עשוי לעניין אותך גם

השאירו מספר פרטים ומומחה לגמילה יחזור אליכם בהקדם:

הכירו את האישה שמנצחת את הסיגריות – דווקא בימי הקורונה!

דווקא במציאות של היום, כשכולנו נמצאים בבית, מתמודדים עם לחצים רבים והאינסטינקט לשלוח יד לקופסא ולהדליק עוד סיגריה מתחזק, אבל במיוחד בימים אלו, כשוירוס הקורונה קוטל מעשנים בכל העולם והסיכון למעשנים הוא מיידי, חשוב יותר מתמיד להפסיק לעשן ועכשיו.
אבל אין מה להילחץ, מסתבר שיש מישהי שיכולה לעזור לנו להפסיק לעשן אחת ולתמיד. קוראים לה מירב נירן, והיא החליטה להחזיר לישראלים את החמצן לריאות. מירב והשיטה שלה עוזרים לנו להיגמל בקלות, במהירות ומבלי לזוז מהבית! איך עושים את זה? תמשיכו לקרוא

(שנה גודל)

מה לא נכתב עוד על סיגריות והנזק שהן גורמות. עשרות אלפי מחקרים כבר נעשו על נזקי העישון. אבל לפעמים כל הנתונים שזורמים ממשרד הבריאות, מהאגודה למלחמה בסרטן ואפילו מה-OECD – לא 'מדגדגים' לציבור המעשנים. במקרה הטוב, הם יקראו את המחקר או הדוח החדש וידליקו סיגריה לפני שיגיעו לפסקה השנייה.
אבל עם הקורונה אי אפשר להתווכח וכבר הוכח שמעשנים מתמודדים עם סיכון מוגבר לנגיף הקורונה וסובלים מתסמינים גרועים יותר. מומחים רפואיים מעידים כי העישון פוגע במערכת החיסונית ומחליש את תפקוד הריאות, מה שהופך את המעשנים רגישים יותר לחיידק הקטלני.
אבל, מסתבר שאפשר גם להיות אופטימיים ודווקא מתוך המציאות שנוצרה, נולד גם פתרון דיגיטלי חדש שעוזר למעשנים להיגמל אחת ולתמיד מהסיגריות מבלי לצאת מהבית – וזה בדיוק מה שמירב מירן תעזור גם לכם לעשות.

מרב נירן - האישה שתגמול אתכם מהסיגריות

איך מישהי שמעשנת קופסה וחצי ביום במשך 10 שנים – נגמלת ביום אחד?

זה בדיוק מה שקרה למרב נירן (34), מנהלת הדרכה – מנחה בכירה, וחלק מהצוות שמפיץ בישראל את השיטה שמצליחה לגמול מיליוני אנשים בכל העולם. "התחלתי לעשן בגיל 14, והרגשתי ש"נולדתי מעשנת", הרגשתי שזה חלק מהאופי שלי, הרגשתי שאנשים לא-מעשנים פחות מעניינים אותי ואפילו קיוויתי לבחור בן זוג מעשן כדי שיבין אותי ונוכל ליהנות מהסיגריות יחד. על השיטה הזאת שמעתי לראשונה, מידיד שהיה לי בזמן הצבא, הכינוי שלו בבסיס היה "הקטר" והיינו רגילים לעשן יחד המון! האמנתי שהחברות שלנו מבוססת על קפה וסיגריה. שנתיים אחרי השחרור לא התראינו וערב אחד נפגשנו בחתונה של חבר משותף. ראיתי שהוא נראה מעולה, לא עלה גרם, שותה בירה, רוקד, אוכל אבל משהו אחד היה חסר – לא היתה לו סיגריה ביד. הייתי בטוחה שהוא ישבר כי איך אפשר ליהנות בחתונה בלי סיגריה? אבל לא רק שהוא לא קינא בי שלי יש את הפריווילגיה לעשן, ראיתי שהוא אפילו מרחם עליי! הוא סיפר לי שהוא נגמל בשיטה חדשה שרק הגיעה לארץ, ואז הבנתי שהפסקת העישון שלו שונה מכל הפסקות העישון ששמעתי עליהן או התנסיתי בהן בעבר. הוא לא סובל. הוא לא מתגעגע לעישון וזה לא חסר לו בכלל. כשחזרתי הביתה דיברתי על זה עם אמא שלי ויום למחרת היא רשמה אותי לשיטה החדשה בלי שידעתי".
הגעתי לסדנה סקפטית מאוד וצינית, אבל הסכמתי להקשיב. מה שמצא חן בעייני הוא שבפעם הראשונה דיברו איתי על סיגריות מבלי לדבר על נזקים. דווקא שאלו אותי מה אני אוהבת בעישון ועוד אמרו לי לעשן תוך כדי. אז הקשבתי ועישנתי והקשבתי ועישנתי ואחרי 6 שעות, יצאנו לעשן את הסיגריה האחרונה, כיביתי אותה ולא עישנתי מאז. עברו מאז 9.5 שנים. בשנתיים הראשונות לאחר שנגמלתי עבדתי בשיווק והנחיית קבוצות, אבל הרגשתי שהייעוד שלי הוא במקום אחר. מאז פשוט החלטתי להיות שגרירה של השיטה שגמלה אותי מסיגריות ולהפיץ את הבשורה למי שרק אפשר. והיום, כשאני חלק מהנהלת הארגון ועם עשרות אלפי ישראלים שלא נוגעים יותר בסיגריה בזכותנו – אני יכולה לומר שעשינו פה מהפכה של ממש"

גמילה בימי קורונה – ההזדמנות לשינוי אמיתי בחיים

"אומרים שכל משבר זאת הזדמנות, ומי כמוני מכירה את זה" אומרת מירב: "אני מדברת עם עשרות אנשים שתקועים היום בבית ושומעת מהם שלמרות שהבית מסריח מסיגריות זה כאילו המפלט האחרון שלהם "לנשום אוויר", זה לא יאומן ואני חייבת, אבל פשוט חייבת לעזור להם!

במציאות של היום על אחת כמה וכמה שמעשנים נמצאים בקבוצת הסיכון הגבוהה לחלות בוירוס הקורונה הרגשתי שאנחנו חייבים לקחת את השיטה שלנו צעד אחד קדימה ולאפשר לאנשים ששוהים בבית ולא יכולים להגיע לסדנה שלנו, להיפטר מהעישון בקצב שלהם ובסביבה הביתית שלהם.
לכן, המצאנו את הסדנא הדיגיטלית שכל אחד יכול לקחת בה חלק מכל מקום. יש שם שיעורים וטכניקות ייחודיות, סרטוני תמיכה, קבוצת תמיכה במחשב או בטלפון וכל מה שדרוש כדי להפסיק לעשן בקלות. אני באמת מאמינה שיש לנו את האפשרות לנצל את התקופה הזאת ולצאת ממנה חזקים יותר, נקיים יותר והכי חשוב – בריאים יותר !"

להפסיק עם הסיגריות בסדנת LIVE אונליין מהבית!

"קח לדוגמא את ניר", מספרת לי מירב. "בחור בן 40, איש לוגיסטיקה בחברת שילוח שתקוע בבית עם האישה והילדים מאז שהתחיל המשבר והיה בטוח שהוא המעשן הכי כבד והכי מכור שאני אפגוש – ושאין סיכוי אפילו קלוש שאוכל לגמול אותו, ועוד מהבית.
צירפתי אותו לסדנת האונליין עם התמיכה הייחודי שלנו ומה אתה חושב שקרה? אחרי שבוע אשתו התקשרה אלי עם דמעות של אושר שהחיים שלהם השתנו ורק זה היה שווה את כל התקופה האחרונה. ותכל'ס? היא צודקת. גם ככה הוא על המחשב כל היום, אז עזרנו לו במגרש הפרטי שלו, עם סרטונים והדרכה אישית – וכל המשפחה מרוויחה, לא רק לתקופה הקרובה אלא לכל החיים."

7 יתרונות בדרך לריאות נקיות

כשבודקים מה הייחוד של הסדנה הדיגיטלית לגמילה מעישון בימים האלו, אפשר לראות 7 יתרונות מובהקים:

  1. לא צריך לצאת מהבית – אפשר להיגמל בזמן ובנוחות שלכם, מהמחשב ומהסלולר.
  1. השיעורים הראשונים הם בחינם! – תנסו, תבדקו, תכירו את השיטה ואנחנו מבטיחים שלא תצטערו.
  2. לא תתגעגעו לסיגריות ולא תקנאו במעשנים – מה שהכי בולט בשיטה זה השחרור המלא מהסיגריות. מי שנגמל בדרך הזאת לא מרגיש את הצורך לברוח מכל מיני הרגלים שנקשרים אצלו אוטומטית עם הסיגריה.
  3. בלי הפחדות – לא תראו אצלנו מצגות עם תמונות מבהילות של ריאות שחורות או של חולים רגע לפני המוות.
  4. בלי תופעות לוואי וללא תרופות – המטרה היא לעבור את הגמילה מניקוטין ללא תופעות לוואי דוגמת עצבים והשמנה, וללא צורך בתרופות שונות ומשונות.
  5. מערך תמיכה שלא עוזב אותך  כדי לעזור ולתמוך בך במהלך הגמילה נצרף אותך אוטומטית  לקבוצת תמיכה סגורה של בוגרי אלן קאר
  6. אחריות מלאה לתוצאות או החזר כספי – אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו ובשיטה, שאנחנו מתחייבים על החזר כספי במידה ומישהו מהלקוחות שלנו חוזר לעשן

לסיכום, גם אם תוך קריאת שורות אלו אתם עדיין סקפטיים,  מרב נירן וחבריה בישראל, מתחייבים לעשות לכם שינוי אמיתי בחיים ולגמול אתכם מהסיגריות אחת ולתמיד ובקלות. דווקא היום, זאת ההזדמנות שלכם לעשות את זה.

רוצים לשמוע עוד על השיטה ללא כל התחייבות?

כל מה שאתם צריכים זה למלא מספר פרטים, את כל השאר תשאירו להם. בינינו, מה יש לכם להפסיד?

רוצים להצטרף לסדנה ולהפסיק לעשן בקלות ובמהירות?

השאירו פרטיכם כאן: