עשוי לעניין אותך גם

הגאדג'ט ששיגע את הישראלים ב-2017: עוקב אחרי הרכב ומזכיר לכם איפה שכחתם את הארנק

תמורת 99 שקל ובלי דמי מינוי חודשיים אתם יכולים להזמין עכשיו צ'יפ עם טכנולוגיית GPS שמתחבר לנייד וניתן לאתר בעזרתו את הרכב ואיפה שכחתם את הארנק או המפתחות של הבית

(שנה גודל)

בכל תקופה יש את הגאדג'ט שפשוט כולם חייבים שיהיה להם: פעם זה היה נגן 3MP, אחר כך אלו היו אוזניות Bluetooth, סופרי צעדים, מטענים ניידים לנייד וכשהיינו קטנים זה היה הטמגוצ'י. הגאדג'טים האלו מצליחים כל כך כי הם עונים על צורך שיש לכולנו עד שאנחנו לא מבינים מה עשינו לפני שהמציאו אותם?

אז עכשיו הגאדג'ט שמשגע את כולם הוא ה- TrackR – צ'יפ קטן שמתממשק עם הנייד ויאתר בעזרת טכנולוגייתGPS  את הרכב שלכם במקרה שגנבו אותו או סתם שכחתם איפה החניתם. פשוט מניחים את הצ'יפ מתחת למושב, מחליפים סוללה בעלות של 3 שקלים פעם בשנה וחצי, ורואים בכל רגע נתון איפה הרכב שלכם נמצא.

עד עכשיו כל המוצרים שהציעו שירות דומה גבו דמי מינוי חודשיים, אך ה-TrackR זמין אונליין תמורת תשלום חד פעמי של 99 שקל וללא דמי מינוי חודשיים.

הזמן עכשיו >>

הגאדג'ט שכולם צריכים
הגאדג'ט שכולם צריכים

את ה-TrackR ניתן לשים כמעט על כל דבר – ארנק, מפתחות, תיק, אופניים ואפילו על חיית מחמד, ומהרגע ששמתם אותו על חפץ או בעל חיים, אתם יכולים להיות בטוחים שלא תאבדו אותו יותר.

בנוסף ה-TrackR יעזור לכם גם למצוא את הטלפון כשלא תצליחו להיזכר איפה השארתם אותו – לחיצה על הצ'יפ תגרום לטלפון שלכם לצלצל אפילו אם השארתם אותו במצב שקט.

שינוי גודל גופנים