקלטו אתכם למערכת ויוציאו אליכם שליח עד הבית שימסור באופן אישי את הערכה הייחודית, ובה מבחנה לאיסוף דגימת צואה. וזהו.

מכאן הכדור עובר לגיזרה המדעית והמוחות של DayTwo מתחילים לעבוד ב'פול גז': דגימת הצואה מגיעה למעבדה שבה חיידקי המעי עוברים מיפוי מקיף ברמה גנטית. את התוצאות שמתקבלות, יחד עם נתונים אישיים נוספים של הנבדק, מזינים אל תוך האלגוריתמים המשוכללים של DayTwo כשבסופם מגיעה ה"לידה" המיוחלת – התפריט האולטימטיבי.

 

קליק אחד ואתם נכנסים לתכנית תזונה מהפכנית ומותאמת אישית

 

את הממצאים המדעיים וההמלצות הספציפיות מגישה התזונאית הקלינית הראשית, כשלסיום כל נבדק ונבדקת מקבלים גישה לאפליקציית תזונה מדויקת ואישית, בה מוצג באופן ויזואלי וברור מהן המלצות התזונה עבור אותו אדם.

ההמלצות הן מדוקדקות, מקיפות וכוללות חיבור ישיר למאגר ענק הכולל יותר מעשרות אלפי פריטי מזון – מארוחות מורכבות ועד לנישנושים, והכי חשוב – ההמלצות כל הזמן מתעדכנות ומשתנות בהתאם לשינויי המשקל וההתקדמות של המשתמש.

את הממצאים המדעיים וההמלצות הספציפיות מגישה התזונאית הקלינית הראשית, כשלסיום כל נבדק ונבדקת מקבלים גישה לאפליקציית תזונה מדויקת ואינדיבידואלית, בה מוצג באופן ויזואלי וברור מהן המלצות התזונה עבור אותו אדם.
ההמלצות הן מדוקדקות, מקיפות וכוללות חיבור ישיר למאגר ענק הכולל עשרות אלפי פריטי מזון – מארוחות מורכבות ועד לנישנושים, והכי חשוב – ההמלצות כל הזמן מתעדכנות ומשתנות בהתאם לשינויי המשקל וההתקדמות של המשתמש.

תפריט תזונה מותאם אישית שמבוסס על מחקר פורץ דרך | מתוך האפליקציה של DayTwo

בסופו של דבר, כולם מבינים שסוכר גבוה זה הקטסטרופה הכי גדולה שמתחוללת בגוף שלנו והוא האבא והאמא של כל המחלות בעידן המודרני: מסוכרת והשמנת יתר, דרך מחלות לב וכלי דם ועד סרטן.
החדשות המשמחות הן שסוף סוף נמצאה הדרך לנצח את הסוכר, באמצעות השירות הטכנולוגי החדשני של DayTwo הצובר עשרות אלפי משתמשים (וזה רק בישראל).


מוכנים גם אתם לשלוט ברמות הסוכר שלכם באמצעות בדיקה פשוטה, אלגנטית וסופר מתוחכמת? לרכישה הקליקו כאן>>